top

Leżaki turystyczne

Leżaki turystyczne to maksymalna wygoda i możliwość komfortowego wypoczynku na kempingu oraz biwaku. Leżaki składane można zabrać każdy wyjazd. Kompaktowe rozmiary sprawią, że zawsze znajdziesz na nie miejsce.
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

Wyczyść

Leżaki turystyczne to maksymalna wygoda

Spędzanie wolnego czasu na kempingu lub biwaku może być naprawdę intensywne. Ilość aktywności w ciągu dnia potrafi z każdej osoby wyciągnąć resztki sił. Wycieczki po okolicznych szlakach, pływanie w jeziorze, wycieczki rowerowe i wiele innych aktywności. Wszystkie te atrakcje powodują, że wieczorem każdy pragnie już tylko wygodnego miejsca do spokojnego wypoczynku. To właśnie wtedy doskonale sprawdzą się składane leżaki turystyczne. Stanowią one idealne miejsce na ożywczą drzemkę po obiedzie i spokojny wypoczynek po aktywnym dniu wieczorem.

Wygoda na każdym wyjeździe dzięki składanym leżakom

Leżaki kempingowe to konstrukcje, które łatwo spakować do niedużych rozmiarów. Dzięki temu z łatwością zmieszczą się do samochodu wraz z namiotem, śpiworami i pozostałymi elementami kempingowego wyposażenia. Lekkie aluminiowe stelaże sprawiają, że całość można łatwo przenosić. Siedziska i oparcia są najczęściej wykonane z mocnych materiałów. Optymalnie wyprofilowane leżaki turystyczne sprawiają, że niezależnie od tego czy ustawisz je w pozycji do siedzenie czy do leżenia, zawsze będą oferowały wysoki komfort. Wysokie oparcia zapewniają odpowiednie podparcie głowy, dzięki czemu drzemka w leżaku będzie czystą przyjemnością. Niezależnie od tego czy wykorzystasz leżaki kempingowe do wieczornej lektury prasy czy do opalania się na słońcu, z pewnością jest to element wyposażenia, którego nie powinno zabraknąć na żadnej wyprawie kempingowej.

Leżaki turystyczne w sklepie 8a.pl

Leżaki składane topowych marek produkujących sprzęt kempingowy to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności w czasie długiego użytkowania. Większość z nich doskonale spisze się w kilku rolach, zarówno jako leżak plażowy, jak i kempingowy. Dużą popularnością cieszą się również leżaki kempingowe, które można użytkować niemal jak krzesło. To idealne wyjście jeśli poszukujemy wszechstronnego rozwiązania. Wszystkie konstrukcje są lekkie, ale jednocześnie oferują niezbędną wytrzymałość.