top

Suunto

Suunto to przede wszystkim szeroki wybór oferty zegarków sportowych i turystycznych. W ofercie sklepu 8a.pl znajdują się zegarki górskie z wysokościomierzem, kompasem, pomiarem tętna czy nawigacją GPS.
9
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę

Produkty Suunto – sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór modeli

Zegarki sportowe i turystyczne to już niemal stały element wyposażenia każdego miłośnika outdoorowych aktywności. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na górską wspinaczkę czy trenujesz biegi na szlakach, odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb zegarek Suunto zapewni wszystkie niezbędne informacje. Pomoże w nawigacji podczas pokonywania trudnego terenu, ostrzeże przed nagłą zmianą pogody czy tez pozwoli monitorować postępy w treningach. W Suunto zegarki są pogrupowane w kilku kolekcjach, między innymi Core, Traverse, Spartan czy Sport. Dzięki temu miłośnik każdej aktywności outdoorowej znajdzie model optymalnie dostosowany do jego potrzeb. Wśród dostępnych opcji przygotowane modele sprawdzające się w biegach górskich, kolarstwie górskich, trekkingu, wspinaczce, triathlonie czy nawet narciarstwie. Niezależnie od pory roku i panujących warunków, produkty Suunto zawsze będą gotowe na kolejne wyzwania. Marka słynie bowiem z wysokiej jakości wykonania produktów oraz przywiązywania dużej wagi do szczegółów. Zegarki sportowe to dobry wybór dla wymagających miłośników przygód, którzy chcą zachować maksymalną kontrolę w trudnych warunkach.

Funkcje w zegarkach sportowych i turystycznych Suunto

Dawno minęły już czasy, kiedy zegarki pokazywały tylko godzinę oraz datę. Oczywiście dzisiejsze modele podają te podstawowe informacje, jednak ich funkcje uległy znacznemu poszerzeniu. Zegarki sportowe mogą oferować wiele różnych opcji, które okażą się przydatne podczas kolejnych przygód w terenie. Szczególnie rozwinięta jest linia zegarków treningowych, które wyśmienicie spiszą się biegaczom czy triathlonistom. Dzięki wysokiej wytrzymałości na warunki atmosferyczne, zegarki dostarczą pełen zestaw informacji podczas każdego treningu, niezależnie od tego czy odbywasz go w strugach deszczy, czy w letnim skwarze. Możliwość zapisywania kolejnych wyników i wyznaczania nowych celów treningowych sprawiają, że jeszcze łatwiej można monitorować swoje postępy. Zegarki sportowe Suunto to także świetny sposób na kontrolowanie tempa w czasie zawodów, dzięki czemu zachowasz odpowiednią prędkość na całej trasie, niezależnie od jej długości. Kontrola tętna czy szybkości przemieszczania się to klucz do zwycięstwa.

Zegarki turystyczne Suunto są wybierane przez wszystkich miłośników gór. W tych modelach barometr, wysokościomierz, alarm burzowy to niezbędne funkcje. Pozwolą ocenić wysokość na jakiej się znajdujemy i wspomogą nas w ocenie zmieniających się warunków atmosferycznych. Dzięki wskazaniom barometru będziemy mogli z wyprzedzeniem przewidzieć zbliżanie się burzy czy nagłą zmianą pogodową. Pozwoli to poruszać się po szlakach czy zdobywać górskie szczyty z zachowaniem wyższego bezpieczeństwa. W każdym terenie przydatny okaże się kompas. Pozwoli na podstawową orientację z mapą w razie, gdyby nasz podstawowy kompas zawiódł. Podczas planowania kolejnej drogi czy szlaku niezwykle istotne mogą się okazać godziny wschodu i zachodu słońca, pozwalające wyznaczyć czas, w jakim będziemy mogli poruszać się po górach bez czołówki. Z kolei podawana przez zegarki Suunto temperatura powietrza pomoże nam w odpowiednim dobraniu odzieży i pozostałego ekwipunku na czekające nas danego dnia wyzwania. Dla wszystkich użytkowników niezwykle przydatna będzie również nawigacja GPS. Ułatwi ona podążanie przygotowanym wcześniej szlakiem lub zapisze pokonaną trasę, pozwalając później prześledzić miejsca, do których dotarliśmy w czasie naszych wypraw czy treningów.

Historia marki Suunto

Suunto to fińska marka założona już ponad 80 lat temu przez Tuomasa Vohlonena. Pierwszym produktem był innowacyjny kompas wypełniony płynem, produkowany masowo. Powstał on dzięki pasji założyciela do biegów na orientację oraz szeroko pojętej aktywności outdoorowej. Wkrótce marka zaistniała również na rynku morskim, oferując niezawodne kompasy wykorzystywane na statkach oraz jachtach. Od tamtej pory, aż do dziś, firma Suunto wprowadza innowacje, które sprawiają, że należy ona do ścisłego grona liderów na rynku zegarków sportowych, a także przyrządów i komputerów nurkowych, a ich produkty testowane są na co dzień w ekstremalnych warunkach terenowych. Niezawodność i niezwykła funkcjonalność zegarków sprawią, że outdoorowe aktywności staną się zarówno bezpieczniejsze, jak i przyjemniejsze, umożliwiając eksplorację nowych terenów poza granicami cywilizacji i utartymi szlakami.

Oryginalne zegarki fińskiej marki kupisz w sklepie 8a.pl

W naszym sklepie zapewniamy szeroką ofertę zegarków sportowych i turystycznych Suunto. Każdy z modeli posiada inną konfigurację funkcji, dzięki czemu każda aktywna osoba powinna znaleźć model optymalnie dostosowany do jej potrzeb. Trenujesz biegi górskie na wymagających szlakach? Jesteś miłośnikiem kolarstwa górskiego, narciarstwa lub wspinaczki? A może po prostu trenujesz triathlon? Niezależnie od tego jakie aktywności podejmujesz, zegarki sportowe Suunto z pewnością staną na wysokości zadania i dostarczą Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Suunto – popularne kategorie

Suunto outlet Suunto wyprzedaż Zegarki do biegania Suunto