top

GORE-TEX INFINIUM Gloves

GORE-TEX® INFINIUM™ Gloves to rękawiczki wykonane z zaawansowanych materiałów, które zapewniają podstawową ochronę przed zimnem i wiatrem. Idealne dopasowanie do dłoni przekłada się na niezrównany komfort użytkowania.
Zobacz jako Siatka Lista

9 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

9 Produkty

Wyczyść

GORE-TEX® INFINIUM™ Gloves wszechstronne rękawiczki

Idealne rękawiczki na przejściowe pory roku i umiarkowane temperatury? Z technologią GORE-TEX® INFINIUM™ Gloves wybór jest teraz jeszcze łatwiejszy. Zastosowanie specjalnych materiałów zapewnia maksymalny komfort użytkowania oraz wyśmienity poziom ochrony dłoni przed niesprzyjającą pogodą. Rękawiczki z tej serii powstały z myślą o tych wszystkich chłodnych dniach, kiedy niekoniecznie potrzebujesz pełnej ochrony przed deszczem i śniegiem, ale bardziej zależy Ci na wysokim komforcie i precyzji operowania sprzętem. Doskonałe rękawiczki GORE-TEX® INFINIUM™ Gloves oferują bardzo dobre zabezpieczenie przed wiatrem, stanowiąc skuteczną przeszkodę dla wychładzających dłonie podmuchów. Jednocześnie całość zachowuje elastyczność, a odpowiedni krój gwarantuje idealne dopasowanie do dłoni. Dzięki temu w wielu momentach możesz nawet zapomnieć, że na dłoniach masz założone rękawiczki. Modele z tej serii są na tyle wszechstronne, że są wybierane do wielu aktywności outdoorowych, a także do codziennego użytkowania. Membrana GORE-TEX zapewnia dłoniom optymalne warunki termiczne zarówno na szlaku w górach, jak i podczas podejmowania codziennych wyzwań w mieście.

Zalety GORE-TEX® INFINIUM™ Gloves

Oddychalność

Wysoka oddychalność to priorytet w każdym ekwipunku i odzieży przeznaczonej do aktywności fizycznej. Specjalnie dobrane materiały sprawiają, że rękawiczki z technologią GORE-TEX® INFINIUM™ Gloves cechują się wyjątkowym poziomem oddychalności.

Ochrona przed wiatrem

Rękawiczki wykorzystujące tę technologię skutecznie zabezpieczają przed zimnymi podmuchami wiatru. Pozwala to lepiej chronić dłonie przed szybkim wychłodzeniem w umiarkowanych temperaturach.

Idealne dopasowanie do dłoni

Specjalnie zaprojektowany krój oraz zastosowanie elastycznych materiałów sprawia, że rękawiczki są idealnie dopasowane do dłoni. Dzięki temu oferują jeszcze większy komfort w czasie całodziennego użytkowania. Przekłada się to także na lepszą chwytność.

Rękawiczki GORE-TEX® INFINIUM™ Gloves sprawdzą się podczas licznych aktywności

Dlaczego rękawiczki z tej serii są tak chętnie wybierane przez miłośników zróżnicowanych aktywności w terenie? Jest to zasługą wysokiej wszechstronności tego rozwiązania. Rękawiczki doskonale dopasowują się do dłoni w każdej sytuacji. Świetnie sprawdzą się na górskim szlaku, na rowerze, czy podczas wymagającego podejścia na nartach skiturowych. Mogą być użyte zarówno na rowerze, jak i podczas wieczornego spaceru w parku. Skuteczna ochrona przed wiatrem w połączeniu z bardzo wysoką oddychalnością sprawiają, że dłonie mają zapewniony komfortowy klimat w każdym momencie. W ofercie 8a.pl znajdziesz bogatą ofertę rękawic GORE-TEX męskich i damskich.