top

Sakwy rowerowe

Sakwy rowerowe to niezawodny sposób na przewożenie bagażu, zarówno na krótkich, jak i długich dystansach. W ofercie sakwy na rower na przedni i tylny bagażnik, które sprawdzą się w czasie codziennych dojazdów oraz na wyprawach rowerowych.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Sakwy rowerowe to wygoda

Przewożenie większej ilości bagażu na rowerze może być wyzwaniem. Na szczęście sporym ułatwieniem są w takim przypadku sakwy rowerowe. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala zrezygnować z plecaka, aby cały ładunek przełożyć do pojemnych toreb umieszczanych po bokach bagażnika. Sakwy rowerowe to podstawowy element wyposażenia podczas każdej wyprawy rowerowej. Dzięki dużej pojemności takich toreb, bez problemu zmieścimy w nich ekwipunek niezbędny nawet na wielotygodniowe wyprawy. Odzież, jedzenie, przybory kuchenne, namiot oraz części zapasowe do roweru – wszystko to znajdzie swoje miejsce w sakwach na rower. Większość modeli jest wyposażana w wygodne rolowane zamknięcia, które gwarantują bardzo szeroki dostęp do środka. Dzięki temu poszukiwanie potrzebnej w danej chwili rzeczy jest znacznie szybsze i łatwiejsze.

Jak skonstruowane są sakwy rowerowe?

Obecnie większość modeli to niezwykle praktyczne w użytkowaniu sakwy. Stosowne w nich systemy mocowania pozwalają na łatwe zdejmowanie toreb z roweru, co jest szczególnie ważne zarówno w modelach miejskich, jaki podróżnych. W tym pierwszym przypadku możemy zaparkować rower i zabrać sakwę z cenną zawartością ze sobą. W tym drugim zdjęcie bagażu z roweru może się okazać koniecznością w przypadku załadunku jednośladu do pociągu, na prom, czy w wielu innych przypadkach. Mocowanie sakw może być uniwersalne, a także dopasowane do konkretnego modelu bagażnika. To drugie rozwiązanie gwarantuje pełną kompatybilność i najłatwiejszą obsługę. Sakwy rowerowe są wykonywane z grubych, mocnych materiałów. Dodatkowo bagaż jest często chroniony przez wodoodporne wykończenie materiału oraz zapewniające szczelność rolowane zamknięcie. W wielu modelach stosuje się ponadto dodatkowe usztywnienia, które nadają sakwom odpowiedni kształt. Dzięki temu bagaż nie będzie się przemieszczał w trakcie jazdy, co umożliwi odpowiednie rozłożenie obciążenia.

Sakwy na rower w sklepie 8a.pl

Zapewniamy torby rowerowe profesjonalnych marek takich jak na przykład szwedzkie Thule. Całe systemy sakw rowerowych i bagażników pozwolą wyposażyć się nawet na najdłuższe trasy. Wysokiej jakości materiały gwarantują wytrzymałość toreb nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Sakwy rowerowe często posiadają elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność rowerzystów po zmroku. Dodatkowo większość modeli wyposażanych jest w miejsce do wpięcia oświetlenie rowerowego. Wśród dostępnych modeli znajdują się sakwy o różnej pojemności na przedni i tylny bagażnik, dzięki czemu każdy miłośnik dwóch kółek wybierze model odpowiedni dla siebie.