top

Gogle Julbo

Narciarskie gogle Julbo towarzyszą miłośnikom białego szaleństwa od wielu już lat. To doskonały wybór zarówno dla narciarzy, miłośników skitouringu, jak i miłośników snowboardu. 
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

 1. -39%
  Gogle narciarskie Julbo Alpha - Spectron 3 - black/purple
  Gogle narciarskie Julbo Alpha - Spectron 3 - black/purple
  w tym VAT 319,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 329,99 zł (-3%)
  Rekomendowana cena producenta 529,99 zł (-39%)
 2. -36%
  Gogle narciarskie Julbo Razor Edge - REACTIV 2-3 Glare Control - black/purple
  Gogle narciarskie Julbo Razor Edge - REACTIV 2-3 Glare Control - black/purple
  w tym VAT 749,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 779,99 zł (-3%)
  Rekomendowana cena producenta 1 184,99 zł (-36%)
 3. -37%
  Gogle narciarskie Julbo Sniper Evo L - Spectron 2 - black/blue
  Gogle narciarskie Julbo Sniper Evo L - Spectron 2 - black/blue
  w tym VAT 279,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 289,99 zł (-3%)
  Rekomendowana cena producenta 444,99 zł (-37%)
 4. -38%
  Gogle narciarskie Julbo Razor Edge - REACTIV 2-3 Glare Control - purple/black
  Gogle narciarskie Julbo Razor Edge - REACTIV 2-3 Glare Control - purple/black
  w tym VAT 729,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 749,99 zł (-2%)
  Rekomendowana cena producenta 1 184,99 zł (-38%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

Gogle Julbo

Bogate doświadczenie francuskiego producenta przekłada się na najwyższą jakość produktów. W ofercie marki można znaleźć modele zaprojektowane na różne warunki pogodowe. Niezależnie od tego czy jesteś miłośnikiem szybkiej jazdy po stoku, czy też uprawiasz skitouring i zjeżdżasz poza wyznaczonymi trasami, gogle Julbo z pewnością doskonale spiszą się w zimowych warunkach, chroniąc oczy przed wiatrem, zimnem i ostrym słońcem.

Zaawansowane gogle narciarskie na każdą pogodę

Gogle na narty muszą spełniać wiele funkcji. Po pierwsze doskonale chronić oczy przed pędem zimnego powietrza, zapewniając komfort nawet w czasie najszybszych zjazdów. Po drugie muszą posiadać bardzo dobrą optykę, aby zagwarantować jak najlepszy obraz. Wykorzystywane przez gogle Julbo szyby posiadają specjalnie opracowany kształt, który pozwala zmniejszyć zniekształcenia, a także zapewnia szeroki kąt widzenia. Po trzecie gogle muszą posiadać dobrze dopasowany do twarzy i kasku kształt. Wszystkie te cechy można z łatwością odnaleźć w produktach francuskiej marki. Zapewniają one nie tylko maksymalną funkcjonalność użytkową, ale również doskonały, nowoczesny wygląd. Szeroki wybór wersji kolorystycznych i kształtów pozwoli każdemu miłośnikowi zimowych sportów na dobór optymalnych gogli. Wygodne elastyczne paski z regulacją pozwolą użytkować gogle zarówno z kaskiem, jak i z czapką, zawsze oferując maksymalny komfort.

Gogle Julbo na każdą pogodę

W zależności od przeznaczenie danego modelu dostępne są zróżnicowane typy szyb. Najciemniejsze, lustrzane gogle są przeznaczone na słoneczne warunki. Odbijają znaczną część promieniowania słonecznego i skutecznie chronią przed zbyt ostrym światłem. Doskonałym wyborem są też narciarskie gogle polaryzacyjne, które eliminują większość refleksów i poprawiają ostrość widzenia. To dzięki nim zauważymy każdą nierówność terenu, nawet na zaśnieżonym stoku.
Gogle narciarskie Julbo świetnie łączą w sobie najbardziej zaawansowane technologie oraz nowoczesną stylistykę, doskonale uzupełniając pozostały ekwipunek. Sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór modeli, dzięki czemu każda osoba może dobrać model idealnie dopasowany do posiadanego kasku narciarskiego.