top

Thule

Thule to szwedzka marka, której znaczną część oferty stanowią dopracowane plecaki turystyczne oraz sakwy rowerowe. Nowoczesne plecaki Thule doskonale sprawdzają się w czasie trekkingu, wycieczek oraz w mieście.
Zobacz jako Siatka Lista

63 Produkty

Strona
na stronę
 1. -7%
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Lite - agave
 2. -10%
  Nosidło turystyczne Thule Sapling - black
 3. -10%
  Nosidło turystyczne Thule Sapling - agave
 4. -25%
  Bagażnik rowerowy Thule Tour Rack
  Bagażnik rowerowy Thule Tour Rack
  397,49 zł 529,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

63 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Thule – marka o bogatej tradycji

Szwedzka marka Thule powstała już w 1942 roku i od początku była skupiona na umożliwieniu łatwego transportu. Hasło przewodnie firmy brzmiące Bring your life doskonale wyrażało przesłanie marki – umożliwić zabranie ze sobą wszystkiego, co jest dla Ciebie najważniejsze – jeszcze łatwiej, bezpieczniej i ze stylem. Każdy produkt marki doskonale wyraża to przesłanie. Połączenie nowoczesnego designu, maksymalnej funkcjonalności oraz łatwości użytkowania sprawiają, że dokądkolwiek się wybierasz, Thule pomoże Ci zabrać ze sobą najważniejsze dla Ciebie rzeczy – sprzęt sportowy, namiot trekkingowy, czy dodatkowe wyposażenie na rodzinne wakacje.

W bogatej ofercie marki można znaleźć produkty do przewożenia niemal wszystkich rzeczy – zarówno na i w samochodzie, jaki na własnych plecach. Wśród produktów znajdują się bowiem bagażniki samochodowe, boxy dachowe, futerały na aparaty fotograficzne, plecaki turystyczne, torby podróżne, a nawet przyczepki rowerowe dla dzieci. Każdy z produktów jest starannie projektowany, a następnie wdrażana jest jego produkcja. Stosowanie tylko najlepszych dostępnych materiałów i rozwiązań technologicznych sprawia, że Thule jest liderem w wielu dziedzinach transportu, a produkty tej marki uchodzą za niezawodne. Obecnie marka wchodzi w skład Thule Group i jest rozpoznawana na całym świecie. Jej wartości oraz dopracowane produkty zdobyły sobie popularność na ponad 140 rynkach.

Thule troszczy się o środowisko naturalne i warunki pracy

Obecnie ochrona środowiska naturalnego i powstrzymanie zmian klimatycznych często jest głównym motorem działania dla wielu osób i organizacji. Marka Thule również wpisuje się w te trendy. Zrównoważony rozwój jest obecnie niezwykle ważnym punktem w działalności firmy. Wielowymiarowe zmiany w procesie produkcji i dystrybucji towarów pozwoliło znacznie ograniczyć negatywny wpływ na środowisko, a także zagwarantować wszystkim pracownikom godziwe warunki pracy oraz wynagrodzenia. Zmiany odbyły się na kilku płaszczyznach.

Po pierwsze dzięki zwiększeniu trwałości produktów udało się wydłużyć cykl ich użytkowania. Dzięki temu zmniejszono ilość śmieci trafiających na wysypiska. Dłużej używane plecaki czy bagażniki to również mniej energii zużytej na wytworzenie nowych modeli. Co najważniejsze zmiany te są pozytywne nie tylko dla środowiska naturalnego, ale również dla wszystkich klientów Thule. Któż bowiem nie chciałby, aby zakupione plecaki, torby i bagażniki mogły być używane jeszcze dłużej.

Po drugie zmiany zostały wprowadzone w całym systemie logistycznym zarówno w procesie produkcji, jak i dostarczania klientowi już gotowego produktu. Dzięki usprawnieniu przewozu materiałów i półproduktów oraz optymalizacji dostawców możliwe było zmniejszenie uciążliwości transportu dla środowiska. Zmniejszenie odległości oraz wybór ekologicznych form przewozu towarów, a także odpowiednie ich pakowanie pozwoliło znacząco zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

po trzecie zrewidowano warunki pracy i zatrudnienia nie tylko w samej marce Thule, ale przed wszystkim u jej dostawców. Dzięki temu udało się zapewnić wszystkim pracownikom etyczne warunki pracy i godziwą płacę. Przyjęcie przez całą firmę określonych wytycznych wyznacza jasne ramy etyki biznesowej i pozwala na utrzymywanie wysokich standardów zatrudnienia przez cały czas.

Plecaki Thule do turystyki, trekkingu i nie tylko

Marka Thule posiada rozbudowaną ofertę plecaków o różnych pojemnościach. Najmniejsze model o wielkości 15 l , 20 l doskonale sprawdzają się w czasie jednodniowych wycieczek. Pozwalają zabrać ze sobą niezbędne rzeczy, a jednocześnie są bardzo lekkie. Chętnie wybierane przez turystów plecaki wyśmienicie spisują się w czasie łatwiejszych wycieczek. Większe modele o pojemnościach 45 l, 60 l, a nawet 70 l, to świetne plecaki do trekkingu. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność w czasie wielodniowej wędrówki. Stosowanie najnowszych dostępnych materiałów przekłada się na wysoką jakość i wytrzymałość produktów Thule. Optymalnie rozmieszczone liczne kieszenie świetnie sprawdzają się na szlaku, oferując łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Odpowiednio dobrane systemy nośne pozwalają na regulację, aby w pełni załadowany plecak wygodnie leżał na plecach. Miękkie szelki i pasy biodrowe oferują odpowiednią stabilność bagażu i komfort nawet podczas wielogodzinnych wędrówek. Popularnością cieszą się również plecaki miejskie tego producenta, świetnie przygotowane do codziennych zmagań.

Torby Thule

W ofercie znalazło się również miejsce na akcesoria do plecaków. Można wśród nich znaleźć pokrowce przeciwdeszczowe, dodatkowe kieszonki dopinane do pasów biodrowych i wiele innych dodatków. Dużym powodzeniem cieszą się również torby podróżne szwedzkiego producenta. Doskonale sprawdzają się w czasie wyjazdów, pozwalając na łatwy transport niezbędnych rzeczy. Podobnie jak plecaki, także one wykorzystują nowoczesne materiały, a ich konstrukcja jest dopracowywana w najdrobniejszych szczegółach. Wysokiej jakości produkty Thule – 8a.pl zapewnia szeroki wybór modeli oraz kolorystki tego szwedzkiego producenta.

Thule – popularne kategorie

Plecaki Thule Plecaki turystyczne Thule Plecaki trekkingowe Thule Plecaki miejskie Thule Plecaki podróżne Thule
Plecaki na laptopa Thule Plecaki lawinowe Thule