top

Climbing Technology

Climbing Technology to jeden z największych producentów sprzętu wspinaczkowego, wyposażenia do prac wysokościowych, a także zimowego ekwipunku dla alpinistów i himalaistów. Włoska marka to wysoka niezawodność.
Zobacz jako Siatka Lista

733 Produkty

na stronę
  1. -20%
    Nowy
    Uprząż przemysłowa Climbing Technology Gryphon
Zobacz jako Siatka Lista

733 Produkty

na stronę
Wyczyść

Climbing Technology to marka od wielu już lat specjalizująca się w projektowaniu i produkcji sprzętu wspinaczkowego i alpinistycznego. Firma z siedzibą główną we Włoszech jest jednym z czołowych dostawców sprzętu dla osób uprawiających wspinaczkę rekreacyjną, sportową czy alpinizm. W ofercie marki znajduje się także rozbudowany dział ratownictwa wysokościowego oraz sprzętu do prac na wysokości. Kompleksowa oferta sprzętu wspinaczkowego Climbing Technology pozwala dobrać odpowiednie rozwiązania zarówno dla początkujących adeptów tego sportu, jak i dla profesjonalistów podejmujących najtrudniejsze górskie wyzwania. Tym co wyróżnia markę CT jest wysoka jakość wszystkich produktów. Większość z nich jest produkowana we Włoszech, a dzięki wysoki standardom kontroli jakości każdy produkt jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Sprzęt wspinaczkowy Climbing Technology – innowacyjne rozwiązania i perfekcja w wykonaniu

Marka Climbing Technology posiada w swojej ofercie sprzęt wspinaczkowy wykorzystywany zarówno podczas przejść sportowych, jak i wspinaczki górskiej. Duży wybór modeli pozwala dopasować szpej do potrzeb i umiejętności wspinaczy. Można znaleźć wśród niego lekkie karabinki i ekspresy wspinaczkowe użytkowane zarówno na panelu, krótkich drogach sportowych, jak i we wspinaczce wielkościanowej. Innowacyjne przyrządy asekuracyjne zapewnią maksymalne bezpieczeństwo zarówno na ściance, jak i w górach. Stałą część oferty stanowią uprzęże do wspinaczki męskie i damskie.

Sprzęt do prac wysokościowych o wysokiej niezawodności.

Osoby związane zawodowo z wykonywaniem prac z dostępem linowym oraz zagrożonych upadkiem z dużej wysokości z pewnością docenią markę CT za niezawodny sprzęt asekuracyjny. Przyrządy zaciskowe do sprawnego wychodzenia po linie, lonże z absorberami energii, haki zaczepowe, kaski robocze oraz hamulce linowe do lin stalowych to niewielki wycinek szerokiej oferty. Zróżnicowane modele doskonale sprawdzą się zarówno w alpinizmie przemysłowym, jak i podczas prac w warunkach górskich. Wśród ekwipunku jest wiele przyrządów wykorzystywanych w ratownictwie wysokościowym.

Zimowy sprzęt górski marki CT – niezbędny podczas zdobywania ośnieżonych szczytów.

Czekany Climbing Technology, raki i śruby lodowe wprost od włoskiego producenta zdobywają uznanie wśród najbardziej doświadczonych alpinistów i himalaistów. Zimowy ekwipunek obejmuje zarówno modele dla zaawansowanych użytkowników, jak i turystów zaczynających swoją zimową przygodę z górami. Raczki turystyczne Climbing Technology z powodzeniem sprawdzą się na łatwiejszych ścieżkach. W górach często użytkowane są kultowe już raki Climbing Technology Nuptse w wersji koszykowej, pół-automatycznej oraz automatycznej. Bogaty wybór zapewnia również kilka rodzajów czekanów. Sprawdzający się we wspinaczce czekan lodowy czy turystyczny czekan CT gwarantuje możliwość sprawnego poruszania się i bezpieczeństwo niezależnie od pokonywanego terenu.

Wyposażenie Climbing technology na via ferraty i do parków linowych

W ofercie włoskiego producenta nie mogło oczywiście zabraknąć szerokiego wyboru sprzętu na via ferraty, które cieszą się w tym kraju bardzo dużą popularnością. Stąd też katalog Climbing Technology obejmuje zróżnicowane lonże, uprzęże i kaski, które zapewnią maksymalny komfort i bezpieczeństwo w czasie poruszania się po via ferratach. Modele dla początkujących i bardziej zaawansowanych użytkowników pozwolą wybrać się na via ferratę o każdym stopniu trudności. Dostępny ekwipunek uzupełniają najprostsze modele zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu w parkach linowych. Wytrzymałe i intuicyjne w zakładaniu uprzęże i kaski świetnie sprawdzą w czasie zabawy na tego typu obiektach.