Camping

Camping to kategoria zawierająca cały ekwipunek turystyczny niezbędny do wygodnego funkcjonowania na biwaku, a także na górskim szlaku. Znajdziesz tu rzeczy niezbędne w kempingowej kuchni, maty, a nawet meble.
2022
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 2022

na stronę
 1. -20%
  Nowy
  Mata Therm a Rest ProLite Regular - poppy
 2. -20%
  Nowy
  Mata Therm a Rest ProLite Small - poppy
 3. -20%
  Nowy
  Mata Therm a Rest ProLite Plus WR - cayenne
 4. -20%
  Nowy
  Materac Therm a Rest NeoAir XTherm MAX Large - vapor
 5. -20%
  Nowy
  Materac Therm a Rest NeoAir XTherm Large - vapor
 6. -20%
  Nowy
  Mata Therm A Rest NeoAir UberLite Large - orion
 7. -20%
  Nowy
  Mata Therm a Rest Trail Scout Large - gray
 8. -20%
  Nowy
  Mata Therm a Rest Trail Scout Regular - gray
 9. -15%
  Nowy
  Składany nóż Gerber Fast Draw
  Składany nóż Gerber Fast Draw
  220,99 zł 259,99 zł
 10. -10%
  Nowy
  Śpiwór dwuosobowy Easy Camp Moon Double
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 2022

na stronę

Pełne wyposażenie kempingowe

W naszej ofercie posiadamy zarówno duże namioty rodzinne, jak i ultralekkie namioty trekkingowe dla jednej osoby. Tak samo szeroki wybór staramy się zapewnić w akcesoriach campingowych, wśród których znajdują się bardzo wygodne w użytkowaniu, ale nieco większe elementy ekwipunku, jak i ultralekkie wersje przygotowane dla minimalistów. Zapewniamy kompleksową ofertę sprzętu kempingowego od najmniejszych elementów, po te największe. Bardzo dużą popularnością cieszą się wszystkie elementy do kuchni turystycznej. Ultralekkie kubki, kuchenki turystyczne, a także garnki pozwolą na spożywanie posiłków w trudnych warunkach. Palnik turystyczny umożliwi przygotowanie ciepłych dań, a także gorącego napoju. Ciepłą kawę lub herbatę najlepiej będzie przechowywać w termosie, który utrzyma temperaturę płynu i postawi nas na nogi w odpowiednim momencie. Niezwykle ważnym elementem wyposażenia kempingowego jest odpowiednie oświetlenie. W warunkach, w których nie ma prądu przyda się zapewne lampa na baterie lub popularna czołówka. W naszym sklepie znajdują się również nieco większe elementy wyposażenia campingowego. Meble kempingowe pozwolą na wygodne spędzenie czasu przed namiotem, a materace i maty samopompujące zagwarantują wygodny sen.

Odpowiednio skompletowany sprzęt na camping i w góry to podstawa udanego wyjazdu

Oferowany przez nas ekwipunek kempingowy został w większości wykonany z lekkich materiałów, dzięki czemu jego przenoszenie nie nastręcza żadnych problemów. Dodatkowo każdą rzecz można wygodnie złożyć, przez co zajmuje zdecydowanie mniej miejsca w czasie transportu w plecaku. Niezawodny i wygodny w użytkowaniu sprzęt turystyczny i kempingowy tylko w sklepie górskim 8a.pl!

Potrzebny Ci konkretny sprzęt kempingowy?

Naczynia turystyczne Butelki turystyczne Termosy i kubki termiczne Kuchenki turystyczne
Czołówki i latarki Lampy turystyczne Maty i materace Meble kempingowe
Hamaki turystyczne Pojemniki na wodę Noże turystyczne