Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Autoasekuracja

Autoasekuracja to elementy niezbędne we wszystkich miejscach zagrożonych upadkiem, jak dachy czy konstrukcje przemysłowe. Przyrządy takie są potrzebne każdemu pracownikowi, który wykonuje zadania na wysokości.
9
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
 1. Petzl ID S - black
  Petzl ID S - black
  Już od 679,90 zł
 2. -20%
  Przyrząd Climbing Technology Easy Move Kit
  Przyrząd Climbing Technology Easy Move Kit
  Cena promocyjna 375,20 zł Cena regularna 469,00 zł
 3. -20%
  Przyrząd Climbing Technology Sparrow 200R
  Przyrząd Climbing Technology Sparrow 200R
  Cena promocyjna 591,92 zł Cena regularna 739,90 zł
 4. -20%
  Przyrząd Climbing Technology Sparrow - silver
  Przyrząd Climbing Technology Sparrow - silver
  Cena promocyjna 527,92 zł Cena regularna 659,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę

Przyrządy autoasekuracyjne – podstawa bezpieczeństwa na dużej wysokości

W czasie przemieszczania się na większych wysokościach niezwykle ważne jest zapobieganie niekontrolowanemu upadkowi. To właśnie dlatego powstały przyrządy autoasekuracyjne, które pod nagłym obciążeniem zaciskają się na linie wyhamowując upadek. To tak samo ważny element wyposażenia jak kask roboczy czy uprząż przemysłowa. W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane urządzenia samohamowne. Większość modeli jest przystosowana do użytkowania na linach statycznych, posiadamy jednak w sprzedaży również urządzenia samozaciskowe z hamulcem do lin stalowych. Wszystkie proponowane urządzenia zostały wykonane z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości. Wybrane modele pozwalają na swobodne przemieszczanie się wzdłuż liny, a funkcja hamowania zostaje uruchomiona tylko w przypadku nagłego odpadnięcia. Szeroki wybór oferujemy również z przyrządów umożliwiających zjazd po linie. Możliwość zablokowania przyrządu w dowolnym momencie pozwala na zajęcie optymalnej pozycji roboczej.

Przyrządy do autoasekuracji – niezbędny element wyposażenia

Przyrządy autoasekuracyjne wchodzą w skład podstawowego wyposażenia pracowników wysokościowych, podobnie jak kask ochronny oraz pełna uprząż robocza. W naszej ofercie posiadamy również zestawy do autoasekuracji, składające się z przyrządu samohamownego, krótkiego absorbera energii oraz niezbędnych karabinków. Takie rozwiązanie pozwoli jeszcze szybciej skompletować niezbędny sprzęt do prac na wysokości.

Pozostałe akcesoria do prac na wysokości:

Liny statyczne Przyrządy do zjazdu Oświetlenie do prac na wysokości Worki transportowe Karabinki i haki zaczepowe