top

Karabinki i haki zaczepowe

Karabinki i haki zaczepowe dostępne w asortymencie naszego sklepu zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów i spełniają odpowiednie normy, przez co gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa.
Zobacz jako Siatka Lista

70 Produkty

Strona
na stronę
  1. -18%
    Karabinek Camp Triad Lock
    Karabinek Camp Triad Lock
    122,99 zł 149,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

70 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Duża różnorodność karabinków do pracy na wysokości

Szeroka oferta zatrzaśników w naszym sklepie pozwoli odnaleźć modele najodpowiedniejsze do każdego zastosowania. Najlżejsze karabinki wykonywane są z lekkich stopów aluminium, dzięki czemu możliwe jest obniżenie wagi niezbędnego sprzętu. Dużą popularnością w czasie prac alpinistycznych cieszą się stalowe zatrzaśniki. Charakteryzują się bardzo wysoką trwałością oraz niezawodnością. Mogą być długo użytkowane podczas licznych robót. Zapewniamy pełen wybór kształtów oraz wielkości, również karabinki do bloczków linowych. W naszej ofercie znajdują się zarówno karabinki owalne, D-kształtne czy HMS. Zdecydowana większość zatrzaśników wyposażona jest w zakręcane zamki, które oferują wysoki poziom bezpieczeństwa. Sprzęt tego typu sprawia, że ryzyko przypadkowego otwarcia w trakcie robót jest zredukowane do minimum. Zakręcany zamek jest intuicyjny w użyciu, a także łatwy do odblokowania za pomocą narzędzi w razie zabrudzenia czy zamarznięcia w trakcie robót.

Haki zaczepowe i mailony

W naszej ofercie posiadamy, niezbędne podczas poruszania się po dachach i konstrukcjach przemysłowych, haki zaczepowe. Zróżnicowane wielkości można dobrać w zależności od zastosowania. W celu wpięcia się w stalową linę można dobrać mniejsze haki zaczepowe, z kolei największe modele pozwolą wpiąć się bezpośrednio w elementy konstrukcyjne, takiej jak stalowe profile czy szczeble drabin. Wszystkie haki zaczepowe, niezależnie od wymiarów, zostały wyposażone w zamek z podwójnym zabezpieczeniem, które redukuje ryzyko przypadkowego otwarcia. Całość jest przy tym łatwa w obsłudze i umożliwia sprawne otwarcie karabinka jedną ręką. Wraz z odpowiednio przygotowaną lonżą z absorberem energii haki zaczepowe umożliwiają bezpieczne poruszanie się na wysokościach.