top

Camping

Camping to kategoria zawierająca cały ekwipunek turystyczny niezbędny do wygodnego funkcjonowania na biwaku, a także na górskim szlaku. Znajdziesz tu rzeczy niezbędne w kempingowej kuchni, maty, a nawet meble.
1409
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 1409

na stronę
 1. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Radical 4Z (180 cm) - red
 2. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Radical 8Z (205 cm) - red
 3. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Radical 12Z (180 cm) - red
 4. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Radical 16H (205 cm) - red
 5. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Radical 8Z (180 cm) - red
 6. -8%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Core 550 (180 cm) - navy
 7. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Radical 16H (180 cm) - red
 8. -8%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Core 950 (180 cm) - navy
 9. -8%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Core 400 (180 cm) - navy
 10. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Radical 4Z (205 cm) - red
 11. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Radical 12Z (205 cm) - red
 12. -8%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Core 950 (205 cm) - navy
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 1409

na stronę

Pełne wyposażenie kempingowe

W naszej ofercie posiadamy zarówno duże namioty rodzinne, jak i ultralekkie namioty trekkingowe dla jednej osoby. Tak samo szeroki wybór staramy się zapewnić w akcesoriach campingowych, wśród których znajdują się bardzo wygodne w użytkowaniu, ale nieco większe elementy ekwipunku, jak i ultralekkie wersje przygotowane dla minimalistów. Zapewniamy kompleksową ofertę sprzętu kempingowego od najmniejszych elementów, po te największe. Bardzo dużą popularnością cieszą się wszystkie elementy do kuchni turystycznej. Ultralekkie kubki, kuchenki turystyczne, a także garnki pozwolą na spożywanie posiłków w trudnych warunkach. Palnik turystyczny umożliwi przygotowanie ciepłych dań, a także gorącego napoju. Ciepłą kawę lub herbatę najlepiej będzie przechowywać w termosie, który utrzyma temperaturę płynu i postawi nas na nogi w odpowiednim momencie. Niezwykle ważnym elementem wyposażenia kempingowego jest odpowiednie oświetlenie. W warunkach, w których nie ma prądu przyda się zapewne lampa na baterie lub popularna czołówka. W naszym sklepie znajdują się również nieco większe elementy wyposażenia campingowego. Meble kempingowe pozwolą na wygodne spędzenie czasu przed namiotem, a materace i maty samopompujące zagwarantują wygodny sen.

Odpowiednio skompletowany sprzęt na camping i w góry to podstawa udanego wyjazdu

Oferowany przez nas ekwipunek kempingowy został w większości wykonany z lekkich materiałów, dzięki czemu jego przenoszenie nie nastręcza żadnych problemów. Dodatkowo każdą rzecz można wygodnie złożyć, przez co zajmuje zdecydowanie mniej miejsca w czasie transportu w plecaku. Niezawodny i wygodny w użytkowaniu sprzęt turystyczny i kempingowy tylko w sklepie górskim 8a.pl!