top

Gogle Julbo

Narciarskie gogle Julbo towarzyszą miłośnikom białego szaleństwa od wielu już lat. To doskonały wybór zarówno dla narciarzy, miłośników skitouringu, jak i miłośników snowboardu. 
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

na stronę
Wyczyść

Gogle Julbo

Bogate doświadczenie francuskiego producenta przekłada się na najwyższą jakość produktów. W ofercie marki można znaleźć modele zaprojektowane na różne warunki pogodowe. Niezależnie od tego czy jesteś miłośnikiem szybkiej jazdy po stoku, czy też uprawiasz skitouring i zjeżdżasz poza wyznaczonymi trasami, gogle Julbo z pewnością doskonale spiszą się w zimowych warunkach, chroniąc oczy przed wiatrem, zimnem i ostrym słońcem.

Zaawansowane gogle narciarskie na każdą pogodę

Gogle na narty muszą spełniać wiele funkcji. Po pierwsze doskonale chronić oczy przed pędem zimnego powietrza, zapewniając komfort nawet w czasie najszybszych zjazdów. Po drugie muszą posiadać bardzo dobrą optykę, aby zagwarantować jak najlepszy obraz. Wykorzystywane przez gogle Julbo szyby posiadają specjalnie opracowany kształt, który pozwala zmniejszyć zniekształcenia, a także zapewnia szeroki kąt widzenia. Po trzecie gogle muszą posiadać dobrze dopasowany do twarzy i kasku kształt. Wszystkie te cechy można z łatwością odnaleźć w produktach francuskiej marki. Zapewniają one nie tylko maksymalną funkcjonalność użytkową, ale również doskonały, nowoczesny wygląd. Szeroki wybór wersji kolorystycznych i kształtów pozwoli każdemu miłośnikowi zimowych sportów na dobór optymalnych gogli. Wygodne elastyczne paski z regulacją pozwolą użytkować gogle zarówno z kaskiem, jak i z czapką, zawsze oferując maksymalny komfort.

Gogle Julbo na każdą pogodę

W zależności od przeznaczenie danego modelu dostępne są zróżnicowane typy szyb. Najciemniejsze, lustrzane gogle są przeznaczone na słoneczne warunki. Odbijają znaczną część promieniowania słonecznego i skutecznie chronią przed zbyt ostrym światłem. Doskonałym wyborem są też narciarskie gogle polaryzacyjne, które eliminują większość refleksów i poprawiają ostrość widzenia. To dzięki nim zauważymy każdą nierówność terenu, nawet na zaśnieżonym stoku.
Gogle narciarskie Julbo świetnie łączą w sobie najbardziej zaawansowane technologie oraz nowoczesną stylistykę, doskonale uzupełniając pozostały ekwipunek. Sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór modeli, dzięki czemu każda osoba może dobrać model idealnie dopasowany do posiadanego kasku narciarskiego.

Sprawdź też pozostałe kategorie!

Gogle Oakley Gogle Majesty Okulary górskie Czapki męskie Czapki damskie