top

Czołówki Petzl

Czołówki Petzl to gwarancja wysokiej niezawodności i dopracowanej konstrukcji. Zróżnicowane latarki czołowe zapewnią odpowiednie oświetlenie podczas trekkingu,wspinaczki, jazdy na rowerze czy na kempingu.
Zobacz jako Siatka Lista

36 Produkty

na stronę
 1. -12%
  Nowy
  Latarka czołowa Petzl Aria 1 - black/yellow
 2. -26%
  Nowy
  Latarka czołowa Petzl Tikka Core - green
 3. -26%
  Nowy
  Czołówka Petzl Tikka - blue
  Czołówka Petzl Tikka - blue
  140,59 zł 189,99 zł
 4. -25%
  Latarka czołowa Petzl Tikkina - red
 5. -20%
  Pokrowiec Petzl Shell LT
  Pokrowiec Petzl Shell LT
  28,79 zł 35,99 zł
 6. -25%
  Czołówka Petzl Tactikka - desert
  Czołówka Petzl Tactikka - desert
  142,49 zł 189,99 zł
 7. -27%
  Czołówka Petzl Iko - black/white
  Czołówka Petzl Iko - black/white
  277,39 zł 379,99 zł
 8. -20%
  Czołowa latarka Petzl Actik - green
 9. -26%
  Czołówka Petzl Nao - black/white
  Czołówka Petzl Nao - black/white
  665,99 zł 899,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

36 Produkty

na stronę
Wyczyść

Czołówki Petzl

Z pewnością najbardziej znane wśród miłośników outdooru – czołówki Petzl to gwarancja wysokiej niezawodności i dopracowanej konstrukcji. To oświetlenie wybierane zarówno przez turystów, wspinaczy, jak i profesjonalnych sportowców, które sprawdza się w najtrudniejszych warunkach. Latarki czołowe Petzl to idealny wybór niezależnie od tego, jaką aktywność po zmroku planujesz. W ofercie marki znajdują się zarówno najprostsze modele, świetnie sprawdzające się na co dzień lub przy namiocie, jak i te, które pozwolą na szybkie bieganie czy jazdę na rowerze po wymagających górskich szlakach. Charakteryzują się one bardzo dużą jasnością, co pozwala dostrzec najmniejsze szczegóły otoczenia. Obecnie oprócz tradycyjnych czołówek na baterie dużą popularnością cieszą się czołówki za akumulatorami, które można łatwo podładować w przypadku częstego użytkowania.

Zróżnicowane czołówki Petzl

Projektanci tej marki zapewniają użytkownikom pełną gamę zróżnicowanych czołówek, które zachowują jednak dość dużą wszechstronność. Podstawowe modele, takie jak latarki czołowe Petzl Tikka czy Tikkina, świetnie sprawdzają się podczas pieszych wypraw, a także rozbijania namiotu, przygotowywania posiłków i wielu innych czynności. To także nieoceniona pomoc w trakcie wakacyjnych wyjazdów na kemping. Cała gama czołówek przeznaczonych do szybszych aktywności wyśmienicie sprawdzi się w czasie biegania czy nawet na rowerze. Modele takie jak seria Petzl Reactik czy niezwykle mocne czołówki Petzl Nao, to wybór najbardziej doświadczonych użytkowników, którzy przemieszczają się w najtrudniejszym terenie. Nowoczesne latarki czołowe LED to również najnowsze technologie, takie jak Petzl Reactive Lighting, które pozwalają automatycznie dopasowywać ilość światła do otoczenia, bez potrzeby ingerencji użytkownika. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które zapewni optymalne oświetlenie zarówno wtedy, kiedy biegniesz szlakiem, jak i wtedy, kiedy postanowisz zerknąć w mapę. Wybrane modele posiadają również stabilizację mocy światła, dzięki czemu niezależnie od stopnia wyczerpania akumulatorów, możemy uzyskać maksymalną jasność świecenia. Czołówki Petzl to również modele, które można zaprogramować poprzez specjalną aplikację, dostosowując do swoich potrzeb poszczególne tryby, optymalizując jasność i czas świecenia.

Wysoka funkcjonalność czołówek Petzl

Latarki czołowe tego producenta charakteryzują się bardzo prostą obsługą. Do włączania poszczególnych trybów służą najczęściej dwa lub jeden przycisk, dzięki czemu opanowanie wszystkich funkcji zabiera tylko kilka chwil. Większość modeli posiada kilka trybów świecenie, dzięki którym możemy optymalnie dopasować poziom oświetlenia do aktualnej aktywności. Poza tym dostępny jest tryb migający, który zwróci uwagę na naszą obecność zarówno w mieście, jak i na szlaku. Wybrane czołówki Petzl posiadają również dodatkowe tryby różnokolorowego oświetlania - czerwonego, niebieskiego czy zielonego, przydatne w określonych sytuacjach. Oprócz modeli przeznaczonych do aktywności sportowych i turystycznych w ofercie tej marki znajdują się znakomite czołówki przemysłowe. To modele bardzo dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem, dzięki czemu optymalnie sprawdzają się w trakcie prac alpinistycznych i przemysłowych. Wybrane modele spełniają dodatkowe normy szczelności czy odporności na pył. Czołówki Petzl przeznaczone do profesjonalnego wykorzystania charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością i niezawodnością.

Latarki czołowe Petzl w sklepie 8a.pl

Sklep 8a.pl zapewnia niezwykle szeroki wybór modeli. Czołówki Petzl na baterie to ukłon w stronę miłośników klasycznych rozwiązań. Sprawdzą się również tam, gdzie dostęp do źródeł zasilania może być bardzo utrudniony. Większość modeli to wersje akumulatorowe, które pozwalają na szybkie i proste doładowanie latarki w każdym momencie poprzez kabel USB. To niezwykle funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie podczas codziennego użytkowania czołówki w czasie wieczornych czy porannych treningów.