top

Księgarnia

Księgarnia to dział, którego nie może zabraknąć w żadnym sklepie zajmującym się tematyką górską i wspinaczkową. Oferujemy pełen przekrój asortymentu, obejmujący książki, albumy, multimedia i czasopisma.
75
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 75

Strona
na stronę
 1. -12%
  Nowy
  Przewodnik Bezdroża Wielka Korona Tatr
 2. -20%
  Książka Stapis Zimne Wojny
  Książka Stapis Zimne Wojny
  31,99 zł 39,99 zł
 3. -34%
  Książka O życiu Reinhold Messnera
 4. -30%
  Książka Nanga Parbat Śnieg
  Książka Nanga Parbat Śnieg
  27,99 zł 39,99 zł
 5. -20%
  Książka Stapis Nanga Parbat 1982
 6. -33%
  Książka Agora Ucieczka na Szczyt
 7. -20%
  Przewodnik wspinaczkowy Lleida Climbs
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 75

Strona
na stronę

Najlepsze książki górskie tylko w sklepie 8a.pl

Nasz księgarnia górska oferuje wiele różnych rodzajów książek. Największą popularnością cieszy się beletrystyka. Książki górskie dostępne w naszej księgarni to zarówno tytuły największych światowych sław himalaizmu i alpinizmu, jak i mniej znanych autorów. Wśród nich znajdują się biografie wspinaczy, opisy głośnych ekspedycji, akcji ratunkowych i wiele innych wciągających historii. Znaczną część naszej oferty zajmują encyklopedie, które pozwalają szczegółowo zapoznać się z historią zdobywania najwyższych gór świata, jak i poszerzyć wiedzę. Poradnik i kompendia wiedzy o technikach wspinaczkowych pozwalają poszerzyć wiedzę, aby móc jeszcze bezpieczniej przemierzać górskie drogi. Podczas planowania kolejnych wypraw niezbędne będą też przewodniki, które pozwolą lepiej zapoznać się z charakterystyką poszczególnych rejonów górskich i sprawniej przygotować kolejne wyprawy.

Filmy o tematyce górskiej

W naszej księgarni internetowej znaczącą część oferty stanowią filmy górskie. To często doskonałe ekranizacje najlepszych książek o tematyce górskiej. Przypadną do gustu nie tylko osobom podejmującym trudne górskie wyzwania, ale każdemu miłośnikowi gór. Filmy o górach to świetny pomysł na prezent. Wciągające historie najczęściej są oparte na faktach, dzięki czemu filmy stanowią zaledwie początek dłuższych poszukiwań na temat przedstawionych w nich wydarzeń.

Najlepsza księgarnia górska tylko w 8a.pl

Popularne i mniej znane książki górskie znajdziesz w księgarni o tematyce górskiej w 8a.pl. To doskonała literatura, która pozwoli wypełnić czas spędzony z dala od gór i poznać historię ich eksploracji, a także najnowsze osiągnięcia himalaizmu i alpinizmu.

Poszukujesz przewodników, książek i filmów o tematyce górskiej? Sprawdź poniżej:

Książki i albumy górskie Filmy o górach Czasopisma o górach

Wybierasz się na wyprawę? Sprawdź kategorie:

Plecaki trekkingowe Torby podróżne Kije trekkingowe Czołówki trekkingowe Termosy i kubki termiczne
Namioty turystyczne Śpiwory turystyczne Kuchnia turystyczna Okulary przeciwsłoneczne Akcesoria trekkingowe