Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Ławeczki

Ławeczki wykorzystywane we wspinaczce hakowej powinny charakteryzować się lekkością i profesjonalną konstrukcją. Ławeczki dostępne w asortymencie naszego sklepu górskiego takie właśnie są.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
 1. -20%
  Ławeczka Climbing Technology Foot Steps Webbing Ladder
  Ławeczka Climbing Technology Foot Steps Webbing Ladder
  Cena promocyjna 112,80 zł Cena regularna 141,00 zł
 2. -20%
  Ławeczka Ocun Ladder D
  Ławeczka Ocun Ladder D
  Cena promocyjna 111,20 zł Cena regularna 139,00 zł
 3. -20%
  Ławeczka Ocun Ladder H
  Ławeczka Ocun Ladder H
  Cena promocyjna 159,20 zł Cena regularna 199,00 zł
 4. -25%
  Ławeczka Black Diamond Alpine Aiders
  Ławeczka Black Diamond Alpine Aiders
  Cena promocyjna 81,75 zł Cena regularna 109,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Ławeczki w różnych formatach

Ławeczki wspinaczkowe występują w wielu formach. Najczęściej spotykane są dwa rodzaje ławeczek. Ławeczki do hakówki przyjmują formą zwijanej, elastycznej drabinki. Ławeczki do prac na wysokości to z kolei siedziska, pozwalające zająć bardziej komfortową pozycję w trakcie wykonywania robót. W naszej ofercie przedstawiamy ławeczki przeznaczone zarówno dla pracowników wysokościowych, jak i miłośników wspinaczki hakowej. Topowe marki takie jak Ocun, Beal, Climbing Technology są gwarancją wysokiej jakości wykonania oraz niezawodności w górach i w pracy.

Ławeczki do hakówki

Ławeczki wykorzystywane we wspinaczce hakowej powinny charakteryzować się lekkością i profesjonalną konstrukcją. Ławeczki dostępne w asortymencie naszego sklepu górskiego zostały wyprodukowane z poliamidu, który jest lekki i jednocześnie bardzo wytrzymały. Ławeczki dostępne w naszym sklepie posiadają różne konstrukcje i liczbę stopni, tak aby każdy mógł wybrać tę odpowiednią dla siebie. Większość modeli wyposażona została w specjalne pokrowce, które ułatwią przechowywanie ławeczek, kiedy nie są używane.

Ławeczki do prac wysokościowych

Ławeczki do prac na wysokości przygotowywane są z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu oraz maksymalnej użyteczności. Ławeczki pomagają zająć optymalną pozycję w czasie dłuższych robót na linie. Usztywniona konstrukcja wyłożona pianką zapewnia wysoki stopień wygody. Ławeczki wyposażane są w liczne punkty do wpinania sprzętu, aby było on łatwo dostępny w każdej chwili.

Inne elementy sprzętu wspinaczkowego i do prac na wysokości:

Uprzęże przemysłowe Liny statyczne Taśmy i pętle Karabinki i haki zaczepowe Haki wspinaczkowe