top

Śpiwór Coleman Biker (200 cm) - grey/green

299,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!
Śpiwór Coleman Biker to niezwykle lekki i kompaktowy model, który wykorzystasz w trakcie letnich wypraw rowerowych i motocyklowych. Całość jest dedykowana osobom, których wzrost nie przekracza 200 cm. Lekki śpiwór, który zabierzesz ze sobą w trasę, jeżeli waga bagaży ma duże znaczenie. Został stworzony z myślą o pasjonatach turystyki motocyklowej, jednak równie dobrze spisze się podczas wypraw pieszych, czy rowerowych. Wykonany z wysokiej jakości materiałów charakteryzuje się trwałością i wytrzymałością. Syntetyczne wypełnienie Coletherm Microfibre zapewni odpowiedni komfort cieplny w trakcie letnich miesięcy. Kształt mumii zapewni bardzo dobre dopasowanie do sylwetki użytkownika. a dodatkowe miejsce na stopy zwiększa wygodę podczas snu. Obszerny kaptur ze ściągaczem jest prosty w regulacji i dobrze chroni głowę. Zamek na całej długości posiada listwę chroniącą przed szybkę utratą ciepła. W środku znajduje się kieszonka na najcenniejsze drobiazgi. Istnieje możliwość łączenia śpiworów z lewym i prawym zamkiem. Bikerwyposażono w praktyczny, wodoodporny pokrowiec z rolowanym zamknięciem, który doskonale zabezpieczy śpiwór w trakcie transportu. Dodatkowy, otwierany wentyl pozwala wypuścić nadmiar powietrza, aby całość zajmowała jak najmniej miejsca. Materiały zewnętrzny: 100% poliester small diamond rip-stop; Ocieplenie:100% poliester (1 x 100 g/m² Coletherm Micro);

Wymiary: 220 x 80/55 cm;

Zakres temperatur (testowany zgodnie z EN 13537):

Temp. komfortu Temp. limitu Temp. minimalna
14°C 10°C -2°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
  • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem powinny kierować się kobiety wybierając śpiwór.
  • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem powinni kierować się mężczyźni wybierając śpiwór.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Coleman Sleeping Bags
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny ---
Listwa termiczna V
Materiał wew. Poliester
Wymiary pakunku ok. 32 x ø16 cm
Materiał zew. Poliester small diamond rip-stop
Na wzrost do ok. 200 cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur +14°C/+10°C/-2°C
Wypełnienie Coletherm Microfibre
Waga wypełnienia ---
Waga całkowita ok. 1055 g wraz z pokrowcem

Śpiwór Coleman Biker (200 cm) - grey/green - opinie klientów

0.0
0 opinie