top

Plecaki podróżne

Plecaki podróżne pozwalają na wygodne przemieszczanie się z dużym bagażem na lotniskach oraz dworcach kolejowych i autobusowych. Plecak podróżny to duża pojemność i zwarta konstrukcja, zapewniająca maksymalną wygodę użytkowania.
87
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 87

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 87

Strona
na stronę

Plecaki podróżne to maksymalna funkcjonalność

Większość firm produkujących wysokiej jakości plecaki turystyczne posiada w swojej ofercie kilka modeli podróżnych i do samolotu. Zdobywają one coraz większą popularność wśród osób często przemieszczających się samolotami, pociągami i autobusami. Choć można w tym celu wykorzystać tradycyjne plecak trekkingowe, to solidne plecaki podróżne oferują znacznie większy komfort. Plecaki turystyczne i trekkingowe są bowiem wyposażane w wiele dodatkowych kieszonek i troków, które mają służyć do mocowania dodatkowego bagażu. Choć jest to bardzo praktycznym rozwiązaniem na szlaku, nie sprawdza się ono zbyt dobrze w czasie podróżowania samolotem czy koleją. Wystającymi elementami plecaka można bowiem łatwo zawadzić o poręcz czy automatyczne drzwi. Nie ułatwiają one również przeciskania się w tłumie osób. Liczne paski zwiększają ryzyko wkręcenia się w taśmociąg na lotniskowych pasach bagażowych. Wszystkie te zagrożenia przewidziano tworząc plecaki podróżne i do samolotu, od podstaw zaprojektowane do sprawnego przemieszczania się w tłumie.

Plecak podróżny to maksymalny komfort

Plecaki do podróżowania pozwalają przemieszczać się jeszcze szybciej niż wtedy, kiedy musimy ciągnąć walizkę na kółkach. Na przeszkodzie nie staną nam żadne schody czy dziurawa nawierzchnia. Bez problemu przebędziemy remontowane obszary lotnisk czy przemieścimy się między terminalami. Bagaż spoczywający na plecach ułatwi też dotarcie do celu podróży, jeśli wybierasz się w historyczne miejsca, z mnóstwem ciasnych uliczek pokrytych brukiem lub kamieniami. Ponadto plecaki podróżne nie zajmują rąk, dzięki czemu przez cały czas zachowamy pełną swobodę. Duże plecaki do podróżowania świetnie zastąpią klasyczne walizki czy torby podróżne.

Jak skonstruowane są plecaki podróżne?

Plecaki dla podróżników to dopracowane w najmniejszym szczególe konstrukcje, które oferują wysoką funkcjonalność. Po pierwsze zminimalizowano w nich ilość elementów, które mogą zahaczyć o przeszkody. Dzięki temu uzyskano dość prosty, ale przy tym bardzo funkcjonalny kształt. Taki plecak podróżny dużo łatwiej włożyć i wyciągnąć z bagażnika w autokarze, półki w pociągu. Mniejsze plecaki do samolotu są często projektowane w taki sposób, aby mogły spełniać wymagania bagażu podręcznego.

Po drugie plecaki te oferuję dużo przestrzeni na bagaż w środku, aby mogły stanowić alternatywę dla klasycznych walizek czy toreb. Bardziej prostokątny kształt, niż w przypadku plecaków trekkingowych, ułatwia odpowiednie ułożenie bagażu i zapobiega jego łatwemu wygnieceniu. Plecak podróżny tego typu świetnie sprawdzi się zarówno na wakacjach, jak i podczas podróży służbowych.

Po trzecie plecaki podróżne są w większości wyposażone w przypinany mniejszy plecak. To świetne rozwiązanie, które pozwala na nadanie dużego plecaka jako bagażu głównego, a pozostawienie sobie mniejszego, z dokumentami, przekąską i bluzą, która przyda się kiedy zrobi się nam chłodniej. W czasie przemieszczania się z całym bagażem oba plecaki można spiąć, co zapobiegnie pozostawienia części bagażu i znacznie usprawni szybkie dotarcie do celu.

Po czwarte plecaki podróżne są produkowane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas intensywnego użytkowania. Świetnie spiszą się w czasie częstych wyjazdów, przenoszone z miejsca na miejsce. Plecak podróżny doskonale znosi ciągłe władanie i wyciąganie z bagażników samochodowych i luków autokarów, ponieważ projektanci przewidzieli takie użytkowanie już na początku procesu jego projektowania.

Plecaki podróżne do samolotu – idealne jako bagaż podręczny

Wśród plecaków dla podróżników szczególną popularnością cieszą się mniejsze modele, które doskonale sprawdzają się w roli bagażu podręcznego w samolocie. Optymalnie dobrane rozmiary oraz brak wystających troków czy dużych kieszeni sprawia, że taki komapktowy plecak podróżny świetnie mieści się w schowkach na walizki, nie sprawiając problemów na pokładzie samolotu. Plecaki do samolotu są jednocześnie pojemne, dzięki czemu nie musimy aż tak bardzo ograniczać się z ilością bagażu. Dobrze zaprojektowane plecaki podróżne, które możemy zabrać ze sobą do samolotu to świetny wybór dla wszystkich osób korzystających z tanich linii lotniczych, które nie chcą dopłacać do biletu za pełnowymiarowy bagaż.

Zróżnicowane plecaki podróżne znajdziesz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór plecaków do podróżowania. Stanowią one świetną alternatywę dla klasycznych walizek i toreb. Dzięki wygodnemu systemowi nośnemu, nawet jeśli plecak podróżny jest w pełni wyładowany, przemieszczanie się z nim jest bardzo komfortowe. Większe modele, przygotowane z myślą o wyjazdach na drugi koniec świata, są wybierane zarówno na wakacyjne wyjazdy z rodziną, jak i przez profesjonalnych podróżników, poszukujących najlepszych rozwiązań. Mniejsze plecaki do samolotu świetnie spiszą się w roli bagażu podręcznego. W naszej ofercie posiadamy modele topowych marek, które cechują się najwyższą jakością wykonania. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu przy produkcji plecaków górskich i turystycznych, plecaki podróżne Deuter czy Thule cechują się doskonałymi właściwościami użytkowymi.

Sprawdź też pozostałe akcesoria podróżne:

Saszetki Portfele Butelki turystyczne Okulary przeciwsłoneczne Kosmetyczki
Worki bagażowe Organizery podróżne Torby biodrowe Kłódki do toreb Apteczki

Plecaki podróżne – popularne marki:

Plecaki podróżne Deuter Plecaki podróżne Gregory Plecaki podróżne Osprey Plecaki podróżne Thule