top

TERREX

Zdobądź swój szczyt!

Poznaj buty i ubrania stworzone do szybkiego poruszania się w terenie

Sprawdź całą kolekcję!

adidas TERREX Free Hiker 2

Przemierzaj górskie szlaki i ścieżki w komfortowym stylu! Nowa seria butów Free Hiker 2 łączy w sobie najlepsze elementy obuwia trekkingowego i sportowego. Dzięki tym butom pokonasz terenowe trudności jeszcze szybciej i łatwiej!

Amortyzacja i stabilność

Gruba warstwa pianki skutecznie chroni stopy podczas szybkiego marszu po kamieniach i skałach. Jednocześnie specjalne wzmocnienia w okolicy pięty gwarantują wysoką stabilność podczas każdego kroku.

amortyzacja w butach TERREX

Najnowocześniejsze materiały

Cholewki butów Free Hiker 2 wykonane z syntetycznych materiałów są bardzo lekkie. Jednocześnie oferują bardzo wysoką wytrzymałość i świetną oddychalność. Wszystko po to, aby stopy miały zagwarantowany najwyższy możliwy komfort w czasie wielokilometrowych wędrówek.

lekkie materiały w butach TERREX

Przyczepność

Dobra trakcja to podstawa na każdym szlaku. Podeszwy stosowane w butach Free Hiker 2 posiadają głęboki bieżnik ukształtowany w taki sposób, aby sprawdzał się zarówno podczas podchodzenia, jak i schodzenia. Uniwersalna rzeźba oraz zastosowanie wysoko przyczepnej i odpornej na ścieranie gumy marki Continental sprawia, że buty zachowują bardzo dobrą przyczepność nie tylko na skałach i kamieniach, ale również na trawie.

wysoka przyczepność butów TERREX

adidas TERREX - wszystko do hikingu

Lubisz wędrować po górskich szlakach? Na leśnych ścieżkach czujesz się jak u siebie w domu? Produkty TERREX zostały stworzone z myślą o Tobie. Nowoczesne materiały i rozwiązania technologiczne zapewnią Ci komfortowe warunki do wędrowania niezależnie od pogody.

Odzież górska

Lekkie i idealnie skrojone ubrania TERREX gwarantują maksymalną wygodę poruszania się po każdym szlaku. Niezależnie od tego czy biegasz po górach, uprawiasz trekking, czy wyruszasz na kilkugodzinną wycieczkę - w ofercie TEERREX znajdziesz modele idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Kurtki, bluzy, koszulki, spodnie i wiele więcej - wszystkie zaprojektowane na górskie przygody!

Odzież TERREX

Sprzęt

Lekkie plecaki i profesjonalne kamizelki biegowe sprawią, że z łatwością zabierzesz ze sobą na szlak wszystkie niezbędne rzeczy. Cienkie, elastyczne, ale wytrzymałe materiały są gwarancją niskiej wagi i wysokiej wytrzymałości. Topowy ekwipunek sprawi, że poczujesz się pewnie na każdym szlaku.

Sprzęt turystyczny TERREX

Obuwie hikingowe

Buty TERREX łączą w sobie elementy obuwia trekkingowego, turystycznego i sportowego. Dzięki temu są lekkie, oferują wysokie stopień amortyzacji, fenomenalną przyczepność, a do tego są dobrze zabezpieczone przed łatwym uszkodzeniem. Jeśli poszukujesz niezawodnych i dynamicznych butów do hikingu, to będzie najlepszy wybór!

Wygodny krój ubrań TERREX