top

Camping

Camping to kategoria zawierająca cały ekwipunek turystyczny niezbędny do wygodnego funkcjonowania na biwaku, a także na górskim szlaku. Znajdziesz tu rzeczy niezbędne w kempingowej kuchni, maty, a nawet meble.
Zobacz jako Siatka Lista

1500 Produkty

na stronę
 1. -10%
  Nowy
  Siekiera Gerber Pack Hatchet - flat sage green
 2. -10%
  Nowy
  Siekiera Gerber Downrange Tomahawk
  Siekiera Gerber Downrange Tomahawk
  1 754,99 zł 1 949,99 zł
 3. -10%
  Nowy
  Saperka Gerber Entreching Folding Spade
 4. -10%
  Nowy
  Siekiera Gerber Bushcraft Hatchet - coyote
 5. -10%
  Nowy
  Podpinka hamakowa Lesovik Otul Aur 120 - arctic water
 6. -10%
  Nowy
  Podpinka hamakowa Lesovik Otul Aur 120 - snowy white
 7. -10%
  Nowy
  Podpinka hamakowa Lesovik Otul Aur 420 - arctic water
 8. -10%
  Nowy
  Podpinka hamakowa Lesovik Otul Aur 420 - snowy white
 9. -10%
  Nowy
  Dripper Miir Pourigami - black
  Dripper Miir Pourigami - black
  143,99 zł 159,99 zł
 10. -10%
  Nowy
  Dripper Miir Pourigami - white
  Dripper Miir Pourigami - white
  143,99 zł 159,99 zł
 11. -15%
  Nowy
  Garnek turystyczny MSR Ceramic 2.5 L Pot
Zobacz jako Siatka Lista

1500 Produkty

na stronę
Wyczyść

Pełne wyposażenie kempingowe

W naszej ofercie posiadamy zarówno duże namioty rodzinne, jak i ultralekkie namioty trekkingowe dla jednej osoby. Tak samo szeroki wybór staramy się zapewnić w akcesoriach campingowych, wśród których znajdują się bardzo wygodne w użytkowaniu, ale nieco większe elementy ekwipunku, jak i ultralekkie wersje przygotowane dla minimalistów. Zapewniamy kompleksową ofertę sprzętu kempingowego od najmniejszych elementów, po te największe. Bardzo dużą popularnością cieszą się wszystkie elementy do kuchni turystycznej. Ultralekkie kubki, kuchenki turystyczne, a także garnki pozwolą na spożywanie posiłków w trudnych warunkach. Palnik turystyczny umożliwi przygotowanie ciepłych dań, a także gorącego napoju. Ciepłą kawę lub herbatę najlepiej będzie przechowywać w termosie, który utrzyma temperaturę płynu i postawi nas na nogi w odpowiednim momencie. Niezwykle ważnym elementem wyposażenia kempingowego jest odpowiednie oświetlenie. W warunkach, w których nie ma prądu przyda się zapewne lampa na baterie lub popularna czołówka. W naszym sklepie znajdują się również nieco większe elementy wyposażenia campingowego. Meble kempingowe pozwolą na wygodne spędzenie czasu przed namiotem, a materace i maty samopompujące zagwarantują wygodny sen.

Odpowiednio skompletowany sprzęt na camping i w góry to podstawa udanego wyjazdu

Oferowany przez nas ekwipunek kempingowy został w większości wykonany z lekkich materiałów, dzięki czemu jego przenoszenie nie nastręcza żadnych problemów. Dodatkowo każdą rzecz można wygodnie złożyć, przez co zajmuje zdecydowanie mniej miejsca w czasie transportu w plecaku. Niezawodny i wygodny w użytkowaniu sprzęt turystyczny i kempingowy tylko w sklepie górskim 8a.pl!