Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Buty wspinaczkowe dla dzieci

Buty wspinaczkowe dla dzieci to modele od podstaw zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach. Wygodne zapięcia na rzepy i dopasowanie do dziecięcej stopy pozwolą stawiać pierwsze kroki na ściance.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
 1. -10%
  Buty wspinaczkowe juniorskie Ocun Rival
  Buty wspinaczkowe juniorskie Ocun Rival
  Już od 233,10 zł Cena regularna 259,00 zł
 2. -20%
  Buty do wspinaczki dla dzieci La Sportiva Stickit - lime/yellow
  Buty do wspinaczki dla dzieci La Sportiva Stickit - lime/yellow
  Już od 175,20 zł Cena regularna 219,00 zł
 3. -22%
  Dziecięce buty wspinaczkowe La Sportiva Gripit - blue/sulphur
  Dziecięce buty wspinaczkowe La Sportiva Gripit - blue/sulphur
  Już od 217,62 zł Cena regularna 279,00 zł
 4. -20%
  Buty wspinaczkowe dla dzieci Ocun Hero QC - blue/yellow
  Buty wspinaczkowe dla dzieci Ocun Hero QC - blue/yellow
  Już od 159,20 zł Cena regularna 199,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Czym charakteryzują się buty wspinaczkowe dla dzieci

Choć buty wspinaczkowe dla dzieci z wyglądu bardzo mocno przypominają modele dla dorosłych, to jednak jest kilka charakterystycznych cech, które znajdziemy w niemal każdym modelu dla dzieci. Po pierwsze dziecięce buty wspinaczkowe muszą zapewniać optymalne dopasowanie do niedużej stopy. Buty nie są aż tak przylegające, aby nie wywierać niepotrzebnie dodatkowego nacisku na młodą stopę. Bardziej zaokrąglony kształt przodu but pozytywnie wpływa na poziom komfortu. Dzięki temu dziecko będzie się czuło na ściance wygodnie i nie zniechęci się przez niewygodne i uciskające buty. Po drugie buty wspinaczkowe dla dzieci muszą być łatwe w zakładaniu i ściąganiu. Stąd zastosowanie popularnych rzepów. Ułatwiają one dopasowanie całość i pozwalają na błyskawiczne zdjęcie butów po skończonej wspinaczce. Po trzecie buty wspinaczkowe muszą się dzieciom podobać! Nie ma nic trudniejszego, niż przekonać dziecko do założenia rzeczy, która mu się nie podoba. To właśnie dlatego dziecięce modele są drobiazgowo projektowane, a ich wygląd przyciąga wzrok, zarówno kolorami, jak i stylistyką.

Buty wspinaczkowe dla dzieci to jeden z wielu elementów wyposażenia

Z pewnością podstawą każdej aktywności wspinaczkowej z dzieckiem jest znajomość technik asekuracji oraz odpowiednio dobrany do wieku sprzęt. Dla mniejszych dzieci dostosowane są pełne pełne uprzęże wspinaczkowe oraz kaski w mniejszych rozmiarach. Dziecięcy sprzęt wspinaczkowy to nie tylko elementy zapewniające bezpieczeństwo, ale także zwiększające komfort wspinaczki. Bez wątpienia każda pociecha która polubi wspinaczkę, powinna zostać wyposażona w odpowiednio dobrane dziecięce buty wspinaczkowe. Oferowana przez nie przyczepność oraz możliwość wykorzystania również tych mniejszych stopni zwiększy radość płynącą ze wspinaczki, a także pozwoli na szybkie postępy.

Dziecięce buty wspinaczkowe w sklepie 8a.pl

Oferujemy dziecięce obuwie wspinaczkowe najlepszych światowych producentów. Ocun czy La Sportiva to marki, których nie trzeba przedstawiać żadnej osobie, która choć trochę interesuje się wspinaczką. Doświadczeni producenci obuwia dla dorosłych w ramach swojej kolekcji nigdy ni zapominają o najmłodszych, którzy w przyszłości staną się samodzielnymi wspinaczami. Zapewniające wysoką przyczepność, wygodne i świetnie wyglądające buty dla dzieci sprawią, że pierwsze aktywności na panelu i w skałach przyniosą jeszcze więcej radości.

Sprawdź również sprzęt wspinaczkowy dla dorosłych:

Uprzęże wspinaczkowe Kaski wspinaczkowe Buty wspinaczkowe Ocun Buty wspinaczkowe La Sportiva Buty wspinaczkowe Five Ten