Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Petzl

Petzl to kultowy sprzęt wspinaczkowy, którego wysokiej jakości wykonania nie trzeba zachwalać. Oferta jest wyraźnie podzielona na akcesoria do wspinaczki sportowej oraz produkty do robót wysokościowych.
231
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 231

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 231

na stronę

Kompletna oferta sprzętu wspinaczkowego ido prac wysokościowych Petzl

Na przestrzeni lat marka wypracowała kompletną ofertę sprzętu wspinaczkowego do każdego rodzaju aktywności. Niezależnie od tego czy uprawiasz wspinaczkę skałkową w lecie, czy wspinasz się w lodzie, zdobywasz najwyższe góry świata czy uwielbiasz speleologię – na pewno znajdziesz ekwipunek Petzl przygotowany specjalnie z myślą o Tobie. Wśród ekwipunku znaczną część stanowią karabinki – do ekspresów, typu HMS, zakręcane i wiele innych. Wśród przyrządów wspinaczkowych znajdziemy tak znane konstrukcje jak Petz Shunt, Grigri czy popularne małpy. Pełna oferta uprzęży wspinaczkowych obejmuje zarówno modele sportowe, na drogi wielowyciągowe, jak i ultralekkie modele skialpinistyczne. Całość uzupełniają dynamiczne liny wspinaczkowe. Francuska marka oferuje również kompletny sprzęt zimowy. Raki i czekany produkowane są zarówno w wersjach przeznaczonych do turystyki zimowej, jak i wspinaczki w lodzie. Producent posiada w swojej ofercie również niezwykle bogaty wybór sprzętu wysokościowego. Pełne uprzęże robocze, ławeczki, stalowe karabinki, mailony i wiele innych pozwolą w pełni zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt do każdych robót.

Czołówki Petzl

Znaczną część katalogu tej marki stanowi oświetlenie. Dopracowane czołówki podzielono na dwie grupy – oświetlenie robocze i czołówki do aktywności sportowych i górskich. Ta pierwsza spełnia odpowiednie normy niezbędne podczas wykorzystywanie wchodzących w jej skład modeli w specyficznym środowisku. Ta druga, bardziej znana, zawiera czołówki do aktywności sportowych. Podstawowe modele świetnie sprawdzają się podczas trekkingu i biwakowania. Mocniejsze są przeznaczone do bieganie oraz wspinaczki. Najbardziej zaawansowane modele sprawdzają się na rowerach oraz w speleologii. Jedna z najbardziej znanych marek w świecie wspinaczkowym – Petzl w sklepie 8a.pl to pełen wybór modeli.

Petzl - popularne kategorie

Czołówki Petzl Czekany Petzl Czekany turystyczne Petzl Czekany lodowe Petzl Czekany skiturowe Petzl
Raki Petzl Raki koszykowe Petzl Raki półautomatyczne Petzl Raki automatyczne Petzl Raki na skitury Petzl
Rękawiczki Petzl Petzl outlet Petzl wyprzedaż