top

Kask Smith Scout - matte white

319,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Kask Smith Scout sprawdzi się w całym spektrum zimowych warunków, zarówno gdy wybierasz się na stok, jak i na skitury. Jednak ten model posiada również certyfikację rowerową, co czyni go wszechstronną konstrukcją sprawdzającą się w szerokim spektrum outdoorowych warunków.

Charakterystyczne dla projektantów Smith jest korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych, co służy podnoszeniu poziomo Twojego bezpieczeństwa. Dlatego kiedy poszukujesz kasku na narty to renoma amerykańskiej marki znacznie ułatwia wybór, więc z pewnością sięgniesz po te rozwiązanie oferowane przez Smitha.

Kask narciarski Smith Scout korzysta z konstrukcji “bombshell”, co czyni go niezwykle wytrzymałym modelem. Dzięki temu w przypadku ewentualnego upadku Twoja głowa w wysokim stopniu będzie chroniona przed urazami. Wspierane jest to przez wkładkę MIPS®, która oddziela skorupę kasku od głowy. Sprawia to, że siła uderzenia jest równomiernie rozkładana na całej powierzchni tej konstrukcji, a nie skupia się w punkcie. Zminimalizowane zostaje dzięki temu ryzyko urazów głowy, co przekłada się na większe bezpieczeństwo narciarskich, skiturowych i.. rowerowych wypadów. Ten model posiada również certyfikację pozwalającą go wykorzystywać na jednośladzie, co z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom bardziej ekstremalnych wypadów rowerowych. Wybierając zatem kask Smith będziesz mógł go wykorzystywać w ciągu całego roku, co nadaje mu wszechstronności. W celu noszenia go na rowerze wystarczy odczepić boczne panele na uszy, które sprawdzają się zimą, ale w cieplejszym okresie są już zbędne.

Kask Smith Scout oferuje również optymalny poziom cyrkulacji powietrza, co wynika z zastosowania tutaj 8 otworów wentylacyjnych. Rozłożone są one na tym modelu zgodnie z rozwiązaniem konstrukcyjnym AirEvac2™. Pozwala to ograniczyć ryzyko łatwego przegrzania głowy, co jest tak samo niepożądane na narciarskim i rowerowym wypadzie. Za stabilność kasku Smith dba automatyczne dopasowanie go do głowy, co zostało wykorzystane w miejscu klasycznego pokrętła regulacji. Wspierane jest to przez klamrę spinaną pod brodą, więc nie musisz się obawiać, że podczas dynamicznych skiturowych aktywności ten model spadnie z Twojej głowy.

Kask na narty Smith Scout to doskonałe rozwiązanie na zimowe szaleństwo – zarówno te łagodniejsze na stoku, jak i bardziej ekstremalne poza utartymi szlakami.

Smith Scout - najważniejsze cechy:

  • Technologia MIPS® polega na oddzieleniu skorupy kasku od wkładki stykającej się z głową, co lepiej tłumi wstrząsy podczas upadku znacznie podnosząc poziom bezpieczeństwa;
  • System wentylacyjny AirEvac2™ zapewnia komfortową cyrkulację powietrza wokół głowy, co ogranicza przegrzewanie;
  • 8 otworów wentylacyjnych;
  • Kask wielosezonowy i wielofunkcyjny, więc złożysz go również na rower, co potwierdzone zostało certyfikatem CE EN 1078;
  • Możliwość noszenia czapki pod kaskiem;
  • Blokada stabilizująca pasek gogli narciarskich;
  • Demontowane panele na uszy pozwalają odpowiednio dopasować kask do temperatury;
  • Pasek pod brodą zapinany regulowaną klamrą;
  • Kask kompatybilne z systemem radiowym Outdoor Tech® (nie jest elementem produktu);
MIPS® to technologia wykorzystywana w kaskach rowerowych i narciarskich, która odpowiada za lepszą ochronę głowy w przypadku ewentualnego uderzenia. Polega ona na specjalnym oddzieleniu skorupy zewnętrznej kasku od warstwy stykającej się ze skórą, więc siły działające na czaszkę nie są tak duże. Te rozwiązanie działa na zasadzie wkładki, która zawsze zachowuje swoją pozycję, by w trakcie uderzenia sam kask mógł pracować i tłumić wstrząs.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Biały
Płeć Unisex
CE v
EN ASTM F 2040, CE EN 1077:2007 CLASS B CPSC, CE EN 107
Waga ok. 504 g (55-59 cm)
ok. 539 g (59-63 cm)
Otwory wentylacyjne 8
Regulacja automat
Skorupa poliwęglan
Zakres regulacji 55-59 (rozm. Medium) /59-63 (rozm. Large)

Kask Smith Scout - matte white - opinie klientów

0.0
0 opinie