top

GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER

GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® to odzież w pełni chroniąca przed wiatrem. Dzięki zastosowaniu wiatroszczelnej membrany materiały z tej serii zapewniają maksymalny komfort w czasie największej wichury.
Zobacz jako Siatka Lista

24 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

24 Produkty

na stronę
Wyczyść

GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER®

Potrzebujesz niezawodnej ochrony przed silnym wiatrem? Odzież GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® zawsze stanie na wysokości zadania. Ta nowoczesna technologia wykonania materiału osłoni Cię przed najmocniejszymi podmuchami. Kurtki i spodnie z tej serii doskonale sprawdzają się w wielu aktywnościach outdoorowych. Szczególnie duży wybór wśród odzieży górskiej sprawia, że jest ona bardzo popularna wśród zaawansowanych turystów i wspinaczy. Zastosowany w niej materiał nie tylko w pełni osłania przed wiatrem, ale cechuje się również bardzo wysoką oddychalnością. Oznacza to, że łatwo mogą przez niego przenikać cząsteczki wilgoci produkowanej przez organizm w czasie wysiłku. Dzięki temu może być ona szybko odprowadzona na zewnątrz. Wysoka oddychalność stanowi niezbędny warunek do zapewnienia optymalnego klimatu w pobliżu skóry w czasie każdego wysiłku. Odzież GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® jest optymalnym wyborem na przejściowe pory roku, kiedy priorytetem jest zachowanie wysokiego komfortu termicznego w zmiennych warunkach pogodowych.

Zalety GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER®

Pełna wiatroszczelność

Materiały z technologią GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® blokują zimny wiatr nie dopuszczając go do powierzchni skóry. Tkaniny z tej serii cechują się przepuszczalnością wiatru na poziomie 1 CFM i mniejszą, a więc w praktyce są wiatroszczelne.

Oddychalność

Optymalnie dobrany materiał zewnętrzny, membrana i podszewka składają się na całość, która charakteryzuje się wysoką oddychalnością. To podstawowy warunek do zachowania komfortowego klimatu podczas intensywnej aktywności fizycznej.

Lekkość

Wybrane modele kurtek i spodni GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® są wykonywane z jak najlżejszych materiałów, dzięki czemu łatwo je spakować. To optymalny wybór na górskie wyprawy oraz do uprawiania sportów takich jak skituring, jazda na rowerze czy bieganie.

Termika

Niektóre modele kurtek i spodni są dodatkowo docieplane lub wyposażane w nieco grubsze podszewki. Mogą przez to zaoferować skuteczniejszą izolację, doskonale sprawdzając się w czasie niższych temperatur. Świetnie spiszą się w czasie chłodniejszych dni przejściowych porach roku.

Podstawowa ochrona przed wodą GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER®

Odzież GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® zapewnia podstawową ochronę przed lekkim deszczem, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w czasie krótkich, przelotnych opadów. Jeśli poszukujesz pełnej ochrony przed wodą sprawdź klasyczne, w pełni wodoodporne membrany GORE-TEX®.

Odzież GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® do wielu aktywności

Wyposażona w membranę odzież GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® to optymalny wybór na wszystkie te dni, kiedy nie spodziewamy się mocnych opadów deszczu, a jednocześnie potrzebujemy niezawodnej osłony przed wiatrem. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma już potrzeby korzystania w takich warunkach z kurtek przeciwdeszczowych. Znacznie wygodniejsze, zapewniające jeszcze wyższą oddychalność spodnie i kurtki GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® świetnie chronią przed szybkim wychodzeniem organizmu przez silne podmuchy, niezależnie od tego czy będziesz akurat na górskiej grani czy w centrum miasta. Odzież z membraną WINDSTOPPER® jest chętnie wybierana przez wszystkich miłośników gór, kolarstwa, narciarstwa skiturowego i wszystkie aktywne osoby, które poszukują niezawodnej ochrony przed wiatrem.

Sprawdź również inne technologie GORE-TEX® INFINIUM™

GORE-TEX® INFINIUM™ GORE-TEX® INFINIUM™ Gloves GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® Gloves

Odzież GORE-TEX® INFINIUM™ zapewnia maksymalną wszechstronność w zmiennych warunkach pogodowych. Swoboda rychów, świetna oddychalność i ochrona przed wiatrem to cechy, które są gwarancją wysokiego komfortu użytkowania.

Rękawiczki GORE-TEX® INFINIUM™ Gloves to modele idealnie dopasowane do dłoni. Zapewniają ochronę przed chłodem i wiatrem, świetnie sprawdzając się w przejściowych porach roku.

Nieprzewiewne rękawiczki GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® Gloves to skuteczna ochrona przed chłodnym wiatrem i pewne zabezpieczenie dłoni przed zimnem.