top

Salewa Outlet

Salewa to jedna z najbardziej cenionych marek outdoorwych na świecie. Nowoczesny sprzęt, odzież i obuwie spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających turystów i turystek. Salewa Outlet to miejsce, w którym możecie kupić doskonałe produkty marki w mocno obniżonych cenach.
Zobacz jako Siatka Lista

173 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

173 Produkty

na stronę
Wyczyść

Salewa Outlet — szeroki wybór produktów w 8a.pl

Sklep internetowy 8a.pl to miejsce, w którym znajdziecie ogromny wybór produktów kultowej marki Salewa. Jeśli interesuje was sprzęt, obuwie, czy odzież najwyższej jakości producent ten będzie idealnym wyborem. W 8a.pl znajdziecie zarówno najnowsze kolekcje marki, jak i modele, które pochodzą z poprzednich sezonów. Te zakupicie w mocno obniżonych cenach. Salewa Outlet to miejsce, w którym zamówicie raki, wysokogórskie obuwie, bieliznę, odzież i wiele innych elementów turystycznego ekwipunku. Nasz sklep to miejsce, w którym z powodzeniem skompletujecie cały niezbędny sprzęt, aby wyruszyć w góry. Bez względu na to, czy wybieracie się na krótką wycieczkę, czy na ambitne górskie wyzwania z pewnością znajdziecie u nas wszystko, czego potrzebujecie.

Nowoczesne konstrukcje w obniżonych cenach

Salewa Outlet to miejsce, w którym znajdziecie wyłącznie pełnowartościowe produkty tej kultowej marki. Jeśli więc potrzebujecie wyposażyć się w nowy sprzęt, lub wymienić niektóre ze starych elementów ekwipunku nasz sklep będzie doskonałym wyborem. Każdy produkt, jaki znajdziecie w tej zakładce naszego sklepu, jest pełnowartościowy. Jego obniżona cena nie ma wpływu na jego działanie, wygląd, czy wytrzymałość. Jeśli więc chcecie zaoszczędzić pieniądze warto sprawdzić ofertę outletu Salewa. Ta kultowa marka, znana jest z najwyższej jakości wykonania i dopracowanych w każdym detalu. Bez względu na to, czy sięgniesz po wygodną koszulkę, czy zaawansowane buty pod automaty z pewnością będziesz zadowolony/zadowolona. Nasz outlet to miejsce z ogromnym wyborem produktów, które spełnią wymagania najbardziej doświadczonych turystów i turystek.

Zaawansowane technologie maksymalnym wsparciem

Salewa Outlet to miejsce, w którym znajdziesz najbardziej zaawansowane modele produktów marki. Od nowoczesnych tkanin zapewniających szereg pożądanych przez turystów właściwości, po technologie sprawdzonych producentów. Komu z nas, nic nie mówi GORE-TEX®, czy Vibram®? W naszej ofercie znajdziesz buty Salewa, do wycieczek i poważnych górskich wyzwań. Niektóre z nich pozwolą na wygodne korzystanie z raków koszykowych, półautomatów, a nawet automatów. Zarówno buty, jak i odzież mogą być wyposażone w kultową membranę GORE-TEX®. Ta zapewni nam komfortową oddychalność i całkowitą ochronę przed opadami i wiatrem. Dzięki temu będziemy mogli kontynuować naszą wędrówkę w każdych warunkach.