top

Tatonka

Tatonka to niezawodne wyposażenie dla każdego turysty. Niemiecka marka jest doskonale znana z wysokiej jakości wyposażenia turystycznego i podróżniczego, które zapewnia komfort użytkowania oraz cechuje się wysoką trwałością. Sprawdź plecaki, saszetki oraz liczne akcesoria turystyczne Tatonka dostępne w naszej ofercie!
Zobacz jako Siatka Lista

226 Produkty

na stronę
  1. -20%
    Nowy
    Torba podróżna Tatonka Barrel S - blue
  2. -20%
    Nowy
    Nerka Tatonka Hip Sling Pack - navy
Zobacz jako Siatka Lista

226 Produkty

na stronę
Wyczyść

Tatonka to wieloletnie doświadczenie

Historia marki zaczyna się już w 1980 roku. Choć jeszcze pod inną nazwą, to właśnie wtedy zostaje założona przez Winfrieda Schechingera firma Mountain Sport GmbH. Dziewięć lat później jej siedziba zostaje przeniesiona do Dasing koło Augsburg. W tym samym okresie powstaje fabryka w Wietnamie, która pozwoli na kontrolowanie wszystkich wyrobów na każdym etapie produkcji. W 1993 roku powstaje marka Tatonka i rozpoczyna się jej historia pełna sukcesów i zadowolonych klientów. Wkrótce, w 1995 roku powstaje druga fabryka. Kolejne lata to szybki rozwój marki, która staje się rozpoznawalna w wielu krajach na świecie. Powstaje między innymi fabryka zajmująca się akcesoriami turystycznymi wykonywanymi z nierdzewnej stali. Podążając za potrzebami rozrasta się też dział projektowy, graficzny, a także ten odpowiedzialny za marketing. Pozwala to tworzyć jeszcze nowocześniejsze i bardzie funkcjonalne wyposażenie dla najbardziej wymagających turystów i podróżników.

Obecnie marka Tatonka wciąż pozostaje rodzinną firmą, a jej siedziba cały czas znajduje się w Dasing koło Augsburga. Biuro projektowe, zarząd oraz magazyny firmy znajdują się w Niemczech, natomiast fabryki działają w Wietnamie. Dzięki własnym fabrykom marka posiada pełną kontrolę na procesem produkcji. Przekłada się to nie tylko na doskonałą jakość produktów, ale także pewność, że ich pracownicy są odpowiednio wynagradzania oraz pracują w dobrych warunkach. Nie są to tylko formalne zapewnienia, ale każdy może je zobaczyć na własne oczy. Fabryki można bowiem zwiedzać, aby samemu zobaczyć w jaki sposób powstaję plecaki, saszetki i inny ekwipunek turystyczne Tatonka. Ponadto posiadanie własnych fabryk pozwala na szybkie wprowadzanie zmian i unowocześnień do produktów, a także na ekspresowe wdrażanie nowych rozwiązań wprost do produkcji. To właśnie dlatego niemiecka marka znajduje się w ścisłej czołówce producentów ekwipunku turystycznego na świecie. Obecnie Tatonka zatrudnia około 1000 osób i cały czas się rozwija.

Filozofia marki Tatonka

Działanie marki napędza dążenie do perfekcyjnej jakości wykonania każdego z produktów. Zwiększanie ich ergonomii, stosowanie coraz lżejszych, ale zapewniających wytrzymałość materiałów, czy wreszcie wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań sprawia, że firma cały czas prężnie się rozwija. Priorytetem w przypadku wyposażenia turystycznego Tatonka jest przed wszystkim jego trwałość. Wieloletnie użytkowanie produktów tej marki to standard. Dodatkowo producent zachęca do naprawy elementów które się zużyły, dzięki czemu poszczególne produkty mogą służyć jeszcze dłużej. Takie podejście jest też nierozerwalnie związane z ochroną środowiska naturalnego oraz myśleniem o przyszłości. Optymalizacja procesów technologicznych oraz produkty, które mogę być używane przez wiele lat to połączenie, które pozwala znacząco zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko naturalne. Marka Tatonka skupia się jednak nie tylko na produkcji, ale również na tworzących ją osobach. Prawa pracownicze są surowo przestrzegane zarówno w odniesieniu do osób zatrudnionych w Niemczech, jak i Wietnamie. Zapewnianie odpowiednich warunków pracy to jedno z podstawowych założeń w działalności firmy.

Akcesoria turystyczne, plecaki, namioty

Asortyment marki Tatonka jest niezwykle szeroki i obejmuje niemal całe wyposażenie turystyczne i podróżnicze, jakie możemy sobie wyobrazić. Bardzo dużą popularnością wśród miłośników trekkingu cieszą się niezawodne plecaki. Pomogą one przenieść niezbędny sprzęt zarówno w czasie wielotygodniowej wyprawy, jak i krótkiej wycieczki po łatwiejszych szlakach. Niemiecka marka oferuje też szeroki wybór spośród mniejszych elementów wyposażenia Niezwykle popularne wśród podróżników są saszetki i portfele, które pozwolą zabezpieczyć dokumenty i pieniądze w czasie podróży. Wśród sprzętu turystycznego w ofercie marki Tatonka znajdują się również namioty. To nowoczesne konstrukcje, które sprawdzą się zarówno w czasie trekkingu, jak i wakacyjnego wyjazdu na camping. Wśród licznych kolekcji znajduje się również odzież outdoorowa. Damska i męska linia produktów pozwoli dobrać odpowiednie ubrania zarówno na letnie upały, jak i zimowe mrozy.

Akcesoria turystyczne Tatonka kupisz w sklepie 8a.pl online

W naszym sklepie zapewniamy szeroki wybór produktów niemieckiej marki. Szczególnie skupiamy się na wyposażanie turystycznym i podróżniczym. Wysokiej jakości plecaki trekkingowe, turystyczne, podróżne, a nawet miejskie zapewnią maksymalną wygodę użytkowania i pozwolą z łatwością transportować najpotrzebniejsze rzeczy. Mniejsze wyposażenie, takie jak saszetki czy kosmetyczki, szczyci się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Sprawdź niezawodne produkty marki Tatonka online i zapewnij sobie wygodną podróż, dokądkolwiek się wybierasz!