top

Apteczki

Apteczki to często pomijany element wyposażenia, który powinien znaleźć się w każdym plecaku. Odpowiednie wyposażenie może bowiem uratować czyjeś życie. W ofercie sklepu znajdziesz kompaktowe modele.
Zobacz jako Siatka Lista

62 Produkty

Strona
na stronę
 1. -20%
  Nowy
  Apteczka Deuter First Aid Kit - papaya
 2. -23%
  Apteczka Baladeo Grimentz L
  Apteczka Baladeo Grimentz L
  100,09 zł 129,99 zł
 3. -23%
  Apteczka Baladeo Arolla XL
  Apteczka Baladeo Arolla XL
  115,49 zł 149,99 zł
 4. -23%
  Apteczka Baladeo Arolla L
  Apteczka Baladeo Arolla L
  100,09 zł 129,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

62 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Apteczki turystyczne z wyposażeniem lub bez

Wszystkie nasze modele są w jaskrawych kolorach, by szybko je zlokalizować w razie potrzeby. Większość apteczek wyposażona jest w dużą ilość przegródek i kieszeni, co pozwala błyskawicznie odnaleźć niezbędne akcesoria. Oferowane przez na modele w większości są już w pełni skompletowane. Najczęściej podstawowe wyposażenie apteczki zawiera: nożyczki, rękawiczki ambulatoryjne, jałowe opatrunki, bandaże, plastry z opatrunkiem, opaskę elastyczną, nożyczki, ratunkowy koc termoizolacyjny (folia NRC) oraz kompresy. W zależności od podejmowanej aktywności skład ten może być dodatkowo rozbudowywany o dodatkowe elementy. Dzięki temu dostępne są apteczki turystyczne, trekkingowe, narciarskie, wspinaczkowe oraz turystyczne. Odpowiednio dobrane kształty i wymiary sprawiają, że apteczkę łatwo zmieścić w plecaku turystycznym, a w razie wypadku dostęp do wyposażenia jest bardzo szybki, aby można było przystąpić do akcji ratunkowej w kilka sekund. W sklepie 8a.pl znajduje się największy wybór świetnie wyposażonych apteczek do różnych aktywności. Jeśli jednak zajdzie potrzeba skompletowania indywidualnego zestawu, oferujemy również apteczki bez wyposażenia. Jaskrawy pokrowiec z mocnego materiału stanowi doskonałą bazę do stworzenia indywidualnej turystycznej apteczki pierwszej pomocy, w pełni dopasowanej do uprawianej przez nas aktywności.

Wszystkie modele apteczek w jednym miejscu

Sklep 8a.pl zapewnia kompleksową ofertę apteczek górskich przeznaczonych do różnych aktywności. Czołowe marki, takie jak Lifesystems, Ortovox czy Deuter, są gwarancją wysokiej jakości oraz komfortowego użytkowania w razie zagrożenia. Niezależnie od tego, kiedy wyruszasz w góry, zarówno latem, jak i zimą, sprawdzona apteczka pierwszej pomocy powinna być stałym elementem ekwipunku.