top

Kije skiturowe

Kije skiturowe to ważny element sprzętu skiturowego, bez którego zdobywanie szczytów, a także zjazd byłyby niemal niemożliwe. Marki takie jak Black Diamond, Dynafit i Majesty to gwarancja niezawodności.
36
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

na stronę
 1. -20%
  Nowy
  Kije skiturowe Gabel X-Cursion Vario FL Carbon
 2. -20%
  Nowy
  Kije skiturowe Gabel X-Cursion Vario FL
 3. -20%
  Kije skiturowe Gabel Trail Tour FL EF
 4. -25%
  Kije skiturowe Gabel Escape Carbon Tour
 5. -25%
  Kije Komperdell Contour Titanal II Foam
 6. -35%
  Kije aluminiowe Gabel XTR Alu EF
  Kije aluminiowe Gabel XTR Alu EF
  194,99 zł 299,99 zł
 7. -25%
  Kije Gabel Vertigo F.L. - green
  Kije Gabel Vertigo F.L. - green
  187,49 zł 249,99 zł
 8. -25%
  Kije Gabel Mont Blanc Tour - moss
 9. -25%
  Kije aluminiowe Gabel FR-3 EF
  Kije aluminiowe Gabel FR-3 EF
  262,49 zł 349,99 zł
 10. -25%
  Kije Gabel XTR Carbon EF
  Kije Gabel XTR Carbon EF
  292,49 zł 389,99 zł
 11. -35%
  Kije Kohla Peak Freeride - white/green
 12. -35%
  Kije Kohla Easy Tramper - white/black
 13. -23%
  Trekkingowe kije Gabel FR-5 FL Lite XTL
 14. -23%
  Kije trekkingowe Gabel FR-5 FL Lite XTS
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

na stronę

Dobór kijów skiturowych

Pytanie „Jakie kije skiturowe wybrać?” zadaje sobie wielu miłośników zimowego szaleństwa. Wśród dostępnych kijów możemy się zdecydować na dwie opcje. Modele bez regulacji musimy precyzyjnie dobrać do wzrostu użytkownika i terenu , w jakim będziemy się poruszać. Jednoczęściowe kijki Dynafit są niezwykle popularne wśród początkujących miłośników tego sportu, cechując się niezrównaną wytrzymałością. To także częsty wybór zawodników, którzy poruszają się wyłącznie na nartach i nie mają potrzeby troczenia kijów do plecaka narciarskiego. Zdecydowanie większą popularnością cieszą się regulowane kije skiturowe. Składające się z dwóch lub trzech segmentów konstrukcje pozwalają dostosować ich wysokość do terenu, w jakim aktualnie się znajdujemy. Prym w tym segmencie wiodą kije Black Diamond. Ten amerykańskie producent to synonim niezawodności oraz perfekcyjnego opracowania wszystkich szczegółów konstrukcji. Poszczególne elementy są blokowane niezawodnym systemem, który świetnie sprawdza się nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych. Dużą popularnością cieszą się również kije skiturowe składane w taki sam sposób, jak sondy lawinowe. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkowo niską wagę oraz bardzo małe rozmiary po spakowaniu, dzięki czemu kije można z łatwością przytroczyć do plecaka lub nawet schować w jego wnętrzu.

Kije skiturowe – niezbędne akcesoria

Zapewniamy kompleksową ofertę sprzętu skiturowego. Oprócz wielu modeli kijów skiturowych zapewniamy również niezbędne akcesoria. Wśród nich można znaleźć między innymi talerzyki śniegowe do kijów o dużej średnicy, które świetnie sprawdzą się w kopnym śniegu. To niezbędny dodatek do kijków w czasie jeżdżenia i chodzenia w puchu. Ponadto zapewniamy końcówki kijów, które trzeba wymienić, kiedy oryginalne ulegną zużyciu w czasie intensywnego użytkowania. Markowe kije skiturowe – sklep 8a.pl to szeroki wybór modeli idealnie dopasowanych do potrzeb wszystkich narciarzy skitourowych.