top

Buty wspinaczkowe OCUN

Buty wspinaczkowe Ocun są chętnie wybierane przez wspinaczy o zróżnicowanym poziomie doświadczenia. W ofercie znajdują się wygodniejsze modele, jak i buty o dużej asymetrii dla profesjonalnych wspinaczy.
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

na stronę
 1. -16%
  Nowy
  Buty wspinaczkowe Ocun Advancer QC - dark blue
 2. -16%
  Nowy
  Buty wspinaczkowe Ocun Advancer LU - dark blue
 3. -25%
  Buty Ocun Nitro - red/blue
  Buty Ocun Nitro - red/blue
  498,74 zł 664,99 zł
 4. -35%
  Buty wspinaczkowe Ocun Strike LU - blue
 5. -36%
  Buty wspinaczkowe Ocun Strike QC - blue
 6. -38%
  Buty wspinaczkowe Ocun Oxi QC
  Buty wspinaczkowe Ocun Oxi QC
  294,49 zł 474,99 zł
 7. -40%
  Buty wspinaczkowe Ocun Oxi LU
  Buty wspinaczkowe Ocun Oxi LU
  284,99 zł 474,99 zł
 8. -50%
  Damskie buty do wspinaczki Ocun Cora
 9. -38%
  Buty wspinaczkowe Ocun Oxi S
  Buty wspinaczkowe Ocun Oxi S
  318,05 zł 512,99 zł
 10. -52%
  Buty Ocun Ozone Lady - red/white
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

na stronę
Wyczyść

Marka Ocun od wielu już lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji sprzętu wspinaczkowego. Buty do wspinaczki doskonale uzupełniają pełną ofertę wyposażenia niezbędnego podczas wyjazdów w skały. Producent skutecznie konkuruje z najbardziej znanymi światowymi markami, wprowadzając liczne innowacje w konstrukcji butów, a także stosując najnowsze dostępne materiały. Buty wspinaczkowe Ocun są wyposażane między innymi w opatentowany system 3-force. Doskonale spisuje się on w modelach z najwyższej półki, zapewniający perfekcyjne wsparcie stopy i odpowiednie rozłożenie sił nawet na najmniejszych stopniach i rysach. Marka posiada również własne laboratoria, w których opracowano między innymi specjalną mieszankę gumy CAT Rubber. Stosowana jest w wielu modelach i charakteryzuje się bardzo wysoką przyczepnością. Jednocześnie dostępne są też tradycyjne rozwiązania, takie jak buty do wspinaczki z podeszwą Vibram® Edge oraz Vibram® Grip.

Buty wspinaczkowe Ocun – wysoka różnorodność

Szeroka oferta czeskiego producenta obejmuje zróżnicowane modele. Buty wspinaczkowe Ocun doskonale sprawdzają się zarówno na wymagających drogach sportowych, w trakcie treningu na panelu, na boulderach, jak i podczas wspinaczki wielkościanowej. Szeroki wybór modeli pozwala każdemu wspinaczowi optymalnie dobrać model buta zarówno do stopy, typu wspinaczki, jak i umiejętności. But wspinaczkowe Ocun produkowane są w wielu wersjach. Sznurowane obuwie do wspinaczki oferuje perfekcyjne dopasowanie do stopy, natomiast modele na rzepy dają możliwość ich błyskawicznego zakładania i ściągania w razie potrzeby. Niezwykle ważny jest też sam kształt buta. Poprzez jego zróżnicowanie w poszczególnych modelach producent daje szansę znalezienia optymalnie dopasowanego obuwia niezależnie od kształtu stopy. Bardziej zaawansowane modele cechują się też większą asymetrią, dając większą kontrolę na najmniejszych stopniach.

Zapewniamy szeroki wybór obuwia wspinaczkowego marki Ocun. Dostępna jest zarówno cała najnowsza kolekcja, jak i atrakcyjne promocje. Buty wspinaczkowe Ocun Ozone, Strike, Rebel czy Oxi zdobyły już znaczne grono miłośników. Nie wyobrażają oni sobie wspinaczki w innych butach. Sprawdź, które z nich będą najlepsze dla Ciebie i dołącz do fanów butów do wspinaczki marki Ocun.