Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Liny statyczne

Liny statyczne charakteryzują się niewielką rozciągliwością po naprężeniu. Liny statyczne w naszym sklepie sprzedawane są na metry, odcinki i bębny.
55
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 55

Strona
na stronę
  1. -20%
    Ochraniacz na linę Climbing Technology Rope Shield
    Ochraniacz na linę Climbing Technology Rope Shield
    Cena promocyjna 36,00 zł Cena regularna 45,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 55

Strona
na stronę

Liny statyczne w pracach wysokościowych

Najczęstsze zastosowane lin statycznych to prace na wysokości. Charakterystyka tego typu lin (posiadają niewielką rozciągliwością po naprężeniu) sprawia, że doskonale nadają się do podchodzenia na linie i zjazdów, pozwalając zająć najdogodniejsze stanowisko pracy. Ponadto cechują się wysoką wytrzymałością, pozwalając wciągać ładunki. Wysoka trwałość oferowanych przez nas lin sprawia, że doskonale spisują się przez dłuższy czas.

Liny statyczne w speleologii, wspinaczce

Liny statyczne stanowią podstawę wyposażenia każdego miłośnika eksplorowania jaskiń. Pozwalają na płynne zjazdy oraz szybkie zdobywanie metrów na linie podczas wychodzenia z jaskini. Najbardziej popularne modele Speleo już samą nazwą zdradzając swoje główne przeznaczenie. Liny statyczne są również często wykorzystywane na łatwych drogach podczas wspinaczki na wędkę.

Do lin statycznych najpewniej przydadzą się również:

Karabinki i haki zaczepowe Przyrządy do zjazdu Repsznury Ławeczki wspinaczkowe Taśmy i pętle