top

Buty wspinaczkowe Scarpa

Buty wspinaczkowe Scarpa zostały zaprojektowane z myślą o każdym rodzaju wspinaczki. W ofercie tej marki znajdziesz buty na boulder, na krótkie drogi w skały, jak i do wspinaczki wielowyciągowej.
Zobacz jako Siatka Lista

23 Produkty

na stronę
  1. -27%
    Buty wspinaczkowe Scarpa Mago - black
  2. -25%
    Buty wspinaczkowe Scarpa Drago - yellow
Zobacz jako Siatka Lista

23 Produkty

na stronę
Wyczyść

Włoski producent posiada niezwykle bogate doświadczenie w projektowaniu obuwia wspinaczkowego i górskiego. Dzięki temu jego oferta może obejmować wiele modeli diametralnie różniących się charakterystyką, a także przeznaczeniem. Perfekcyjnie przygotowane buty wspinaczkowe Scarpa to doskonała propozycja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych wspinaczy. Dla osób zaczynających swoją przygodę z panelem i skałami przygotowane zostały nieco wygodniejsze modele, w których można spędzić długie godziny na treningu i szlifowaniu umiejętności. Wraz z rosnącym poziomem doświadczenia oraz stopniem trudności pokonywanych dróg z pewnością każdy wspinacz sięgnie po buty wspinaczkowe o większej asymetrii, które pozwolą wykorzystać najmniejsze stopnie.

Scarpa buty wspinaczkowe na każdą drogę

Niezależnie od tego jaki rodzaj wspinaczki uprawiasz, z pewnością w ofercie tego producenta znajdziesz model godny uwagi. Potrzebujesz butów wspinaczkowych z rzepem, które świetnie spiszą się na bulderach? A może poszukujesz precyzyjnych butów na najtrudniejsze drogi sportowe w skałach? Przed Tobą wielodniowa wspinaczka i niezbędny będzie wygodniejszy model? Buty do wspinaczki Scarpa doskonale sprawdzą się we wszystkich tych sytuacjach. Każdy model jest bowiem projektowany przez specjalistów, którzy dokładnie wiedzą, czego potrzeba tak zróżnicowanym grupom wspinaczy. Stosowanie najnowszych technologii zapewnia doskonałe połączenie precyzji i przyczepności. Buty wspinaczkowe Scarpa wyposażane są w najwyższej jakości podeszwy, w których użyto renomowanej gumy Vibram® XS Edge, a także Vibram® XS Grip. Specjalne mieszanki zapewniają optymalne warunki w różnych typach formacji skalnych.

Sprawdź buty wspinaczkowe Scarpa w sklepie 8a.pl

Niezależnie od tego czy potrzebujesz butów wspinaczkowych wiązanych czy na rzepy, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiedni model. Zróżnicowana asymetryczność poszczególnych modeli pozwala wybrać buty zarówno na najtrudniejsze drogi na świecie, jak i takie, które sprawdzą się początkującym wspinaczom, zapewniając niezbędny komfort nawet stopom nieprzyzwyczajonym do obuwia wspinaczkowego. Buty wspinaczkowe Scarpa to doskonały wybór zarówno na letnie wyjazdy w skały, jak i do codziennego treningu na panelu. Niezależnie od tego czy preferujesz bouldery czy wspinaczkę wielkościanową, sprawdź najnowsze modele i promocje na buty do wspinaczki włoskiego producenta.