top

Nerki rowerowe

Nerki rowerowe to optymalne rozwiązanie, jeśli zabieramy ze sobą tylko kilka rzeczy. Kiedy plecak to zdecydowanie za dużo, z pomocą przyjdzie wygodna nerka na rower enduro. Sprawdź szeroki wybór modeli i wybierz najlepszy dla Ciebie pas biodrowy na rower!
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

na stronę
  1. -18%
    Nerka Osprey Savu 2 - aprium purple
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

na stronę
Wyczyść

Nerki rowerowe na krótsze i dłuższe wycieczki

Jeśli nie lubisz jeździć z plecakiem lub zabierasz ze sobą niewielką ilość rzeczy, to pas biodrowy na rower będzie optymalnym rozwiązanie. Dzięki temu, że plecy pozostają odsłonięte, a do ramion nie przylegają szelki, całość oferuje znacznie lepszą wentylację w upalne dni, a także podczas intensywnej jazdy po singletrackach. Nawet najmniejsze nerki rowerowe bez problemu zmieszczą dokumenty, zestaw kluczy rowerowych, dętkę czy kompaktową pompkę lub nabój do szybkiego napompowania koła. Wszystkie modele renomowanych producentów są wykonywane z podobnych materiałów, jakie są stosowane w plecakach. To lekkie i bardzo mocne tkaniny, które gwarantują wysoką niezawodność na każdym szlaku. Panele stykające się z biodrami oraz odcinkiem lędźwiowym pleców są wyposażane w miękkie pianki, których zadaniem jest zapewnienie wysokiego komfortu, a także sprawne odprowadzanie wilgoci powstającej w czasie wysiłku.

Jaka nerka na rower będzie najlepsza?

Nerki rowerowe różnią się przed wszystkim wielkością. Najmniejsze modele pomieszczą tylko podstawowe rzeczy. Niewielka nerka na rower enduro to świetny wybór jeśli wybieramy się na singletracki lub krótką wycieczkę. Dobrze jeśli model będzie wyposażony w miejsce na bidon, dzięki czemu będziemy mogli zapewnić sobie odpowiednie nawodnienie. Przy całodniowych wyprawach znacznie lepszych wyborem będą większe nerki rowerowe, a pojemności nawet do kilku litrów. W taką torbę spakujemy już nieco więcej rzeczy, w tym np. kurtkę czy bluzę w razie pogorszenia się pogody, coś do jedzenia i kilka innych drobiazgów. Jeśli dużo pijemy, to optymalnym rozwiązaniem będzie dla nas nerka do roweru wyposażona w bukłak. Pozwala to na stały dostęp do wody. Decydując się na większe modele pamiętajmy jednak, aby były one wyposażone w paski kompresyjne, które pozwolą lepiej ustabilizować bagaż. Największe torby mogą być też wyposażone w dodatkowe zestawy szelek, które sprawdzą się szczególnie dobrze podczas jazdy w trudniejszym terenie. W naszej ofercie zapewniamy zróżnicowane nerki na rower, od tych najmniejszych modeli, po kilku litrowe, które wielkością niemal dorównują plecakom. Specjalizujące się w sprzęcie rowerowym marki są gwarancją najwyższej jakości wykonania oraz wysokiej ergonomii. Potrzebna Ci kompaktowa nerka na rower enduro, czy nieco większy model na dłuższa wycieczkę? Wybór należy do Ciebie!