top

Wspinanie i Alpinizm

Wspinanie górskie i skałkowe to dziedziny wymagające szerokiej wiedzy i sporego doświadczenia. Niezbędny do ich uprawiania jest też najwyższej jakości sprzęt do wspinania, na którym można polegać w każdych warunkach.
3351
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 3351

na stronę
 1. -23%
  Nowy
  Czekan Camp X-All Mountain - adze - orange
 2. -50%
  Buty wspinaczkowe Ocun Oxi S
  Buty wspinaczkowe Ocun Oxi S
  175,00 zł 349,99 zł
 3. -23%
  Nowy
  Kask Black Diamond Vapor - bordeaux
 4. -25%
  Woreczek na magnezję E9 Gulp - blue
 5. -24%
  Nowy
  Kask wspinaczkowy Petzl Meteora - white/purple
 6. -24%
  Nowy
  Kask wspinaczkowy Petzl Meteora - white/grey
 7. -25%
  Nowy
  Kask wspinaczkowy Petzl Meteor - black
 8. -31%
  Nowy
  Woreczek na magnezję Petzl Sakover - grey
 9. -5%
  Nowy
  Zestaw lawinowy Ortovox Rescue Set Diract Voice
 10. -27%
  Nowy
  Spodnie wspinaczkowe Nograd Legend - denim
 11. -10%
  Nowy
  Łopata lawinowa Pieps T 500 Race Shovel
 12. -12%
  Nowy
  Sonda lawinowa Pieps Alu 220 Sport
  Sonda lawinowa Pieps Alu 220 Sport
  228,79 zł 259,99 zł
 13. -12%
  Nowy
  Sonda lawinowa Pieps Alu 300 Sport
  Sonda lawinowa Pieps Alu 300 Sport
  307,99 zł 349,99 zł
 14. -10%
  Nowy
  Sonda lawinowa Pieps Carbon 300 Pro
 15. -10%
  Nowy
  Łopata lawinowa Pieps C 660 Shovel - blue
 16. -10%
  Nowy
  Łopata lawinowa Pieps T 640 Telescopic Shovel
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 3351

na stronę

Wspinanie to aktywność wymagająca odpowiedniego przygotowania

Jeśli chcemy rozpocząć przygodę ze wspinaniem niezbędne będą dwa elementy, które zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa w trakcie tej aktywności. Pierwszym z nich jest bez wątpienia odpowiednia wiedza, jak korzystać z przyrządów do wspinania, lin, jak bezpiecznie uprawiać wspinanie. Najlepiej zdobywać ją na odpowiednich kursach prowadzonych przez przeszkolonych instruktorów. Pierwsze kroki najczęściej stawiane są na sztucznych ściankach, choć zdarza się i tak, że pierwszy kontakt ze wspinaczką będziemy mieli w skałach czy nawet w górach na odpowiednich kursach. Najważniejsze jest, aby odpowiednią wiedzę zdobywać pod okiem doświadczonych osób. Drugim niezbędnym elementem we wspinaniu jest odpowiednie wyposażenie. To wszystkie karabinki, liny, przyrządy, kaski, uprzęże i wiele innych elementów, które sprawiają, że wspinanie jest znacznie bezpieczniejsze i bardziej przewidywalne niż bez nich. To niezbędne dodatki, bez których żaden rozsądny miłośnik wspinania nie podejmie wspinaczki.

Sklep 8a.pl zapewnia niezbędne wyposażenie zarówno podczas wspinaczki górskiej, skałkowej, jak i robót na wysokości. Szeroki wybór produktów online sprawia, że szybko możemy uzupełnić swoje sprzęt lub skompletować cały zestaw od podstaw, kiedy tylko wspinanie stanie się naszym hobby. Dziedzina ta wymagają nie tylko szerokiej wiedzy, ale właśnie optymalnie dobranego i spełniającego normy wyposażenia. Oferujemy najlepszy sprzęt do wspinania – sklep 8a.pl stawia na topowe marki i najwyższą jakość. Dopracowane karabinki, uprzęże czy kaski zapewniają maksimum bezpieczeństwa w czasie górskich zmagań. Osobną kategorię stanowi sprzęt do prac wysokościowych, który musi spełniać określone normy w zakresie bezpieczeństwa i konkretnych wymogów technicznych. Pełne uprzęże robocze, zatrzaśniki czy lonże pozwolą na wykonywanie prac w zróżnicowanym otoczeniu.

Wspinanie skałkowe i górskie – sklep 8a.pl to szeroki wybór sprzętu

Zapewniamy kompleksową ofertę sprzętu dla wspinaczy niezależnie od uprawianej aktywności oraz doświadczenia. Oferujemy szeroki wybór sprzętu topowych marek wspinaczkowych. Dostępne produkty pozwalają złożyć odpowiedni zestaw zarówno dla początkujących wspinaczy, stawiających pierwsze kroki na panelu lub w skałach, jak i dla doświadczonych miłośników wspinania, którzy doskonale odnajdują się na najtrudniejszych górskich drogach. Niezależnie od tego, czy wspinasz się tylko na panelu, preferujesz letnie wyjazdy w skały, czy zdobywasz najwyższe góry świata, w naszej ofercie znajdziesz całe niezbędne wyposażenie, które umożliwi wspinanie w każdych warunkach.

Zróżnicowany sprzęt do wspinania obejmuje zróżnicowane modele. Miłośnicy wspinaczki sportowej w skałach docenią lekkie uprzęże, liny dynamiczne oraz perfekcyjnie przygotowane ekspresy wspinaczkowe. Pomogą one pokonywać najtrudniejsze drogi lub zapewnią maksymalny komfort w czasie rekreacyjnej wspinaczki. Początkujący wspinacze z pewnością docenią szeroką ofertę butów do wspinania oraz łatwych w obsłudze przyrządów asekuracyjnych, które będą odpowiednie na początek przygody ze wspinaczką. W ofercie posiadamy też sprzęt do wspinaczki górskiej i zimowej. Kaski wspinaczkowe,