top

Kłódki do toreb

Kłódki do toreb okażą się niezastąpionym wsparciem podróży małych i dużych. Zabezpieczysz nimi zamki błyskawiczne plecaków i walizek. W ofercie 8a.pl kłódki do walizek z zamkiem szyfrowanym i na kluczyk.
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

Wyczyść

Kłódki do toreb to bezpieczeństwo bagażu

Kiedy lecisz samolotem do Warszawy, a następnie do Nowego Jorku, to doskonale wiesz, że ingerencja w bagaż jest najgorszym, co może się stać. Dzieje się tak, gdy złodzieje postanawiają się wzbogacić Twoim kosztem. Wystarczy jeden ruch - odpięcie suwaka torby lub plecaka, byś stracił swoje dokumenty, aparat i inne cenne przedmioty. Jednak posiadanie kłódki do walizek sprawia, że potencjalny złodziej mocno się zdziwi, kiedy zacznie szarpać za zamek błyskawiczny. Z pewnością zniechęci go to od razu, więc Twój ekwipunek pozostanie bezpieczny. Kłódki podróżne oczywiście spisują się także, gdy podróżujesz pociągiem i na ogół we wszystkich miejscach, gdzie nie masz na oku swojego bagażu. Posiadanie takiej konstrukcji na wyposażeniu sprawdza się także z zamkami górskich plecaków, a nawet tych miejskich pakunków. Kłódki do toreb posiadają zazwyczaj zamek szyfrowy, do którego kod zna tylko właściciel. Niektóre z nich zamkniesz kluczykiem, a kilka specjalnymi perforowanymi kartami.

Funkcjonalne kłódki do walizek

Rodzaj zamka kłódki podróżnej, którą wybierzesz, zależy od Twoich potrzeb. Jednak, z któregokolwiek rozwiązania skorzystasz, to wiedz, że jest ono maksymalnie bezpieczne. Wynika to z faktu, że tacy producenci jak Lifeventure, Pacsafe, Easy Camp lub Outdoor Equipment spełniają precyzyjne normy atestów dla kłódki do toreb. Oznacza to, że wykonano je z wytrzymałych materiałów. Jest to głównie stal w postaci wyprofilowane pręta lub skręcana linka. Te elementy kłódki do walizek są nisko podatne na przecięcie podręcznymi kleszczami, co przyda się w ochronie bagażu przed kradzieżą. Również korozja nie jest problemem dla tych praktycznych konstrukcji. Sprawia to, że swojej kłódki możesz korzystać w wilgotnym otoczeniu i przez kolejne sezony.

Kłódki podróżne sprawdzą się niezależnie od tego, w którą stronę świata się wybierasz

TSA - to North American Transport Security, czyli agencja zajmująca się transportem lotniczym w USA. Kłódki do walizek posiadające jej certyfikat mogą być otworzone przez służby na lotniskach w Stanach Zjednoczonych oraz w innych krajach. Klasyczne kłódki do toreb zostaną przez celników po prostu rozerwane, co sprawdzi do ich bezpowrotnego uszkodzenia. Kontroli uniknąć się nie da, więc korzystanie z rozwiązań zgodnych z TSA jest bardzo praktyczne. Celnicy bowiem posiadają specjalny kluczyk, który służy do otwarcia kłódki do toreb.