top

Apteczka Tatonka First Aid Basic - red

143,99 zł 159,99 zł
-10% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Apteczka Tatonka First Aid Basic to must have każdej osoby, która wybiera się na jednodniową wędrówkę w góry. Mając przy sobie ten model, zadbasz nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale również innych osób mijanych na szlaku. Dzięki niemu możesz od razu zareagować na podstawowe kontuzje, na przykład skaleczenia.

Uczestnicząc w dowolnych szkoleniach górskich, za każdym razem usłyszysz, że tym, co koniecznie powinieneś zabrać za każdym razem, gdy wyruszasz na szlak, jest apteczka pierwszej pomocy. Gdy jednak nie masz pomysłu, co powinno się w niej znaleźć, a nie chcesz zmniejszać poziomu swojego bezpieczeństwa, wtedy powinieneś zdać się na specjalistów, którzy wychodzą naprzeciwko z gotowymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest apteczka zaproponowana przez niemiecką markę Tatonka!

Apteczka Tatonka First Aid Basic ma zawartość, która sprawdzi się podczas jednodniowych wędrówek w górach. Mając przy sobie ten model, bez przeszkód zabezpieczysz mniejszą ranę za sprawą plastrów, czy też nieco większą, korzystając z opatrunku jałowego. W zestawie znajduje się również plaster na rolce – tzw. przylepiec – umożliwiający unieruchomienie opatrunku, co pozwoli Ci bezpiecznie zakończyć podróż. Z kolei, by zadbać o Twoje bezpieczeństwo podczas udzielania innym pierwszej pomocy, wewnątrz umieszczono rękawice winylowe. Osoby niemające doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy mogą skorzystać z instrukcji na ten temat, również znajdującej się w zestawie. Wreszcie, wyposażenie zawiera koc ratunkowy, będący jednym z najważniejszych elementów każdego górskiego ekwipunku – za jego pomocą ochronisz poszkodowanego zarówno przed przegrzaniem, jak i hipotermią. Jak można zauważyć, pomimo niewielkich wymiarów produktu, stanowi on niezbędny element w trakcie górskich wędrówek.

Ten model dedykowany jest dla jednej osoby na krótkie wędrówki. W celu łatwego transportu apteczka ma uchwyt do przenoszenia. Poza tym z tyłu znajduje się rozwiązanie z hypalonu, który pozwala doczepić produkt do pasa zarówno pionowo, jak i poziomo. Całość rozpinana jest za pomocą zamka błyskawicznego. Komora główna została podzielona, by maksymalnie ułatwić rozmieszenie wyposażenia.

Apteczka Tatonka First Aid Basic – zawartość:

  • 2x opatrunek jałowy o szerokości 10 × 6 cm;
  • 1x gaza opatrunkowa średnia;
  • 5x plaster 7,2 × 2,5 cm;
  • 1 x przylepiec na rolce 5 m x 1,25 cm;
  • Rękawice winylowe;
  • Koc ratunkowy (folia NRC) o wymiarach 160 × 210 cm;
  • 1x instrukcja udzielania pierwszej pomocy;
  • 1x lista kontrolna;
  • Wymiary złożonej apteczki to ok. 18 × 12,5 × 5,5 cm;
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 2708
Kolor czerwony
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Tatonka First Aid Kits
Waga ~ 230 g
Wymiary ~ 18 x 12,5 x 5,5 cm

Tatonka First Aid Basic - opinie klientów

0.0
0 opinie