top

Śpiwory dla dzieci

Śpiwory dla dzieci to modele przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych turystach. Odpowiednie dobrana długość oraz izolacja sprawiają, że śpiwory dziecięce zagwarantują komfortowy sen po aktywnym dniu.
7
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę

Śpiwory dla dzieci zaprojektowane dla najmłodszych

Zapewniające wygodny sen śpiwory dla dzieci to podstawowy ekwipunek w czasie wyjazdów turystycznych z mniejszymi pociechami. Aby zapewnić młodym turystom odpowiedni komfort termiczny, oferujemy w naszym sklepie śpiwory dziecięce znanych marek. Większość z nich jest oparta o takie same technologie i rozwiązania, jak modele dla dorosłych. Dzięki temu zapewniają fantastyczne właściwości izolacyjne i maksymalną wygodę snu. Dodatkowo śpiwory dla dzieci charakteryzują się dopracowaną kolorystyką. Specjalne modele przygotowane dla chłopców i dziewczynek sprawią, że dzieci z chęcią położą się spać, szczególnie po dniu pełnym przygód.

Zróżnicowane śpiwory dziecięce

Śpiwory dla dzieci występują w dwóch kształtach – tradycyjnym prostokątnym, który można łatwo przekształcić w kołdrę, jak i takim, który przypomina mumię. Ten pierwszy to idealny wybór na cieplejsze noce oraz na długie pobyty na kempingu. Wieczorem można go rozpiąć i używać zamiast koca w trakcie chłodniejszych wieczorów przed namiotem. Ten drugi kształt znacznie lepiej sprawdza się w chłodniejszych warunkach, dodatkowo osłaniając głowę, narażoną na szybkie wychłodzenie. To dobry wybór na chłodniejszy okres, szczególnie w czasie przejściowych pór roku. Kształt mumii zapewnia świetne dopasowanie do sylwetki, dzięki czemu ciepło jest dużo skuteczniej utrzymywane w pobliżu ciała. Wśród rodziców dużą popularnością cieszą się również śpiwory dziecięce o regulowanej długości. Możliwość wydłużenia śpiwora sprawia, że można go łatwo dostosować do wzrostu szybko rosnącego dziecka. Oferowane przez nas śpiwory dla dzieci doskonale sprawdzą się w czasie rodzinnych wyjazdów pod namioty, na koloniach i obozach.

Komfort termiczny w śpiworach dla dzieci

Modele zaprojektowane dla dzieci oferują zazwyczaj wysoki komfort termiczny. Organizmy dzieci w różnym wieku są jednak tak bardzo zróżnicowane, że nie zdołano opracować uniwersalnych norm dla pomiarów temperatury śpiworów dziecięcych. To właśnie dlatego większość marek nie podaje sugerowanych temperatur użytkowania konkretnych modeli śpiwora, zdając się w tej kwestii na wiedzę i zdanie rodziców, którzy najlepiej znają swoje dziecko.

Śpiwory dla dzieci w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór śpiworów dziecięcych renomowanych marek. Producenci tacy jak Deuter, Outwell, Hannah czy Coleman gwarantują najwyższą jakość wykonania oraz wyśmienite właściwości użytkowe. W naszej ofercie każdy rodzic znajdzie odpowiedni model śpiwora – na pierwsze wycieczki z plecakiem lub na dłuższy pobyt na kempingu. Zróżnicowana kolorystyka pozwala dobrać zarówno odpowiedni śpiwór dla dziewczynki, jak i dla chłopca w różnym wieku. Dostępnych jest wiele rozmiarów, przez co całość można świetnie dopasować do wzrostu.