top

Torby

Torby to kategoria w sklepie 8a.pl, w której wyekwipujesz się na każdą podróż i miejską wędrówkę. Dzięki temu gdziekolwiek się wybierasz, to zabierzesz ze sobą wszystko, co niezbędne.
Zobacz jako Siatka Lista

409 Produkty

na stronę
 1. -15%
  Nowy
  Etui XD Design Mobile Office
  Etui XD Design Mobile Office
  212,49 zł 249,99 zł
 2. -20%
  Nowy
  Torba miejska Tatonka Cavalier - navy
 3. -20%
  Nowy
  Torba miejska Tatonka Cavalier - black
 4. -20%
  Nowy
  Torba podróżna Tatonka Barrel S - blue
 5. -23%
  Nowy
  Nerka Tatonka Ilium - teal green
 6. -10%
  Nowy
  Torba miejska Pacsafe Go Sling Pack - black
 7. -10%
  Nowy
  Nerka Pacsafe Eco Waist Pack - econyl black
Zobacz jako Siatka Lista

409 Produkty

na stronę
Wyczyść

Torby w daleką podróż

Torby podróżne typu Duffel oferowane przez The North Face, Patagonię lub Marmota, to konstrukcje należące do tych najbardziej pojemnych i najwytrzymalszych. Zmieścisz w nich szpej wspinaczkowy, obuwie i odzież, linę oraz inny niezbędny na górskiej wyprawie. Jeżeli wybierasz się do odległych And na trekking, to ekwipunek przewozisz właśnie w takiej torbie, by u podnóża gór założyć plecak. W ofercie 8a.pl znajdziesz także modele o mniejszej pojemności, które doskonale spiszą się w trakcie wyjazdów służbowych lub podróży nad Polskie morze. Torby, których poszukujesz w naszym sklepie, charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Wynika to z faktu, że producenci korzystają z materiałów poliamidowych często tkanych metodą rip stop. Oznacza to, że takie torby zniosą trudy traktowania w systemie bagażowym lotniska lub transportu na pace pickupa, którym Chilijczyk podrzuca Cię pod szczyt w Andach, który chcesz zdobyć.

Poręczna torba na miejskie wyzwania

Miejskie modele charakteryzują się maksymalną wygodą przenoszenia, co wynika często z dopracowanej konstrukcji pasa ramiennego. Dzięki temu o wiele łatwiej wybierzesz się do pracy, na uczelnię lub spotkanie ze znajomymi. W ofercie 8a.pl znajdziesz torby miejskie Salewa, Columbia lub Pacsafe. Każda z nich posiada przegrody i kieszonki, w których zmieścisz cały niezbędny ekwipunek. Dzięki temu wprowadzisz ład i uporządkujesz wszystko, co ze sobą przenosisz. Niektóre torby miejskie opracowane są w konstrukcji antykradzieżowej. Ich budowa jest wytrzymalsza, ryzyko przecięcia powłoki mniejsze, a zamki zabezpieczone przed niepożądanym otwarciem. Dodatkowo w takich torbach jest używana technologia RFID, która chroni przed elektroniczną kradzieżą danych z kart płatniczych i dokumentów. Osobną kategorią są torby na laptopa umożliwiające wygodne przenoszenie komputera osobistego. Komora na niego przeznaczona posiada specjalną wyściółkę, która amortyzuje wstrząsy wywołane miejską wędrówką.

Torby biodrowe

Biodrówki w 8a.pl to synonim wygody i funkcjonalności, gdyż jak wiemy, przenoszenie potrzebnych rzeczy w kieszeniach spodni nie jest praktyczne. Torby biodrowe zmieszczą telefon, portfel, klucze, drobne przekąski i inne drobne przedmioty, bez których nie sposób się obejść. Łatwość organizacji ekwipunku sprawia, że biodrówki są bardzo sensownym rozwiązaniem dla każdego miejskiego wędrowca. Te modele wykonywane są z wytrzymałych materiałów takich jak nylon lub poliester rip stop, więc zachowają swoją funkcjonalność przez kolejne sezony. Niektóre z toreb posiadają wsparcie w postaci rozwiązania antykradzieżowego, co zwiększa bezpieczeństwo bagażu.

Organizery podróżne pozwalające zachować porządek w torbie lub plecaku

Ten element kategorii torby sprawia, że skutecznie uporządkujesz swój ekwipunek. Organizery podróżne posiadają specjalne komory i przegrody, gdzie zmieścisz obuwie, odzież czystą i brudną, a także przybory toaletowe. Profil tych konstrukcji pasuje do toreb podróżnych, walizek lub plecaków turystycznych ujarzmiając chaos. Sprawia to także, że koszulki nie pogniotą się tak łatwo, jakbyś po prostu wrzucił je do plecaka. Te modele wykonano z wytrzymałych materiałów, a niektóre kieszenie z tkanin o spowolnionym namakaniu. Dzięki temu włożysz do nich wilgotną odzież, zabezpieczając pozostałą przed zabrudzeniem.

Kłódki do toreb

W kategorii torby nie mogło zabraknąć również kłódek podróżnych. Ich przeznaczeniem jest spinanie suwaków zamków błyskawicznych plecaków, walizek lub toreb na czas przemieszczania się. Przyda się to szczególnie podczas lotu samolotem lub długiej jazdy autobusem, gdy nie mamy swojego pakunku zawsze na oku. Kłódki do toreb posiadają zamek szyfrowy lub na kluczyk, więc fani obu tych rozwiązań znajdą coś dla siebie. Warto dodać, że większość modeli jest tożsama z wymogami amerykańskiej agencji transportu lotniczego TSA. Oznacza to, że na lotnisku w przypadku kontroli bagażu kłódka nie zostanie rozerwana.