MSR Namioty

Namioty MSR to absolutny klasyk w kategorii backpacking. Amerykański design i najwyższa jakość wykonania, do tego pełne skupienie na osiągnięciu najniższej wagi, istotnej dla fanów minimalizmu i lekkości.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
 1. -30%
  2-osobowy namiot MSR Hubba Hubba NX - gray
  2-osobowy namiot MSR Hubba Hubba NX - gray
  1 679,99 zł 2 399,99 zł
 2. -30%
  Namiot 1-osobowy MSR Hubba NX - gray
  Namiot 1-osobowy MSR Hubba NX - gray
  1 469,99 zł 2 099,99 zł
 3. -30%
  Namiot trekkingowy MSR Zoic 1 - white/red
  Namiot trekkingowy MSR Zoic 1 - white/red
  1 084,99 zł 1 549,99 zł
 4. -36%
  Namiot MSR Hubba Tour 1 osobowy
  Namiot MSR Hubba Tour 1 osobowy
  1 631,94 zł 2 549,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Nowoczesne namioty MSR

W dzisiejszych czasach motto „lżej i szybciej” przyświeca coraz szerszej grupie turystów. Ale te słowa nie mają żadnego znaczenia, jeśli twój sprzęt zawiedzie w terenie. Namioty MSR to ikona życia w backcountry, kultowe produkty w których niskiej wadze towarzyszą najnowsze technologie i maksymalna dbałość o detale. To niezawodność i komfort na najwyższym poziomie. Tak też wykonane są namioty MSR – abyś nie musiał martwić się o schronienie w czasie swoich wypraw w teren. Szczególnie popularne są ultralekki modele trekkingowe, które z łatwością zmieszczą się w plecaku, a dzięki niskiej wadze niemal nie zauważysz ich w bagażu. Przygotowane dla doświadczonych miłośników trekkingu konstrukcje są bardzo intuicyjne do rozbicia. Perfekcyjne połączenie wytrzymałego stelaża i najlżejszych materiałów pozwala zbudować niezawodne schronienie na szlaku.

Małe namioty MSR to dużo przestrzeni w środku

W 2009 r. MSR stał się pierwszym producentem namiotów w Ameryce Północnej oferującym pomiary objętości wewnątrz. Teraz, oprócz podstawowych długości podłóg i wysokości nad głową, MSR publikuje objętość wnętrza dla wszystkich swoich namiotów, po to aby pomóc klientom lepiej wybrać idealne schronienie na czas wielodniowych ulew. Namioty MSR są projektowane z uwzględnieniem potrzeb użytkowników. Kształt stelaży jest odpowiednio modyfikowany aby idealnie połączyć dwie potrzeby – zachowania jak najwyższej wytrzymałości oraz dużej ilości powierzchni użytkowej w jego wnętrzu. Takie podejście sprawia, że klasyczne konstrukcje typu igloo są zastępowane przez znacznie efektywniejsze stelaże hybrydowe. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu pałąków namioty są zdecydowanie przestronniejsze, ciągle wyśmienicie spisując się w wietrznych warunkach.

Nowoczesne technologie w namiotach MSR

Od ponad 20 lat MSR dzięki zaawansowanym technologiom, popycha branżę do przodu. Namioty turystyczne MSR tej marki uchodzą za najbardziej trwałe jakie kiedykolwiek powstały. Zostały zbudowane, aby przetrwać. Jednocześnie charakteryzują się niebywale niską wagą. Jak można było połączyć te dwie, zdaje się skrajne cechy? Wszystko dzięki zastosowaniu do ich produkcji najnowszych dostępnych materiałów. Rurki z wysokiej jakość aluminium o cienkich ściankach tworzą niezawodny stelaż, który pozwala uzyskać idealny kształt namiotu. Specjalny stop aluminium gwarantuje odpowiednie właściwości mechaniczne, aby stelaż nie był zbyt sztywny, co mogłoby prowadzić do jego łatwego złamania, ani zbyt wiotki, ponieważ nie zapewniałby wtedy odpowiedniego podparcia dla namiotu. Wyjątkowe są też materiały stosowane w tropikach namiotów MSR. Syntetyczne tkaniny o niewielkiej grubość są powlekane silikonem, który zapewnia odpowiedni poziom wodoodporności. Tak przygotowany tropik świetnie ochroni przed deszczem i wilgocią, a jednocześnie może być spakowany do niewielkiego pokrowca. Połączenie ultranowoczesnego stelaża oraz tropiku sprawia, że otrzymujemy wyjątkowy namiot, które z powodzeniem sprawdzi się w czasie najdłuższych trekkingów.

Namioty MSR w ofercie sklepu 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór namiotów marki MSR. Trekkingowe modele o zróżnicowanej wielkości sprawdzą się wszystkim podróżnikom. Do spania solo wystarczą namioty 1-osobowe. Dostępne są również modele 2-osobowe oraz 3-osobowe, doskonałe kiedy przemieszczamy się w kilka osób.

Sprawdź również inne namioty i akcesoria:

Namioty turystyczne Akcesoria do namiotów Śledzie i szpilki