top

MSR Namioty

Namioty MSR to absolutny klasyk w kategorii backpacking. Amerykański design i najwyższa jakość wykonania, do tego pełne skupienie na osiągnięciu najniższej wagi, istotnej dla fanów minimalizmu i lekkości.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Nowoczesne namioty MSR

W dzisiejszych czasach motto „lżej i szybciej” przyświeca coraz szerszej grupie turystów. Ale te słowa nie mają żadnego znaczenia, jeśli twój sprzęt zawiedzie w terenie. Namioty MSR to ikona życia w backcountry, kultowe produkty, których niskiej wadze towarzyszą najnowsze technologie i maksymalna dbałość o detale. To niezawodność i komfort na najwyższym poziomie. Tak też wykonane są namioty MSR® – abyś nie musiał martwić się o schronienie w czasie swoich wypraw w teren. Szczególnie popularne są ultralekkie modele trekkingowe, które z łatwością zmieszczą się w plecaku, a dzięki niskiej wadze niemal nie zauważysz ich w bagażu. Przygotowane dla doświadczonych miłośników trekkingu konstrukcje są bardzo intuicyjne do rozbicia. Perfekcyjne połączenie wytrzymałego stelaża i najlżejszych materiałów pozwala zbudować niezawodne schronienie na szlaku.

Małe namioty MSR to dużo przestrzeni w środku

W 2009 r. MSR stał się pierwszym producentem namiotów w Ameryce Północnej oferującym pomiary objętości wewnątrz. Teraz, oprócz podstawowych długości podłóg i wysokości nad głową, MSR publikuje objętość wnętrza dla wszystkich swoich namiotów, po to, aby pomóc klientom lepiej wybrać idealne schronienie na czas wielodniowych ulew. Namioty MSR są projektowane z uwzględnieniem potrzeb użytkowników. Kształt stelaży jest odpowiednio modyfikowany, aby idealnie połączyć dwie potrzeby – zachowania jak najwyższej wytrzymałości oraz dużej ilości powierzchni użytkowej w jego wnętrzu. Takie podejście sprawia, że klasyczne konstrukcje typu igloo są zastępowane przez znacznie efektywniejsze stelaże hybrydowe. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu pałąków namioty są zdecydowanie przestronniejsze, ciągle wyśmienicie spisując się w wietrznych warunkach.

Nowoczesne technologie w namiotach MSR

Od ponad 20 lat MSR dzięki technologiom, popycha branżę do przodu. Namioty turystyczne MSR uchodzą za najtrwalsze, jakie kiedykolwiek powstały. Zostały zbudowane, aby przetrwać. Jednocześnie charakteryzują się niską wagą. Jak można było połączyć te dwie, zdaje się skrajne cechy? Wszystko dzięki zastosowaniu do ich produkcji najnowszych dostępnych materiałów. Rurki z wysokiej jakość aluminium o cienkich ściankach tworzą niezawodny stelaż, który pozwala uzyskać idealny kształt namiotu. Specjalny stop aluminium gwarantuje odpowiednie właściwości mechaniczne, aby stelaż nie był zbyt sztywny, co mogłoby prowadzić do jego łatwego złamania, ani zbyt wiotki, ponieważ nie zapewniałby wtedy odpowiedniego podparcia dla namiotu. Wyjątkowe są materiały stosowane w tropikach namiotów MSR. Syntetyczne tkaniny o niewielkiej grubości są powlekane silikonem, który zapewnia wysoki poziom wodoodporności. Tak przygotowany tropik świetnie ochroni przed opadami, a jednocześnie może być spakowany do niewielkiego pokrowca. Połączenie ultranowoczesnego stelaża oraz tropiku sprawia, że otrzymujem namiot, który z powodzeniem sprawdzi się w czasie najdłuższych trekkingów.

Namioty MSR w ofercie sklepu 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór produktów tej cenionej marki, od namiotów po kuchenki turystyczne MSR. Trekkingowe namioty o zróżnicowanej wielkości sprawdzą się wśród wszystkich podróżników. Do spania solo wystarczą namioty 1-osobowe. Dostępne są również modele 2-osobowe oraz 3-osobowe, doskonałe kiedy przemieszczamy się w kilka osób.