top

Nakładki zimowe

Antypoślizgowe nakładki zimowe na buty oraz raczki turystyczne ułatwią nam poruszanie się po zaśnieżonym i oblodzonym terenie. Posłużą zarówno podczas górskich wędrówek, jak i w trakcie spacerów.
18
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę

Zróżnicowane antypoślizgowe nakładki zimowe na buty

Idealnie dopasowane kolce na buty szczególnie docenią miłośnicy biegania zimową porą. To gwarancja naszego bezpieczeństwa i komfortu nawet na śliskim podłożu. Nakładki antypoślizgowe na buty przeznaczone są do każdego typu obuwia. Intuicyjne systemy mocowania sprawiają, że ich założenie jest bardzo łatwe, a po spakowaniu zajmują mało miejsca. Raczki i nakładki zimowe na buty mogą się między sobą znacznie różnić budową. W większości to jednak bardzo proste konstrukcje, które są intuicyjne w użytkowaniu. Raczki na buty z nieco dłuższymi kolcami to świetny wybór w czasie wycieczek turystycznych po łatwiejszych szlakach. W przypadku oblodzonych lub zaśnieżonych fragmentów szlaku zapewnią odpowiednią przyczepność.

Zimowe nakładki na buty

Zimowe kolce na buty świetnie sprawdzą się na lżejszych, wysokich męskich butach turystycznych w łatwiejszym terenie. Elastyczne, antypoślizgowe nakładki zimowe na buty świetnie spisują się w przypadku obuwia miejskiego, a także biegowego. Krótsze kolce dobrze użytkuje się na ubitym śniegu oraz lodzie. Większość konstrukcji oparta jest na rozciągliwych paskach wykonanych z gumy lub silikonu, które gwarantują optymalne dopasowanie całości do obuwia. Zarówno raczki turystyczne, jak i nakładki antypoślizgowe na buty są bardzo kompaktowe po spakowaniu, dzięki czemu w plecaku turystycznym zawsze znajdzie się na nie miejsce.

Szeroki wybór raczków i nakładek antypoślizgowych w 8a.pl

Przygotowujesz się na zimę? Upewnij się, że ekwipunku nie zabraknie odpowiedniego sprzętu, który pozwoli na sprawne poruszanie się po zaśnieżonych i oblodzonych ścieżkach. Raczki turystyczne i antypoślizgowe nakładki zimowe na buty kupisz w sklepie online 8a.pl. Bogaty asortyment pozwoli z łatwością dopasować optymalny model do posiadanego obuwia oraz planowanej trasy.