top

Pozostałe akcesoria turystyczne

Pozostałe akcesoria turystyczne to dodatkowe elementy wyposażenia outdoorowego zebraliśmy w jednym dziale. W 8a.pl znajduje się szeroki wybór przedmiotów, które umożlwią nam wygodny wypoczynek.
Zobacz jako Siatka Lista

85 Produkty

Strona
na stronę
 1. -25%
  Szczotka HydraPak Tube Brush
  Szczotka HydraPak Tube Brush
  35,24 zł 46,99 zł
 2. -18%
  Nowy
  Uchwyt Gear Aid Heroclip Mini - blue steel
 3. -20%
  Uchwyt Gear Aid HEROCLIP L - black
 4. -23%
  Brelok Munkees Key Ring Stopper
  Brelok Munkees Key Ring Stopper
  20,78 zł 26,99 zł
 5. -50%
  Fizjopasta Manaslu Outdoor - 250g
 6. -23%
  Retraktor do kluczy Gerber Defender L
 7. -10%
  Namiot prysznicowy Nemo Heliopolis - orange
  Namiot prysznicowy Nemo Heliopolis - orange
  1 241,99 zł 1 379,99 zł
 8. -15%
  Spray Care Plus Anti-Blister Spray
 9. -27%
  Maska Tatonka Eye Mask - black
  Maska Tatonka Eye Mask - black
  36,49 zł 49,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

85 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Akcesoria turystyczne niezbędne podczas letnich wyjazdów - parawany

Modele marki Outwell doskonale sprawdzą się na kempingowych wyjazdach, gdy chcesz osłonić się od pozostałych osób na polu namiotowym. Dzięki temu zyskujesz więcej prywatności, co niewątpliwie podniesie komfort każdego kempingowego wyjazdu. Pozostałe akcesoria turystyczne w sprawie parawanów oferują nam o wiele więcej swobody outdoorowego życia. Jednak prócz tego zapewniają optymalną ochronę przed porywami wiatru. Czyni to miejsce obozowiska o wiele przyjemniejszym do egzystowania.

Saperki, siekiery, piły i pozostałe akcesoria turystyczne, kiedy wybierasz się na biwak nad jeziorem

Jak wiemy, pobyt w terenie wiąże się często z wykonaniem pewnych prac. Wtedy najlepiej sprawdzą się narzędzia dostosowane do trudów outdoorowego życia. Saperki pozwolą zadbać o higienę i przygotować minimalistyczną toaletę w terenie. Jednocześnie skorzystasz z nich podczas wyrównania miejsca pod namiot. Siekiery i piły jako pozostałe akcesoria okażą się niezbędne, gdy chcesz rozpalić ognisko lub zbudować szałas. Dzięki nim skrócisz większe gałęzie oraz konary, co jest niezbędne, gdy chcesz gotować w terenie, korzystając z ognia.

Akcesoria turystyczne związane z elektryką

W sekcji elektroniki znajdziesz przyłącza do kamperów i namiotów marki Outwell. Dzięki nim możesz zasilić swój samochodów lub rozświetlić wnętrze pod tropikiem. Na polach kempingowych i w kamperach stosuje się często różne standardy kabli, dlatego wyposażenie się w skutecznie działające przejściówki jest niezbędne. Dodatkowo pozostałe akcesoria oferują także przedłużacze. Jak wiemy, często do gniazda sieci elektrycznej pola kempingowego jest daleko, więc warto ułatwić sobie życie.

Toalety przenośne - odrobina prywatności w terenie

Wybierając się pod namiot, nie zawsze mamy ochotę stać w długiej kolejce do wspólnej toalety pola kempingowego. Dlatego doskonałym rozwiązaniem okażą się toalety przenośne marki Outwell. Ich kompaktowe rozmiary zapewniają łatwy transport, więc zawsze zabierzesz swój model na wypad. Dzięki temu zyskasz możliwość dowolnego korzystania z wygód własnej toalety, co podniesie komfort kempingowego wypoczynku.

Pozostałe akcesoria turystyczne na lato - prysznice turystyczne

Przenośne prysznice, to doskonałe rozwiązanie dla praktycznych kempingowiczów. Umożliwiają one bowiem mycie się o dowolnej porze dnia i nocy, bez konieczności wystawania w kolejce do łazienki pola kempingowego. Te modele sprawdzą się także na tych bardziej surwiwalowych wyjazdach. Możesz je łatwo przenosić w plecaku trekkingowym ze względu na ich elastyczną konstrukcję. Warto dodać, że niektóre prysznice turystyczne umożliwiają zagrzanie wody. Dzieje się tak ze względu na ich czarną barwę, więc pozostaw je przez jakiś czas na słońcu, by woda była ciepła.