top

Smith

Smith w sklepie 8a.pl to najwyższej jakości gogle i kaski na narty. Perfekcyjne widzenie w każdych warunkach i pewna ochrona głowy w czasie upadku. Sprawdź najnowsze produkty amerykańskiej marki Smith.
36
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

na stronę

Smith – amerykańska marka z tradycją

Amerykańska marka Smith powstała już w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Jej pierwszym produktem były nowoczesne gogle wyposażone w izolowane szybki oraz ramki z piankowym wykończeniem. Ten niewielki wynalazek pozwolił na uprawianie narciarstwa nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Niezależnie od niskiej temperatury czy opadów śniegu, miłośnicy narciarstwa mogli od tej pory pokonywać ośnieżone stoki. Gogle na narty Smith były pionierskim produktem, który stał się początkiem czegoś większego. Obecnie producent jest najbardziej znaną amerykańską marką produkującą kaski na narty, gogle, a także okulary i kaski rowerowe.

Smith – kaski na narty to wysoki poziom bezpieczeństwa

Narciarskie i skiturowe kaski amerykańskiego producenta w sklepie 8a.pl to niezwykle nowoczesne modele, które doskonale chronią głowę w czasie zjazdu na nartach zarówno po przygotowanych stokach, jak i poza nimi. Dzięki bogatemu doświadczeniu projektantów każdy z modeli został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Kaski Smith są wykonywane w wielu różnych technologiach. Klasyczne modele powstają z bardzo wytrzymałego materiału ABS. Mocna skorupa doskonale chroni głowę i zapewnia wysoką wytrzymałość całości. Lekki modele wykonywane są ze spienionego polistyrenu oraz lekkiej skorupy zewnętrznej wykonanej z poliwęglanu. Topowe kaski amerykańskiego producenta wykorzystują konstrukcję Aerocore. Zastosowano w nich niezwykle lekki, ale jednocześnie doskonale pochłaniający energię uderzenia materiał Koroyd®. Jego niepodważalną zaletą jest zdolność do sprawnego przepuszczania powietrza. Konstrukcje w których został zastosowany charakteryzują się doskonałą wentylacją. To optymalny wybór na narty skiturowe.

Kaski na narty Smith z topowych kolekcji to niezwykle zaawansowane konstrukcje wykorzystujące najnowsze osiągnięcia inżynierskie. Jednym z nich jest właśnie system MIPS. To specjalna wkładka wewnątrz kasku, która przy upadku umożliwia skorupie kasku lekkie przesunięcie się, co przekłada się na mniejszą siłę działającą na mózg. Dzięki temu znacząco zmniejsza się ryzyko poważnych urazów głowy w czasie upadku i uderzenia o przeszkodę. Badania laboratoryjne dowiodły, że kaski z systemem MIPS zapewniają jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa niż tradycyjne konstrukcje.

Gogle na narty Smith – ostrość widzenia w najtrudniejszych warunkach

W przypadku gogli narciarskich niezwykle ważne jest nie tylko odpowiednie wykonanie szyb, ale również skuteczne zabezpieczenie ich przed parowaniem, a także takie zaprojektowanie ramek, aby idealnie przylegały do twarzy. Wszystkie te elementy, połączone w perfekcyjną całość, tworzą gogle Smith. Sklep 8a.pl zapewnia niezwykle szeroki wybór modeli, które sprawdzą się zarówno podczas freeridowej jazdy w głębokim puchu, jak i w czasie skiturowej wycieczki w wymagających warunkach pogodowych. Odpowiednią jakość widzenia zapewniają niemal perfekcyjne optycznie szyby. Dostępne są zarówno klasyczne cylindryczne modele, jak i gogle sferyczne. Niezależnie od rodzaju szyb projektanci niezwykle dużą wagę przykładają do tego, aby nie parowały one zbyt łatwo. Dzięki specjalnemu wykończeniu wewnętrznej części szkieł oraz doskonale zaprojektowanemu systemowi wywietrzników wilgoć jest łatwo usuwana z wnętrza gogli, przez co jeszcze dłużej możesz cieszyć się perfekcyjną ostrością widzenia.

Kaski na narty i gogle Smith w sklepie 8a.pl to wyjątkowe dopasowanie

Każdy miłośnik nart doskonale wie, jak ciężko jest perfekcyjnie dopasować gogle i kask, aby zapewniały maksymalną wygodę i skutecznie osłaniały przed niepogodą. Projektanci Smith dbają o to, aby gogle i kaski doskonale ze sobą współdziałały. Dzięki temu masz większą pewność, że gogle idealnie dopasują się do krawędzi kasku, nie pozostawiając pustej przestrzeni. Ponadto specjalna konstrukcja ramek zapewni im elastyczność, niezbędną do tego, aby optymalnie przylegały do twarzy. Gogle i kaski na narty Smith użytkowane razem to zarówno wysoki poziom bezpieczeństwa, jak i perfekcyjna ochrona przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Sprzęt narciarski Smith w sklepie 8a.pl

Szeroki wybór produktów Smith w sklepie online to łatwość zakupów oraz maksymalna wygoda. Zapewniamy najlepsze gogle na narty i kaski amerykańskiej marki, które zagwarantują komfort i bezpieczeństwo w czasie przemierzania górskich szlaków i jazdy na nartach i snowboardzie. Szeroki wybór modeli pozwoli dobrać idealnie dopasowany do głowy kask oraz świetnie dobrane do niego gogle. Tak kompleksowa ochrona pozwoli na uprawianie narciarstwa nawet w czasie śnieżycy. Dodatkowo nasza głowa będzie odpowiednio chroniona w razie upadku.

Smith – popularne kategorie

Kaski skiturowe Smith Gogle Smith