top

Rękawiczki z membraną męskie

Rękawiczki z membraną męskie to doskonały wybór do wszelkich aktywności zimowych, kiedy mamy kontakt ze śniegiem. Dzięki właściwościom wodoodpornym długo nie przemokną, a ochronią dodatkowo przed wiatrem.
94
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 94

Strona
na stronę
 1. -25%
  Nowy
  Rękawice narciarskie Ziener Gisor AS - black
 2. -25%
  Nowy
  Rękawice narciarskie Ziener Gido GTX - magnet
 3. -25%
  Nowy
  Rękawice Black Diamond Enforcer - black
 4. -25%
  Nowy
  Rękawice Black Diamond Punisher Glove - black
 5. -25%
  Nowy
  Rękawice 5-palczaste Marmot XT Glove - black
 6. -25%
  Łapawice Rab Astral Mitt - black
  Łapawice Rab Astral Mitt - black
  464,99 zł 619,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 94

Strona
na stronę

Rękawiczki z membraną męskie – konstrukcja

Aby zapewnić rękawiczkom właściwości wodoodporne, stosowane jest w nich rozwiązanie podobne do tego, jakie znajdziemy między innymi w kurtkach czy spodniach przeciwdeszczowych. Pod materiałem zewnętrznym umieszczana jest specjalna membrana, która posiada charakterystyczne właściwości. Dzięki mikroskopijnym otworom nie przepuszcza ona cząsteczek wody do środka rękawic. Jednocześnie pory te są na tyle duże, aby mogły przez nie przelatywać cząsteczki pary wodnej. Takie rozwiązanie zabezpiecza rękawiczki z membraną męskie przed przedostawaniem się wody do środka, a jednocześnie pozwala na zachowanie oddychalności całej konstrukcji. Wilgoć wytwarzana przez ręce w czasie wysiłku może się przedostawać na zewnątrz. Dzięki temu dłonie mają zachowany komfortowy klimat nawet podczas uprawiania sportu czy podejmowania innych wyczerpujących aktywności górskich i outdoorowych. Rękawice z membraną to najczęstszy wybór na okres zimowy, kiedy musimy się skutecznie zabezpieczyć przed śniegiem. To szczególnie istotne w okresie wyższych temperatur, kiedy śnieg staje się ciężki, a kontakt z nim prowadzi do szybkiego przemoczenia odzieży bez membrany.

Rękawiczki z membraną męskie mogą mieć ją zamocowaną na wiele sposobów. W większości z nich występuje w postaci specjalnego wewnętrznego wkładu w kształcie rękawicy, który jest umieszczany pomiędzy podszewką a materiałem zewnętrznym. Dzięki temu wilgoć nie ma szans dostania się w okolice dłoni. Membrana jest przy tym niewidoczna i w zasadzie niewyczuwalna podczas użytkowania rękawic. W zależności od jej właściwości może być zupełnie osobną warstwą , która w kilku punktach jest mocowana do zewnętrznego materiału i podszewki. Innym rozwiązaniem jest trwałe połączenie membrany z materiałem zewnętrznym. Uzyskuje się w ten sposób wodoodporny laminat, który cechuje się zwiększoną wytrzymałością i świetnymi parametrami użytkowymi.

Rękawiczki z membraną męskie to szeroki wybór modeli

W sklepie 8a.pl zapewniamy niezwykle szeroki wybór modeli wyposażonych w wodoodporną membranę dla mężczyzn. Wśród nich znajdziemy zarówno rękawiczki z membraną męskie z pięcioma palcami, jak i łapawice dostosowane do zróżnicowanych warunków pogodowych, ale także aktywności. Dużo jeździsz na nartach lub snowboardzie i chcesz się w pełni zabezpieczyć przed przemoknięciem rękawic w śniegu? Modele narciarskie i snowboardowe zapewnią wygodę w czasie szusowania po przygotowanych stokach i poza nimi. Dostępne są również lżejsze wersje, które świetnie sprawdzą się na skitourach. Dużo chodzisz po zaśnieżonych szlakach lub wspinasz się w wysokich górach w warunkach zimowych? Bardzo wytrzymałe rękawiczki z membraną męskie zapewnią wygodny chwyt i wysoką trwałość w czasie intensywnego użytkowania. Niezależnie od tego jaką aktywność podejmujesz, z pewnością znajdziesz odpowiedni model.

Markowe rękawiczki z membraną dla mężczyzn kupisz w sklepie 8a.pl

Wysoka niezawodność sprzętu i odzieży górskiej to podstawa każdej ekspedycji czy wyjazdu turystycznego. Dlatego stawiamy na sprawdzonych producentów, którzy mają duże doświadczenie w ich projektowaniu. Rękawiczki z membraną męskie topowych marek górskich i outdoorowych to nie tylko gwarancja zatrzymania na zewnątrz wody i śniegu, ale również wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności. Świetnie uzupełnią outdoorowy czy sportowy zestaw odzieży, skutecznie chroniąc dłonie przed wodą i śniegiem.