top

Księgarnia

Księgarnia to dział, którego nie może zabraknąć w żadnym sklepie zajmującym się tematyką górską i wspinaczkową. Oferujemy pełen przekrój asortymentu, obejmujący książki, albumy, multimedia i czasopisma.
91
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 91

Strona
na stronę
 1. -25%
  Nowy
  Książka Stapis Adam Gomola Trawers
 2. -25%
  Książka Stapis Zimne Wojny
  Książka Stapis Zimne Wojny
  29,99 zł 39,99 zł
 3. -33%
  Książka O życiu Reinhold Messnera
 4. -24%
  Książka Polskie Himalaje
  Książka Polskie Himalaje
  37,99 zł 49,99 zł
 5. -30%
  Książka Nanga Parbat Śnieg
  Książka Nanga Parbat Śnieg
  27,99 zł 39,99 zł
 6. -30%
  Książka Stapis Nanga Parbat 1982
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 91

Strona
na stronę

Najlepsze książki górskie tylko w sklepie 8a.pl

Nasz księgarnia górska oferuje wiele różnych rodzajów książek. Największą popularnością cieszy się beletrystyka. Książki górskie dostępne w naszej księgarni to zarówno tytuły największych światowych sław himalaizmu i alpinizmu, jak i mniej znanych autorów. Wśród nich znajdują się biografie wspinaczy, opisy głośnych ekspedycji, akcji ratunkowych i wiele innych wciągających historii. Znaczną część naszej oferty zajmują encyklopedie, które pozwalają szczegółowo zapoznać się z historią zdobywania najwyższych gór świata, jak i poszerzyć wiedzę. Poradnik i kompendia wiedzy o technikach wspinaczkowych pozwalają poszerzyć wiedzę, aby móc jeszcze bezpieczniej przemierzać górskie drogi. Podczas planowania kolejnych wypraw niezbędne będą też przewodniki, które pozwolą lepiej zapoznać się z charakterystyką poszczególnych rejonów górskich i sprawniej przygotować kolejne wyprawy.

Filmy o tematyce górskiej

W naszej księgarni internetowej znaczącą część oferty stanowią filmy górskie. To często doskonałe ekranizacje najlepszych książek o tematyce górskiej. Przypadną do gustu nie tylko osobom podejmującym trudne górskie wyzwania, ale każdemu miłośnikowi gór. Filmy o górach to świetny pomysł na prezent. Wciągające historie najczęściej są oparte na faktach, dzięki czemu filmy stanowią zaledwie początek dłuższych poszukiwań na temat przedstawionych w nich wydarzeń.

Najlepsza księgarnia górska tylko w 8a.pl

Popularne i mniej znane książki górskie znajdziesz w księgarni o tematyce górskiej w 8a.pl. To doskonała literatura, która pozwoli wypełnić czas spędzony z dala od gór i poznać historię ich eksploracji, a także najnowsze osiągnięcia himalaizmu i alpinizmu.