top

Plecaki antykradzieżowe

Plecaki antykradzieżowe to większe bezpieczeństwo naszych rzeczy. Specjalnie przygotowane modele to komfort użytkowania i spokojniejsza głowa zarówno na drugim końcu świata, jak i podczas codziennych dojazdów.
21
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę

Skuteczna ochrona przed kradzieżą – plecaki, saszetki i torby

Aby skutecznie chronić się przed złodziejami konieczne jest wyposażenie się w specjalnie przygotowany ekwipunek. Jeśli przemieszczasz się z cennym sprzętem fotograficznym, tabletem, czy po prostu poszukujesz bezpiecznego miejsca dla paszportu, kluczy do hotelowego pokoju czy gotówki, to plecak antykradzieżowy będzie do tego najodpowiedniejszym wyborem. Specjalnie przygotowane modele wyposażane są w szereg zabezpieczeń, które skutecznie utrudnią złodziejom zdobycie twoich rzeczy. Wśród oferty wielu producentów zdecydowanie wyróżniają się plecaki antykradzieżowe Pacsafe z licznymi systemami zabezpieczającymi ich zawartość. Specjalnie przygotowane materiały skrywają w swoim wnętrzu metalowe siatki, które skutecznie zabezpieczają przed łatwym przecięciem ścianki plecaka nożem. Dzięki temu, nawet w tłumie dostęp do wnętrza jest znacznie utrudniony. Ponadto wytrzymałe suwaki wyposażane są w mechanizmy blokujące, które uniemożliwiają ich szybkie otwarcie niepowołanym osobom. Niezwykle funkcjonalne są również pasy ramienne, które często można wykorzystać do przypięcia plecaka do stałych elementów krajobrazu. Jest to szczególnie przydatne podczas odpoczynku na parkowej ławce, czy w autobusie. Uniemożliwi to szybkie zabranie całego plecaka i ucieczkę z nim. Bardzo wytrzymałe pasy sprawią, że całość pozostanie na miejscu, a zaskoczony złodziej oddali się bez łupu.

Znane i polecane plecaki antykradzieżowe w sklepie 8a.pl

Często logo znanej marki antykradzieżowej jest w stanie zniechęcić złodzieja nawet do podjęcia próby kradzieży. Oprócz solidnego wykonania, to dodatkowa zaleta najbardziej znanych plecaków antykradzieżowych. Wśród firm przodujących w rozwiązaniach antykradzieżowych bez wątpienia znajduje się również marka Pacsafe, która posiada w ofercie szeroki wybór plecaków i toreb antykradzieżowych.

Sprawdź również pozostałe akcesoria podróżne:

Saszetki Torebki biodrowe Kosmetyczki i środki myjące Portfele Pokrowce na plecak
Klamry i troki Worki bagażowe Organizery podróżne Kłódki do toreb Bagaż dodatkowy

Plecaki antykradzieżowe - popularne marki:

Plecaki antykradzieżowe Gregory Plecaki antykradzieżowe Pacsafe