top

Buty skiturowe Roxa

Buty skiturowe Roxa to konstrukcje zapewniające lekkość podczas podchodzenia oraz odpowiednią sztywność na zjazdach. Sprawdź idealne dopasowanie do nogi i szeroki zakres ruchów oferowany przez nowoczesne buty do skituringu!
Zobacz jako Siatka Lista

12 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

12 Produkty

na stronę
Wyczyść

Buty skiturowe Roxa — szeroki wybór modeli dla wszystkich!

Marka Roxa to producent butów skiturowych o wyjątkowo szerokim portfolio produktów. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno początkujący, którzy dopiero wybierają się na pierwsze tego typu wypady, jak i doświadczeni narciarze szukający sporych dawek adrenaliny. Buty skiturowe Roxa to uniwersalne modele tourowe, jak i takie przygotowane z myślą o freeridowcach. Zaawansowana konstrukcja daje pewność, że nasze buty będą odpowiednio sztywne i na tyle lekkie, aby nie obciążać nas na podejściach. Kolekcja to zarówno modele dla pań, jak i panów, każdy więc z powodzeniem znajdzie w niej coś dla siebie!

Nowoczesne konstrukcje o doskonałych właściwościach użytkowych

Buty skiturowe Roxa to modele, których skorupy wykonuje się z różnych materiałów. Wszystkie łączy jednak niska waga, wysoka wytrzymałość na uszkodzenie i odpowiednia sztywność. W zależności od modelu flex butów dopasowywany jest do naszej aktywności i stylu jazdy. Produkty freeridowe będą więc sztywniejsze, po to, aby zapewnić świetny transfer energii i przy okazji wytrzymywać spore przeciążenia, kiedy lądujemy największe dropy. Dopasowanie butów odbywa się za pomocą klasycznych klamer, które pozwalają na precyzyjne ustawienie siły docisku do kształtu naszych stóp. Buty skiturowe Roxa są łatwe w obsłudze, system przełączania z trybu chodzenia, na tryb zjazdowy jest wyjątkowo prosty w użyciu i intuicyjny. Komfortowe botki zapewniają odpowiednią izolację od chłodu, są doskonale dopasowane, oraz nie powodują powstawania punktów ucisku. W trudnym terenie docenicie przyczepne podeszwy i szeroki zakres ruchomości butów tej cenionej marki.

Sprawdź buty skiturowe Roxa w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie sklepu internetowego 8a.pl znajdziecie szeroki wybór sprzętu skiturowego Roxa. Zaawansowane konstrukcje usatysfakcjonują najbardziej wymagających użytkowników i użytkowniczki. Buty zapewnią nam doskonałe właściwości użytkowe, nowowybrany model będzie towarzyszył nam przez wiele sezonów za sprawą doskonałej jakości wykonania. W kolekcji marki znajdziecie modele przygotowane z myślą o kobietach i mężczyznach. Każdy więc znajdzie buty skiturowe Roxa idealnie dopasowane do kształtu swoich stóp.