top

Buty Inov-8

Buty Inov-8 zaprojektowano dla osób biegających w terenie, również bardzo długie dystanse, np. biegi ultra. Obuwie doskonale sprawdza się na trudnym podłożu, zapewniając maksymalną przyczepność.
Zobacz jako Siatka Lista

106 Produkty

  1. -10%
    Nowy
    Buty męskie Inov-8 F-Lite G 300 - blue/gum
Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

106 Produkty

Wyczyść

Buty Inov-8

Brytyjski producent obuwia biegowego postawił w swym projekcie przede wszystkim na przyczepność. Od 2003 roku buty Inov-8 szturmem opanowały listy startowe najtrudniejszych biegów w terenie. Bez względu na dystans pokonywanej trasy i jej nawierzchnie, wybierając obuwie Inov-8, sięgasz po sprawdzone rozwiązania. Konstrukcje butów do biegania w terenie Inov-8 są oparte o lekkie i niezwykle wytrzymałe tkaniny. Dzięki temu buty nie obciążają nadmiernie Twoich stóp, zapewniając Ci komfort każdego stawianego na szlaku kroku.

G jak Graphene

Przeglądając ofertę obuwia Inov-8, z pewnością trafisz na dopisek G przy nazwie modelu. Oznacza on, że dane buty Inov-8 wykorzystują ultranowoczesny materiał w postaci grafenu. Ten pozwala na zwiększenie wytrzymałości podeszwy. Normalnie, aby buty zachowały doskonałą przyczepność, producenci muszą sięgać po miękkie mieszanki gum narażone na szybkie ścieranie. W przypadku butów marki Inov-8 dodatek grafenu sprawia, że podeszwa jest jeszcze bardziej przyczepna i wytrzymała od tradycyjnych rozwiązań. Inov-8 opracowuje dalsze możliwości wykorzystania grafenu w obuwiu wraz z pracownikami Uniwersytetu w Manchesterze, którzy za swój niezwykły wkład w wyizolowaniu grafenu otrzymali nagrodę Nobla.

Buty Inov-8 jaki model dla mnie?

Niezależnie od tego, które buty Inov-8 wybierzesz, zapewnisz sobie maksymalną przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni. Aby jednak jeszcze bardziej spotęgować trakcję, marka wykorzystuje również różne rodzaje bieżników. W ofercie znajdziesz więc buty z podeszwą nadającą się nawet na biegi po litej skale, jak i bardzo agresywnie uformowane modele z kołkami wgryzającymi się w błoto i grząski grunt. Jeśli chcesz skorzystać z innowacyjnych technologii Inov-8, ale nie jesteś biegaczem, nic nie stoi na przeszkodzie. Buty Inov-8 występują również bowiem w wersji turystycznej. Ta doskonale sprawdzi się podczas hikingów, oferując nam świetną trakcję, niesamowitą wytrzymałość i lekkość. Obuwie Inov-8 powstaje również z myślą o ochronie środowiska naturalnego. W konstrukcji butów znajdziesz materiały pochodzące z recyklingu, ale przede wszystkim obuwie Inov-8 jest niezwykle wytrzymałe, co pozwoli Ci na użytkowanie ich przez długi czas. To najbardziej ekologiczne podejście, jakie można sobie wyobrazić.