Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Nakładki i kolce na buty

Dobrze dobrane raczki lub kolce na buty to niezbędny dodatek w czasie poruszania się po ścieżkach i łatwiejszych szlakach w okresie zimowym. Pokryta śniegiem i oblodzona powierzchnia wymaga specjalnych rozwiązań.
6
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
 1. -10%
  Raczki biegowe Nortec Trail
  Raczki biegowe Nortec Trail
  Już od 260,91 zł Cena regularna 289,90 zł
 2. -10%
  Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Street
  Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Street
  Już od 62,91 zł Cena regularna 69,90 zł
 3. -10%
  Raczki biegowe Nortec Corsa
  Raczki biegowe Nortec Corsa
  Już od 197,91 zł Cena regularna 219,90 zł
 4. -20%
  Raczki Climbing Technology Ice Traction Crampons Plus - 35-37
  Raczki Climbing Technology Ice Traction Crampons Plus - 35-37
  Cena promocyjna 127,92 zł Cena regularna 159,90 zł
 5. -32%
  Raczki turystyczne Climbing Technology założone na buty górskie Zamberlan
  Raczki turystyczne Climbing Technology Mini Crampon 6P
  Cena promocyjna 129,13 zł Cena regularna 189,90 zł
 6. -30%
  Raczki turystyczne Climbing Technology Mini Crampon 4P
  Raczki turystyczne Climbing Technology Mini Crampon 4P
  Cena promocyjna 94,43 zł Cena regularna 134,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Kompaktowe i niezawodne – raczki i kolce na buty

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów oferujemy profesjonalne zimowe nakładki i kolce na buty oraz raczki, które świetnie sprawdzają się zarówno z obuwiem turystycznym, biegowym, jak i miejskim. Dzięki kolcom nakładanym na buty stopy nie ślizgają się, a poruszanie się po ścieżkach staje się znacznie łatwiejsze. Wśród raczków turystycznych można wyróżnić zróżnicowane konstrukcje. Większość oparta jest jednak na elastycznym mocowaniu, które świetnie obejmuje buty i zapewnia raczkom odpowiednią stabilność. Dzięki dostępności różnych rozmiarów raczki i kolce na buty, można idealnie dopasować do posiadanego obuwia. Wykonane z mocnych materiałów zęby świetnie wbijają się w lód, oferując przyczepność na lekko zalodzonej powierzchniach, a także na zbitym śniegu. Raczki turystyczne można bardzo łatwo spakować do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu mogą nam towarzyszyć podczas każdej wycieczki czy zimowych spacerów. Większość modeli wyposażona jest także w poręczny pokrowiec transportowy. Zakładanie i zdejmowanie raczków jest bardzo intuicyjne i można je szybko przeprowadzić na szlaku.

Raczki i kolce na buty - szeroki wybór w sklepie 8a.pl

W naszym sklepie zapewniamy szeroki wybór raczków dla wszystkich aktywnych osób. Topowe raczki i kolce na buty Climbing Technology oraz Nortec to gwarancja najwyższej jakości oraz niezawodności. Wśród dostępnych modeli zapewniamy świetne kolce zimowe na buty biegowe, które pozwolą podejmować treningi także w czasie najzimniejszych dni w roku. Dużą popularnością cieszą się również raczki na buty turystyczne, które świetnie spisują się na łatwiejszych szlakach. Raczki i kolce na buty to idealne rozwiązanie w czasie zimowych wycieczek, kiedy tylko niewielkie fragmenty ścieżek są zalodzone lub zasypane śniegiem. Poręczne raczki są również często wybierane w czasie zimowych dni w mieście. Krótkie kolce umieszczane w gumowych nakładkach na buty świetnie sprawdzają się na śliskich chodnikach.