Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Raczki do biegania

Raczki do biegania doskonale spisują się na zimowych biegach terenowych, gdy chcesz zachować maksymalną efektywność wysiłku. Dzięki nim zapewnisz sobie większe bezpieczeństwo poruszania się na śliskim podłożu.
5
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
 1. -18%
  Raczki do biegania Grivel Ran Light
  Raczki do biegania Grivel Ran Light
  Już od 127,10 zł Cena regularna 155,00 zł
 2. -10%
  Raczki biegowe Nortec Trail
  Raczki biegowe Nortec Trail
  Już od 260,91 zł Cena regularna 289,90 zł
 3. -10%
  Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Street
  Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Street
  Już od 62,91 zł Cena regularna 69,90 zł
 4. -10%
  Raczki biegowe Nortec Corsa
  Raczki biegowe Nortec Corsa
  Już od 197,91 zł Cena regularna 219,90 zł
 5. -20%
  Raczki turystyczne Climbing Technology Ice Traction Plus - 44-47
  Raczki turystyczne Climbing Technology Ice Traction Plus - 44-47
  Cena promocyjna 127,92 zł Cena regularna 159,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Raczki do biegania — na zimowy trening

Biegi w terenie odbywające się w okresie przejściowym i zimą to doskonały pomysł na zadbanie o kondycję i przygotowanie się do startu w wiosennych zawodach. Jednak śliskie podłoże w postaci oblodzonego górskiego szlaku lub zaśnieżonej ścieżki poza miastem stwarza ryzyko upadku. Dlatego raczki do biegania okazują się najlepszym rozwiązaniem, gdy na serio podchodzisz do tej najbardziej demokratycznej formy wysiłku. Łatwość dopasowania tej konstrukcji do własnego obuwia wynika z elastycznej konstrukcji raczków. Naciągniesz je na różne modele butów biegowych, co czyni je wszechstronnym dodatkiem do sportowej garderoby. Raczki do biegania w większości wykonane są z wytrzymałych, ale rozciągliwych tworzyw, co oznacza, że zniosą one trudy górskich biegów. Niektóre modele posiadają stalową linkę, która tworzy szkielet, więc raczki stabilnie przylegają do butów. Dodatkowo produkowane są one w różnych rozmiarach, co pozwala je dopasować zarówno do mniejszego kobiecego i młodzieżowego obuwia, jak i do dużych męskich butów.

Raczki do biegania — wysoka stabilność

Na spodzie raczków znajdują się kolce o takim rozkładzie, by zapewniały niezbędną podczas zimowego biegu stabilność. Tworzy je zazwyczaj stali, co czyni ten element niezwykle wytrzymałym. Oznacza to, że bieg po oblodzonym szlaku i twardym śniegu nie będzie większym problemem. Raczki do biegania oferują w zależności od wersji możliwość wymiany kolców. Okaże się to bardzo praktyczne, szczególnie gdy uprawiasz te intensywniejsze biegi. Raczki posiadają specjalne płytki, które znajdują się pod podeszwą. Ich zadaniem jest stabilizowanie całej konstrukcji na bucie, tak by działała ona maksymalnie efektywnie.

Raczki do biegania — niezbędne bezpieczeństwo

Posiadanie tego elementu biegowego ekwipunku jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy mimo gorszej aury chcesz realizować swoją sportową pasję. Raczki tak samo dobrze sprawdzą się podczas zimowych aktywności, a także na błotnistych i grząskich szlakach. Ich wszechstronność czyni każdy bieg bezpieczniejszym niezależnie, czy jesteś wyczynowcem, czy po prostu biegasz dla przyjemności.