top

Batony i napoje energetyczne

Batony i napoje energetyczne pozwolą szybko nabrać energii do dalszego marszu lub wspinaczki. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że łatwo mieszczą się do niewielkiej kieszonki plecaka, gdzie zawsze są pod ręką.
31
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 31

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 31

na stronę

Batony energetyczne dla każdego – bogactwo smaków

Batoniki energetyczne dostępne są w wielu różnych smakach, dzięki czemu każdy znajdzie idealny zestaw. Klasyczne batony orzechowe czy owocowe przypadną do gustu tradycjonalistom, natomiast bardziej wymyślne smaki sprawdzą się dla osób poszukujących nowości. Batony energetyczne są przygotowywane ze szczególną troską o to, aby zawarte w nich produkty dostarczały organizmowi odpowiedniej dawki zarówno energii, jak i witamin oraz niezbędnych mikroelementów. Świetnie sprawdzają się w czasie długiej wędrówki, wspinaczki czy jazdy na rowerze, pozwalając szybko i efektywnie „doładować baterie”.

Batony energetyczne w sklepie 8a.pl

W szerokiej ofercie sklepu 8a.pl zapewniamy najsmaczniejsze batony energetyczne przygotowywane z naturalnych składników, między innymi marki Chimpanzee. Specjalna receptura oraz szczególna dbałość o zachowania maksymalnych walorów smakowych w połączeniu z ekologicznym pochodzeniem składników sprawiają, że cieszą się one wyjątkową popularnością. W ofercie dostępne są również batony dla wegan.