top

Sakwy rowerowe

Sakwy rowerowe to niezawodny sposób na przewożenie bagażu, zarówno na krótkich, jak i długich dystansach. W ofercie sakwy na rower na przedni i tylny bagażnik, które sprawdzą się w czasie codziennych dojazdów oraz na wyprawach rowerowych.
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Wyczyść

Sakwy rowerowe to wygoda

Przewożenie większej ilości bagażu na rowerze może być wyzwaniem. Na szczęście sporym ułatwieniem są w takim przypadku sakwy rowerowe. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala zrezygnować z plecaka, aby cały ładunek przełożyć do pojemnych toreb umieszczanych po bokach bagażnika. Sakwy rowerowe to podstawowy element wyposażenia podczas każdej wyprawy rowerowej. Dzięki dużej pojemności takich toreb, bez problemu zmieścimy w nich ekwipunek niezbędny nawet na wielotygodniowe wyprawy. Odzież, jedzenie, przybory kuchenne, namiot oraz części zapasowe do roweru – wszystko to znajdzie swoje miejsce w sakwach na rower. Większość modeli jest wyposażana w wygodne rolowane zamknięcia, które gwarantują bardzo szeroki dostęp do środka. Dzięki temu poszukiwanie potrzebnej w danej chwili rzeczy jest znacznie szybsze i łatwiejsze.

Jak skonstruowane są sakwy rowerowe?

Obecnie większość modeli to niezwykle praktyczne w użytkowaniu sakwy. Stosowne w nich systemy mocowania pozwalają na łatwe zdejmowanie toreb z roweru, co jest szczególnie ważne zarówno w modelach miejskich, jaki podróżnych. W tym pierwszym przypadku możemy zaparkować rower i zabrać sakwę z cenną zawartością ze sobą. W tym drugim zdjęcie bagażu z roweru może się okazać koniecznością w przypadku załadunku jednośladu do pociągu, na prom, czy w wielu innych przypadkach. Mocowanie sakw może być uniwersalne, a także dopasowane do konkretnego modelu bagażnika. To drugie rozwiązanie gwarantuje pełną kompatybilność i najłatwiejszą obsługę. Sakwy rowerowe są wykonywane z grubych, mocnych materiałów. Dodatkowo bagaż jest często chroniony przez wodoodporne wykończenie materiału oraz zapewniające szczelność rolowane zamknięcie. W wielu modelach stosuje się ponadto dodatkowe usztywnienia, które nadają sakwom odpowiedni kształt. Dzięki temu bagaż nie będzie się przemieszczał w trakcie jazdy, co umożliwi odpowiednie rozłożenie obciążenia.

Sakwy na rower w sklepie 8a.pl

Zapewniamy torby rowerowe profesjonalnych marek takich jak na przykład szwedzkie Thule. Całe systemy sakw rowerowych i bagażników pozwolą wyposażyć się nawet na najdłuższe trasy. Wysokiej jakości materiały gwarantują wytrzymałość toreb nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Sakwy rowerowe często posiadają elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność rowerzystów po zmroku. Dodatkowo większość modeli wyposażanych jest w miejsce do wpięcia oświetlenie rowerowego. Wśród dostępnych modeli znajdują się sakwy o różnej pojemności na przedni i tylny bagażnik, dzięki czemu każdy miłośnik dwóch kółek wybierze model odpowiedni dla siebie.