top

Ławeczki

Ławeczki wykorzystywane we wspinaczce hakowej powinny charakteryzować się lekkością i profesjonalną konstrukcją. Ławeczki dostępne w asortymencie naszego sklepu górskiego takie właśnie są.
5
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Ławeczki w różnych formatach

Ławeczki wspinaczkowe występują w wielu formach. Najczęściej spotykane są dwa rodzaje ławeczek. Ławeczki do wspinaczki hakowej przyjmują formą zwijanej, elastycznej drabinki. Ławeczki do prac na wysokości to z kolei siedziska, pozwalające zająć bardziej komfortową pozycję w trakcie wykonywania robót. W naszej ofercie przedstawiamy ławeczki przeznaczone zarówno dla pracowników wysokościowych, jak i miłośników wspinaczki hakowej. Topowe marki takie jak Ocun, Beal, Climbing Technology są gwarancją wysokiej jakości wykonania oraz niezawodności w górach i w pracy.

Ławeczki do hakówki

Ławeczki wykorzystywane we wspinaczce hakowej powinny charakteryzować się lekkością i profesjonalną konstrukcją. Ławeczki dostępne w asortymencie naszego sklepu górskiego zostały wyprodukowane z poliamidu, który jest lekki i jednocześnie bardzo wytrzymały. Ławeczki dostępne w naszym sklepie posiadają różne konstrukcje i liczbę stopni, tak aby każdy mógł wybrać tę odpowiednią dla siebie. Większość modeli wyposażona została w specjalne pokrowce, które ułatwią przechowywanie ławeczek, kiedy nie są używane.

Ławeczki do prac wysokościowych

Ławeczki do prac na wysokości przygotowywane są z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu oraz maksymalnej użyteczności. Ławeczki pomagają zająć optymalną pozycję w czasie dłuższych robót na linie. Usztywniona konstrukcja wyłożona pianką zapewnia wysoki stopień wygody. Ławeczki wyposażane są w liczne punkty do wpinania sprzętu, aby było on łatwo dostępny w każdej chwili.

Inne elementy sprzętu wspinaczkowego i do prac na wysokości:

Uprzęże przemysłowe Liny statyczne Taśmy i pętle Karabinki i haki zaczepowe Haki wspinaczkowe
Uprzęże wspinaczkowe Liny dynamiczne Repsznury Torby na linę Ekspresy wspinaczkowe
Odzież wspinaczkowa Buty wspinaczkowe Sprzęt do pracy na wysokości Sprzęt jaskiniowy Plecaki wspinaczkowe
Magnezja Woreczki na magnezję Okulary do asekuracji Rękawiczki do asekuracji Plastry wspinaczkowe