top

Jack Pack

Jack Pack to marka specjalizująca się w torbach bikepcakingowych. Minimalistyczne, ale trwałe modele pozwolą wybrać się na wycieczkę rowerową z niedużym bagażem. W ofercie dopracowane torby podsiodłowe, na kierownicę czy w ramę.
2
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Jack Pack – produkty stworzone do bikepackingu

Choć ta polska marka jest bardzo młoda, to jej założyciel od początku widział, czym będzie się zajmowała. Wszystkie swoje siły skupia na projektowaniu toreb do bikepackingu. Bazując na własnym doświadczeniu wprowadza do produkcji najlepsze pomysły na zamocowanie kompaktowego bagażu do każdego roweru. Dzięki dobrej znajomości materiałów oraz wysokim umiejętnościom projektowania sprzętu turystycznego każdy produkt doskonale spełnia swoją funkcję zarówno w czasie tych krótszych, jednodniowych wypadów na dwóch kółkach, jak i dłuższych wypraw z minimalistycznym ekwipunkiem.

Zróżnicowane torby rowerowe

W ofercie marki Jack Pack znajduje się cały przekrój toreb bikepackingowych. Znajdziemy w niej między innymi klasyczne torby podsiodłowe o różnych rozmiarach, które pozwolą wybrać opcję idealnie dostosowaną do pokonywanego dystansu. Dzięki dobrze przemyślanemu systemowi pasków, podsiodłówki oferują wysoką stabilność nawet wtedy, kiedy zjedziemy z utwardzonych szlaków. Wśród oferowanych modeli znajduje się również kilka toreb rowerowych mocowanych w trójkącie ramy lub na górnej rurze. Dzięki temu możemy je idealnie dopasować do różnych rodzajów rowerów- typowych turystyków, graveli, MTB czy szosy. Zwartą ofertę Jack Pack uzupełniają torby na kierownicę, a także dodatkowe schowki montowane przy wsporniku kierownicy. Wszystkie torby wykonane są z mocnych materiałów, które gwarantują ich długie użytkowanie w czasie licznych wyjazdów. Przemyślany system mocowania za pomocą pasków pozwoli z łatwością dopasować je do większości rowerów.

Szeroki wybór produktów Jack Pack w sklepie 8a.pl

Oferujemy pełną kolekcję produktów polskiej marki, która zadowoli wszystkich miłośników podróżowania na rowerze z lekkim bagażem. To doskonała alternatywa dla klasycznych sakw rowerowych i podróżowania „na ciężko”. Kompaktowe torby do bikepackingu pozwalają zachować wysoką manewrowość i zwinność roweru w terenie. Dzięki temu możemy zapuszczać się na znacznie trudniejsze ścieżki i docierać do miejsc, które z klasycznymi sakwami byłyby niedostępne. Niezależnie od tego czy uprawiasz turystykę na rowerze szosowym, MTB czy gravelu, w ofercie Jack Pack z pewnością znajdziesz produkty idealnie dostosowane do potrzeb.