top

Crash Pady

Crash pady to profesjonalne materace do boulderingu, które mają dużą zdolność amortyzacji i chronią przed urazami. Oferujemy tylko dopracowane modele renomowanych marek, takich jak Ocun i Black Diamond.
7
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę

Crash pady – to czego nie widać

Choć z pozoru crash pady są kawałkiem materaca, w rzeczywistości ich budowa jest bardziej złożona. Do prawidłowej pracy wymagane jest użycie paneli z pianek o odpowiednich właściwościach amortyzujących. Podobnie jak w przypadku materacy do spania, także crash pady różnią się wielkością, grubością, a także właściwościami amortyzacyjnymi. Z zewnątrz są wykończane mocnymi materiałami, które posiadają dużą wytrzymałość na przetarcia i sprawią, że crash pad będzie długo służył. To właśnie dlatego stawiamy tylko na sprawdzonych, markowych producentów, których produkty zostały przetestowane przez wielu wspinaczy.

Wygodne użytkowanie crash padów w terenie

Oferowane przez sklep 8a.pl crash pady są w większości doskonale przystosowane do użytkowania na otwartych przestrzeniach. To dlatego wyposażane są w wygodne szelki, ułatwiające ich przenoszenie pomiędzy problemami – nawet na większe odległości. Po prostu zakładamy crash pad zamiast plecaka. Większe modele można złożyć tak, aby ich przechowywanie i transport nie sprawiały kłopotu. Duży wybór grubości pozwala wybrać crash pad najlepiej dopasowany do naszych potrzeb. Grubsze modele gwarantują zwiększoną amortyzację przy upadku, natomiast cieńsze modele oferują podstawowe zabezpieczenie, ale jednocześnie są znacznie lżejsze i łatwiejsze w transporcie. Crash pad to, obok butów wspinaczkowych butów wspinaczkowych i magnezji, niezbędny dodatek w wyposażeniu każdego miłośnika boulderingu. W naszym sklepie zapewniamy możliwie pełny wybór crash padów renomowanych marek.

Sprawdź również inne kategorie z działu Wspinaczka:

Akcesoria wspinaczkowe Chwytotablice Woreczki na magnezję Męskie spodnie wspinaczkowe Damskie spodnie wspinaczkowe
Buty wspinaczkowe męskie Buty wspinaczkowe damskie Koszulki wspinaczkowe Spodenki wspinaczkowe męskie Spodenki wspinaczkowe damskie
Bluzy wspinaczkowe męskie Bluzy wspinaczkowe damskie Rękawiczki do asekuracji Liny wspinaczkowe Ekspresy wspinaczkowe
Karabinki wspinaczkowe Uprzęże wspinaczkowe Kaski wspinaczkowe Kości wspinaczkowe Friendy wspinaczkowe