top

Impregnaty do obuwia trekkingowego

Impregnaty do obuwia trekkingowego pozwolą przez długi czas zachować wyśmienite właściwości wodoodporne butów. Zapewniamy szeroki wybór preparatów do każdego rodzaju cholewki – za skóry i materiału.
Zobacz jako Siatka Lista

30 Produkty

na stronę
 1. -15%
  Impregnat Hanwag Shoe Wax
  Impregnat Hanwag Shoe Wax
  37,39 zł 43,99 zł
 2. -10%
  Impregnat Grangers G-Wax 80 g
  Impregnat Grangers G-Wax 80 g
  19,79 zł 21,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

30 Produkty

na stronę
Wyczyść

Impregnaty do obuwia trekkingowego zwiększają żywotność obuwia

Dbanie o obuwie może zapewnić mu wieloletnie użytkowanie, nawet na wymagających górskich szlakach. W naszej ofercie posiadamy impregnaty do obuwia trekkingowego wykonanego ze skóry oraz materiałów syntetycznych, a także takich, których cholewki zostały wykonane z kilku materiałów. Ponadto w naszym asortymencie oferujemy akcesoria ułatwiające utrzymanie obuwia w czystości. Szczotki i spraye czyszczące pomogą w doprowadzeniu butów do odpowiedniego stanu nawet po najdłuższej wycieczce. Dzięki nim impregnacja obuwia jest niezwykle prosta i może być przeprowadzona przez każdą osobę. W ofercie znajdują się środki przeznaczone do różnego rodzaju obuwia, które zachowają świetne właściwości obuwia

Odpowiednio dobrane impregnaty do obuwia trekkingowego to podstawa

Specjalne impregnaty do butów skórzanych nadadzą im świeżości oraz skutecznie zabezpieczą przed wodą, co jest szczególnie ważne w czasie podróżowania w chłodniejszej części roku, kiedy łatwo trafić na szlaku na deszczowe warunki. Do impregnacji skóry licowej optymalnie nadają się woski i pasty, które są bardzo łatwe w aplikacji. Do nubuku i zamszu lepiej sprawdzają się impregnaty do obuwia trekkingowego w sprayu. Zapewnią one wysoką wodoodporność, zachowując jednocześnie oddychalność cholewki. Preparaty w sprayu są często przeznaczone również do cholewek wykonanych z materiału tekstylnego oraz syntetycznego. Niezwykle ważne jest także impregnowanie butów z membraną, aby cholewka nie nasiąkała wodą. Większość oferowanych przez nas preparatów może być stosowana do obuwia zarówno z membraną GORE-TEX®, jak i wodoodpornymi rozwiązaniami innych producentów.

Sklep 8a.pl to pełna oferta impregnatów do obuwia

Zapewniamy szeroki wybór środków do wszystkich rodzajów butów turystycznych. Impregnaty do obuwia trekkingowego takich marek jak Nikwax, Grangers, Hanwag czy Zamberlan to gwarancja wysokiej jakości oraz świetnych właściwości hydrofobowych, które doskonale zabezpieczą buty przed szybkim namakaniem. Ofertę uzupełniają akcesoria i preparaty, które ułatwią wyczyszczenie butów. Zadbane obuwie turystyczne i górskie to podstawa zarówno w czasie wspinaczki wysokogórskiej, długich trekkingów po szlakach, jak i krótszych wycieczek.