top

Namioty do kamperów

Namioty do kamperów oraz namioty do przyczep to doskonały sposób na maksymalną wygodę kempingowego wyjazdu. Dzięki nim zyskujesz więcej przestrzeni, a więc możliwość do skutecznego odpoczynku na łonie natury.
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

 1. -23%
  Przejściówka Outwell Dual Beading Connect Set 7-7+5 mm
  Przejściówka Outwell Dual Beading Connect Set 7-7+5 mm
  w tym VAT 129,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 114,99 zł +14%
  Rekomendowana cena producenta 169,99 zł -23%
 2. -43%
  Namiot do kampera Outwell Jonesville 290SA Flex - green
  Namiot do kampera Outwell Jonesville 290SA Flex - green
  w tym VAT 4 899,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 5 249,99 zł -6%
  Rekomendowana cena producenta 8 599,99 zł -43%
 3. -7%
  Namiot dachowy Dometic TRT 120E Rooftop Tent - blue
  Namiot dachowy Dometic TRT 120E Rooftop Tent - blue
  w tym VAT 10 599,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 9 899,99 zł +8%
  Rekomendowana cena producenta 11 509,99 zł -7%
 4. Namiot dachowy Dometic TRT 140 Air Inflatable Rooftop Tent
  Namiot dachowy Dometic TRT 140 Air Inflatable Rooftop Tent
  w tym VAT 12 219,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 11 979,99 zł +3%
  Rekomendowana cena producenta 12 219,99 zł 0%
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

Namioty do kamperów - więcej przestrzeni użytkowej

Ten typ konstrukcji okaże się w pełni funkcjonalny, gdy świat zwiedzasz w kamperze lub przyczepie kempingowej. Te jak wiemy, są praktyczne na wyjeździe, ale nie oferują zbyt dużo miejsca. Możesz się w nich wyspać, zrobić i zjeść obiad, ale odbywa się to w nieprzyjemnej ciasnocie. Dlatego namioty do kamperów oraz namioty do przyczep okażą się najlepszym rozwiązaniem, kiedy na wypadzie chcesz cieszyć się maksymalną wygodą. Dzięki temu czas spędzony w terenie będzie tym najprzyjemniejszym w ciągu całego roku. Pozwoli to skutecznie zregenerować się na łonie natury, zanim na powrót podejmiesz się wypełniania codziennych miejskich zadań. Namioty do kamperów w ofercie sklepu 8a.pl to dopracowane pod każdym względem konstrukcje. Sprawia to, że na kempingu będziesz mógł korzystać niemal z tych samych wygód co w domu.

Przedsionki do kamperów - organizuj biwakowe życie

Dodatkowa przestrzeń na kempingu to coś, na co zasługujesz. Sprawia ona bowiem, że zyskasz swobodę poruszania, bez której nie ma mowy o w pełni regenerującym odpoczynku. Namioty do kamperów oraz namioty do przyczep dają możliwość zorganizowania w swoim wnętrzu outdoorowej kuchni lub jadalni. Dzięki temu nie będziesz musiał się "gnieść" w niewielkim pomieszczeniu samochodu starając się przygotować obiad dla towarzyszy wyjazdu. Dodatkowo przedsionki do kamperów oraz namioty do przyczep posłużą także jako miejsce do zabaw dla dzieci, gdy akurat pada deszcz, a jak wiemy, podczas deszczu dzieci nudzą się najbardziej. Niektóre modele umożliwiają także komfortowy sen. Namioty do kamperów Outwell możesz zakupić w wersji z sypialnią lub nabyć taką jako wyposażenie uzupełniające. Przyda się to szczególnie w upalne noce, gdy sen w kamperze nie należy do komfortowych. Jednocześnie przedsionki do kamperów oraz przedsionki do przyczep z takim rozwiązaniem pozwolą wybrać się na kemping w większym gronie.

Namioty do kamperów - pałąki czy komory powietrzne?

Przedsionki do kamperów oraz namioty do przyczep marki Outwell oferują dwa rozwiązania w kwestii swojej stabilności. Możesz wybrać model opierający się na klasycznym układzie pałąków, które zazwyczaj wykonane są w technologii Duratec. Taka konstrukcja bardzo dobrze znosi outdoorowe warunki i powiewy wiatru, ale jej rozstawienie wymaga nieco więcej czasu, a dla niektórych jest zbyt skomplikowane. Dlatego namioty do kamperów i przyczep duńskiej marki Outwell oferują w miejsce pałąków komory powietrzne. System komór powietrznych Integrated Advanced Air System i Rigid Air System sprawią, że swój namiot postawisz do pionu w bardzo krótkim czasie. Sam proces odbywa się za pomocą pompki do namiotu, którą zazwyczaj znajdziesz w zestawie. Przedsionki do kamperów i namioty do przyczep z takim rozwiązaniem zachowują się także o wiele lepiej na wietrze. Wynika to z pewnej dozy elastycznej takiej konstrukcji.

Namioty do przyczep - wodoodporne tropiki

Kiedy wybierasz się na kemping, to nie trwa on 2 dni, a raczej tydzień, a nawet tygodni kilka. W tak długim okresie nie jesteśmy w standzie przewidzieć, jaka będzie pogoda, by wstrzelić się z pobytem w tą słoneczną. Dlatego namioty do kamperów i namioty do przyczep w sklepie 8a.pl oferują wsparcie dopracowanych tropików. Ich wodoodporność oscyluje na poziomie od 3000 do 6000 mm H2O, co doskonale sprawdzi się nawet podczas silnego opadu deszczu. Producenci używają także specjalnej powłoki z poliuretanu. Jej zadaniem jest spowolnienie namakania materiału, więc krople wody swobodnie spływają z powierzchni tropiku. Namioty do kamperów oraz przedsionki do przyczep posiadają także podklejone szwy, a ich ścianki boczne są połączone z podłogą. Dzięki temu w wysokim stopniu będziesz zabezpieczony przed deszczem i wilgocią, co niewątpliwie podniesie komfort wypadu.

Przedsionki do kamperów — stabilność na wietrze

Namioty do kamperów marki Outwell, które znajdziesz w sklepie 8a.pl, wyróżniają się wysoce stabilnymi konstrukcjami. Potwierdzone jest to testami i zespołem rozwiązań z grupy Wind Stabilizer System oraz Aerodynamic Storm Protection. Określają one wytrzymałość całego schronienia na konkretną siłę wiatru. Namioty do kamperów oraz namioty do przyczep nie schodzą poniżej 7 stopni w skali Beauforta, a najczęściej osiągają 8 lub 9. Dzięki temu nawet wielotygodniowy pobyt na kempingu odbywać się będzie z odpowiednim wsparciem.

Namioty do kamperów - komfortowa wentylacja

Letni kemping wiąże się z wysoką temperaturą, która potrafi być wyjątkowo uciążliwa. Dlatego przedsionki do kamperów oraz namioty do przyczep, które znajdziesz w sklepie 8a.pl, posiadają rozbudowane systemy wentylacyjne. Specjalne otwory zapewniają komfortową cyrkulację powietrza wewnątrz Twojego schronienia. Dodatkowo namioty do kamperów Outwell umożliwiają odpięcie bocznych ścianek oraz frontowego wejścia. Dzięki temu zachowasz przyjemny cień tropiku oraz zyskasz maksymalną przewiewność. Ograniczy to nieprzyjemne letnie przegrzewanie i pozwoli przyjemniej spędzić czas na wyjeździe.