Salewa Plecaki

Plecaki Salewa zabrać można na rozmaite wyprawy. Dzięki starannemu wykonaniu z trwałych materiałów są doskonałym kompanem każdego wyjazdu.

36
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

na stronę

Salewa plecaki na różne wyjazdy

Plecaki Salewa będą doskonałe na niejeden wyjazd. Są projektowane tak, żeby było możliwe ich zróżnicowane wykorzystywanie. Asortyment marki nieustannie ulega powiększeniu o modele miejskie, o charakterze bardziej turystycznym i o warianty sportowe. Jeśli chcesz, by w Twoim posiadaniu znalazł się plecak wygodny, idealny do przenoszenia codziennych szpargałów albo do dźwigania wyprawowego ekwipunku, sprawdź asortyment marki. Z propozycji o różnych pojemnościach i różnym przeznaczeniu wybierz tę, która idealnie odpowiada Twoim potrzebom. Zapoznaj się z bogatą ofertą znanego brandu w atrakcyjnych cenach. To logo mówi samo za siebie! Produkty marki Salewa to wysoka jakość w rozsądnej cenie.

Wygodne torby i plecaki Salewa

Plecaki Salewa zaprojektowano z myślą o wygodnym noszeniu i takim ukształtowaniu, które w różnych sytuacjach nie będzie się przyczyniało do odczuwania dyskomfortu. Jednak jeśli jesteś zwolennikiem toreb, możesz z szerokiego asortymentu marki wybrać i taki rodzaj konstrukcji, którą będziesz nosić na jednym ramieniu. Podróżne warianty są niezwykle wygodne w użytkowaniu i umożliwiają łatwe zorganizowanie wewnętrznej przestrzeni, by cały ekwipunek był uporządkowany a każdy jego element łatwy do dosięgnięcia.

Plecaki Salewa i inne produkty marki

Wszyscy miłośnicy spędzania czasu na łonie natury dbają o to, by nic nie popsuło im przyjemności wypoczynku i outdoorowych działań. Jednym ze sposobów na zapewnienie sobie komfortu jest wykorzystywanie funkcjonalnych akcesoriów i dodatków. Jeśli decydujesz się na wyruszenie w góry, przejrzyj jakie plecaki Salewa ma do zaoferowania. Kiedy już będziesz w posiadaniu praktycznego bagażu, spakuj do niego również doskonale dopasowane buty trekkingowe albo buty wysokogórskie i ruszaj w góry. Nie ma takiego celu, którego nie osiągniesz odpowiednio przygotowany na terenowe warunki. Wybierając rzeczy oznaczone symbolem marki Salewa nie musisz się obawiać, że się rozczarujesz.

Plecaki Salewa z wygodnym systemem nośnym

Żeby plecak doskonale układał się na sylwetce i nie przyczyniał się do odczuwania dyskomfortu nawet po długim noszeniu, powinien on był odpowiednio zaprojektowany,. Konstrukcja, którą można modyfikować, by lepiej leżała na ciele to świetny wybór. Proste rozwiązania regulacyjne umożliwiają bowiem osiągnięcie zadowalającego rezultatu w zakresie dopasowania w zaledwie kilka chwil. Szerokie pasy naramienne dzięki wykonaniu z miękkich tkanin nie podrażniają i nie przyczyniają się do powstawania otarć. Sprzymierzeńcem w zyskiwaniu stabilności całego modelu jest pas biodrowy. Modele z dodatkowym pasem piersiowym, to jeszcze lepszy wybór, który pozwoli na dokładniejsze dostosowanie profilu plecaka do kształtu pleców i sylwetki użytkownika. Ciężar będzie równomiernie rozłożony, a ramiona lepiej odciążone.

Poza plecakami Salewa oferuje również

Salewa kurtki puchowe Salewa buty Salewa plecaki Salewa śpiwory Salewa buty podejściowe