top

Rękawiczki do smartfona męskie

Męskie rękawiczki do smartfona świetne poprawiają komfort codziennych zmagań zimą. Dbają o izolację dłoni od chłodu - skutecznie i bez przerwy! Nie musisz ich ściągać by zerknąć co w e-świecie! Męskie rękawiczki do ekranów dotykowych pozwolą na użytkowanie telefonów bez przeszkód.
Zobacz jako Siatka Lista

137 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

137 Produkty

Wyczyść

Rękawiczki do smartfona - zawsze w kontakcie!

Rękawiczki to nieodłączny element jesiennej i zimowej garderoby. Zabezpieczają przed chłodem i wiatrem, który dłonie odczuwają szczególnie mocno. Cieńsze czy grubsze rękawiczki męskie towarzyszą niemal każdej aktywności outdoorowej - turystyce, biegom, wycieczkom skiturowym, wspinaczce. A ceniąc super jakość wykonania i techniczne materiały najlepszych górskich marek, wielu mężczyzn wybiera je również na co dzień. Rękawiczki do telefonu dotykowego, określane w naszym sklepie jako "do smartfona", posiadają te same walory, jeśli chodzi o zabezpieczenie przed niesprzyjającymi warunkami, co "zwyczajne" rękawiczki. Wyposażono je jednak w bardzo praktycznie elementy przewodzące. Kiedy masz je na sobie, wciąż możesz obsłużyć swojego smartfona! Jeśli denerwuje Cię, kiedy podczas aktywności musisz ściągnąć rękawiczki, aby odebrać telefon, przeczytać sms-a, sprawdzić lokalizację czy zmienić piosenkę na smart watchu (czyli praktycznie rzecz biorąc, wykonać jakąkolwiek operację na swoim dotykowym telefonie, zegarku czy nawigacji) to postaw na specjalnie zaprojektowane rękawiczki do smartfona męskie. Przy palcach zostały tak wykończone, aby umożliwiać obsługę ekranów dotykowych. W ten sposób możesz zapomnieć o ściąganiu rękawiczek i wychładzaniu dłoni, za każdym razem gdy chcesz zerknąć w urządzenie. Pozytywnie wpływa to na komfort podczas wędrówek, biegów czy codziennego dojazdu do pracy.

Rękawiczki do ekranów dotykowych – konstrukcja

Wygoda użytkowania rękawiczek oferowanych przez sklep 8a.p to zasługa wielu aspektów. Pierwszym z nich, lecz nie jedynym, na pewno jest możliwość obsłużenia telefonu. Podczas przebywania poza domem będziesz mógł sprawdzić aktualną lokalizację czy odczytać wiadomość bez konieczności narażania dłoni na wychłodzenie. Rękawiczki do smartfona męskie zapewniają także odpowiednie dopasowanie do dłoni. Wynika to z ich elastyczności oraz właściwego profilu. Pięciopalczasta konstrukcja to także swoboda ruchów, tak abyś z łatwością zapiął kieszeń kurtki czy napisał sms-a. Ponadto ten zimowy element garderoby odpowiednio przylega także w okolicy nadgarstka dzięki swojej odpowiedniej konstrukcji w tym miejscu. Mankiet cechuje się jeszcze większą rozciągliwością, tak aby maksymalnie wygodnie ułożyć się na dłoni. Jego ścisłe przyleganie ograniczy także ucieczkę ciepła. Projektanci zwrócili również uwagę, aby rękawiczki dotykowe do smartfona posiadały miękką podszewkę. Jej przyjemna w dotyku faktura nie będzie podrażniała delikatnej skóry dłoni. Ponadto wykonanie z rękawic z syntetycznych materiałów umożliwia cieszenie się również oddychalnością. Dzięki temu podczas zimowych spacerów klimat przy ciele będzie przyjemny.

Cieńsze czy grubsze – jakie rękawiczki męskie do telefonu dotykowego wybrać?

Głównym zadaniem rękawic jest zapewnienie ochrony od chłodu. Abyś był z nich w pełni zadowolony, możesz dobrać model o odpowiednich dla Ciebie parametrach izolacji. W ofercie posiadamy zarówno stosunkowo cienkie rękawiczki do smartfona, które świetnie sprawdzą się podczas słonecznych zimowych dni i intensywnych aktywności przy bezwietrznej pogodzie oraz takie, które będąc znacznie grubsze i cieplejsze, okażą się odpowiednie w trakcie znacznie większych mrozów. Dobierając odpowiednie męskie rękawice do obsługi telefonu zapewnisz sobie komfort termiczny bez uczucia przegrzania. Dodatkowo modele, które obejmuje asortyment sklepu, posiadają tradycyjny design. Ich kolorystyka harmonijnie wkomponuje się w niejeden zimowy, outdoorowy outfit. Łatwo wykorzystasz je, aby stworzyć funkcjonalny zestaw wraz z czapką oraz kominem typu buff.